Kedi klozet eğitimi

Yonuya

Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2019
4
-2
37
4 aylık kedime klozet eğitimi başladık şimdi bir ay olacak ilk günden beri çişini klozete çıkıp aparata sorunsuz yapıyor ama kakasını klozetin yanına yapıyor. internette bir çok şey denedim olmadı. şimdi banyonun başka yerlerine hatta koridora kakasını yapmaya başladı. benzer durum yaşayan varsa lütfen yardımcı olur mu? çam peleti kullanıyoruz. Sorun pelettemi.

Kediyi evde yaşatiyoruz bizimle birlikte tamam da tuvalet yapma biçimini bari doğal hisleriyle yapsa ne olur ki? Kediyi klozete yaptirmayi kim dusundu acaba ilk. 😂

Kum parasi vermemek ve temizlememek için hayvanin doğasina uygun tuvalet yapma bicimine de mudahale edilmesini garip buldum. Kedi de bu fikri begenmedigi icin boyle yapiyor bence. 😬

4 aylık kedime klozet eğitimi başladık şimdi bir ay olacak ilk günden beri çişini klozete çıkıp aparata sorunsuz yapıyor ama kakasını klozetin yanına yapıyor. internette bir çok şey denedim olmadı. şimdi banyonun başka yerlerine hatta koridora kakasını yapmaya başladı. benzer durum yaşayan varsa lütfen yardımcı olur mu? çam peleti kullanıyoruz. Sorun pelettemi.
klozet derken kuma yapmıyormu onlar özel alanları oluyor evin bir köşesinde?

Yanlış anlamayın bende evcil hayvan baktım ama hiç hijyenik değil klozete geçmeniz ilk defa duydum abartı geldi

ona ait tuvaleti var tek kedim kullanıyor öğrendikten sonra kumlardan çok daha temiz olacak.

Böyle videolar bende izledim
Cokta temiz evet ama o hayvanin da bir doğası var
Isteyerek severek değil eğitildigi için klozete yapıyor bence

Klozet yerine başka yerlere kaka yapmaya başladıysa demek ki bunu istemiyor
Kuma geçin bence

Kum fiyatlarındaki korkunç artıştan dolayı, alternatif arayışınızı anlıyorum. Ama hayvanın doğasına aykırı bir şey yapmaya çalışıyorsunuz. Belli ki o da böyle hissediyor ve adapte olamıyor. Dolayısıyla istediğiniz cevabı burada bulmanız çok mümkün değil gibi.

neden kuma yapmasını istemiyorsunuz?

X