Buharlı Ütüler Kazanlı ütü mü düz mü

Sudemsade

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2018
182
255
Merhaba kızlar, kazanlı ütünün normal ütüden ne farkı var sadece su haznesi mi daha geniş buhar basıncında vs farkediyor mu.
Birde philips elite serisi için ne düşünüyorsunuz kullananınız var mı.
Ben hep kazanlı ütü istemiştim ama tek farkı su haznesiyse saçma geldi bana onun için yer kaplaması

Merhaba kızlar, kazanlı ütünün normal ütüden ne farkı var sadece su haznesi mi daha geniş buhar basıncında vs farkediyor mu.
Ben hep kazanlı ütü istemiştim ama tek farkı su haznesiyse saçma geldi bana onun için yer kaplaması
Surekli utu yapiyorsaniz resmi kurumda çalışıyorsanız ütü elinizden dusmuyorsa kazanli alin. Duz utu alacaksanız da philips azur lardan birini alin.

Elite plus kullanıyorum. Kalmaya gelip kullanan misafirlerim oldu. Her kullanan bayıldı. Bir kere çok hafif ve buhar gücü fazla olduğu için kolayca kayıyor bastırmanıza gerek yok. Akıllı taban olduğu için hem yakmıyor direk ütü masasının üzerine öylece bırakabilirsiniz, hemde ikide bir ayar yapmaya gerek yok. Taban yüzeyi kendi tanıyor. Valla çok pratik imkanınız varsa alın. Ayrıca ısınma süresi de çok kısa tavsiye ederim

X