Kayseri’deki En İyi Tüp Bebek Doktoru

Gumeaary

Twin Mother 💙💜
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2018
125
179
Arkadaşlar merhaba. Bir yakınım için iyi bir doktor arayışına girdik. Acıbadem de Çağlar Yazıcıoğlu varmış önceden o gitmiş. Çok iyi bir hekimmiş. Tavsiye edeceğiniz güvenilir ve işinin ehli başka bir doktor var mı?

Merhaba öncelikle aylardır süren doktor arayışım Çağlar hocayı tanımam sayesinde sona erdi. Başka doktor bilmiyorum ama Çağlar hocayı gözü kapalı öneririm. Sürecimi kısaca size aktarayım. Eşimin sperm değerleri düşük, kaç tane doktorla görüşme sağladık ve çok şükür rabbim karşımıza Çağlar hocamızı çıkardı ilk görüşmeye gittiğimizde kontrolde yumurtam 6 tane görünüyordu 6 yumurtayla başlamak istemediğini söyledi 1 ay ilaç takviyesi aldım ( başka doktor olsa mutlaka başlar hastayı kaçırmak istemez çünkü gidip başka yere yaptırabilir korkusunu yaşar ki bi kaç arkadaşım az yumurtayla başlatıldı başka hastanelerde ) ve ilaç vitamin takviyesi sonunda çok şükür opuda toplam 19 yumurta toplandı 12 tanesi sağlamdı döllenmenin 5. Gününde 10 tane yumurtayla sürecin bu kısmını atlattık ki 12 yumurtadan 5. Güne kadar 10 tane çıkması çok çok iyi bir sonuç buda labaratuvarın ve hocamızın ne kadar iyi olduğunun başka bir göstergesi diyebilirim. Bir ay rahmin dinlenmesini bekledik. Şuan regl dönemine girdim ve yarın kontrolüm var tam bilmiyorum ama 15-20 gün sonra yerleştirme yapılacak inşallah rabbim dualarımızı kabul eder hayırlı sağlıklı bir evlat nasip eder. Şuan çok heyecanlı ve stresli bir dönem çok garip bir duygu ilk defa adet olduğumda bu kadar gerilip heyecanlandım galiba süreç yaklaşıyor diye şimdi biri çıkıp bana Çağlar hocayı neden bu kadar övdün akrabamısın falan demesin. Daha tutup tutmayacağı belli değil ama hocamız gerçekten çok güler yüzlü işinin ehli gece bile yazsam hemşirelerim cevap veriyor çok ilgililer. Bu süreç hiç kolay değil ilgi alaka insanı pozitif düşündürüyor ve iyi düşünmek bu işin başlangıcı bence. Olur olmaz bilmiyorum ama gidebileceğim en iyi yere gittiğime inanıyorum. Gelişmeleri yine yazarım tabiki Rabbim isteyen herkese nasip etsin ..

Bu arada yurtdışından, şehir dışından Çağlar hocaya çok hasta geliyor. ( hastanede görüyoruz sıradayken ) Süreç gerçekten zor tüp bebek diyip geçmemek lazım ben bu kadar zor olduğunu sürece başlayınca farkettim. Hem psikolojik hem mental olarak hem maddi yorucu süreç. O yüzden size tavsiyem uzak demeyin içinize neresi sinerse şehir dışıda olsa çıkın oraya gidin. En iyi olduğunu düşündüğünüz yerde başlayın mutlaka.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…