Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Kayseri'de kreş bakıyorum önerebileceğiniz kreşler nereler arkadaşlar

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

moraine sedai

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2015
343
356
35
Hanımlar merhaba...Deneyimli annelerimize sorum kreş hakkında. temiz güvenilir bir kreş arıyorum. İlk defa çocuğumu göndereceğim. Sizin tavsiye edebileceğiniz kreşlerle özel görüşme de yapacağım. Sizce nelere dikkat etmeliyim. Hangi kriterler daha önemlidir. Daha önce bu konuda bir forum açılmış ama sene 2009. Ozaman bahsedilen kreşlerden kapananlar dahi var..Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler

Hanımlar merhaba...Deneyimli annelerimize sorum kreş hakkında. temiz güvenilir bir kreş arıyorum. İlk defa çocuğumu göndereceğim. Sizin tavsiye edebileceğiniz kreşlerle özel görüşme de yapacağım. Sizce nelere dikkat etmeliyim. Hangi kriterler daha önemlidir. Daha önce bu konuda bir forum açılmış ama sene 2009. Ozaman bahsedilen kreşlerden kapananlar dahi var..Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler

Merhabalar, eskiden Cıvıltı imiş şimdi Mavi Yelken kreş kızımı Oray'a yazdırdım. Çok sıcak ve aile ortamı bir kreş. Yazdırmadı ve araştırıyorsanız bir bakın derm. Yöneticileri profesyonel ve herşeyden önemlisi derslere de girerek öğrenciyi tanıyorlar. Çok kreş gezdim şükür gönlüme yatan bir yer buldum

X