Kedim kendi yerinde yatmıyor nasıl alıştırabilirim?? 😔

ebrarkarakayaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2021
9
5
23
Merhabalar arkadaşlar iki buçuk aylık kedim var erkek bize geleli 18 gün oldu geldiğinden beri bizim yanımızda uyuyor yada yatağımızda kendi yerine bir türlü alıştıramıyorum kedi otu bile aldım ama yok olmuyor nasıl alıştırabilirim lütfen yardımcı olun 😔😔

Ben hiç kendi yerinde uyuyan kedi görmedim ya. O kedi yatakları boşa gidiyor genelde. Kediler nerede isterse orada uyuyor. Benim kedim de ilk eve geldiğinde bir kaç hafta bizle yattı hep, şimdi istesem de bizim yanımızda yatmıyor genel de yatakların altında masanın üstünde falan yatıp uyuyor. Büyüdükçe sizinki de öyle olur belki.

Merhabalar arkadaşlar iki buçuk aylık kedim var erkek bize geleli 18 gün oldu geldiğinden beri bizim yanımızda uyuyor yada yatağımızda kendi yerine bir türlü alıştıramıyorum kedi otu bile aldım ama yok olmuyor nasıl alıştırabilirim lütfen yardımcı olun 😔😔
Kendi yerinse yatan kedi görmedim🤷

Ne yaparsanız yapın, canı nerde isterse orada yatacak. Bu yanınız olabilir, buzdolabının üstü olabilir, cam kenarı olabilir, halı olabilir... 🤭 Şaka bir yana şimdi keyfini çıkarın. Çoğu kedi büyüyünce özgürlük kazanıp yanınızda yatmıyorlar. 🤭Bizimki rahat yatakları bırakıp karton kutuların içinde uyuyor mesela.

Bizimkini uyuduktan sonra yerine yatiriyordum, sabah bi uyaniyodum saclarimin arasinda, birlikte uyumuşuz 😅 bazen ayak ucumda, bazen kolumda uyuyordu. Gece uyanip geliyorlar yanimiza 🤩
Keyfi nerde isterse uyuyorlar yani. Kapiyi kapatirsanizda sabaha kadar kapinin önünde ağlar yazık. Buyuyunce nasıl olur bilmiyorum ama annemin kedisi 8 veya 9 aylık hala annemlerle uyuyor

Benim kedim de önce babamla yatağa gider babamı uyutur,sonra gelir beni uyutur, en son da annemi uyutur :)
Herkesin uyku saati farklı farklı olduğu için hepimizi yatirabiliyor,görev gibi 😂😂
Benim kedimin bir 'yeri' yok ama kedilerin yeri olmaz zaten. Canı nerede yatmak isterse orası 'onun yeri'dir. Bence kendinzii hiç yormayın :))

Benimki büyüdü büyüyeli yanımda yatmaz oldu :KK43:
Minikken ne güzel gelip koynuma sokulurdu ya da başını yastığıma koyardı, yüz yüze yatardık.
Biraz büyüyünce sizinki de bırakır bence. Bırakmasa da bütün gece sizinle yatmaz, kalkar gider kafasına esince.
Kendi yerinde yatan kedi de görmedim henüz. Onlara göre her yer kendilerinin zaten :)

Benim kedim de önce babamla yatağa gider babamı uyutur,sonra gelir beni uyutur, en son da annemi uyutur :)
Herkesin uyku saati farklı farklı olduğu için hepimizi yatirabiliyor,görev gibi 😂😂
Benim kedimin bir 'yeri' yok ama kedilerin yeri olmaz zaten. Canı nerede yatmak isterse orası 'onun yeri'dir. Bence kendinzii hiç yormayın :))
Kalorifer peteğine asılan çamaşır kurutmaliklarinda severek yatanalri gördüm her nedense.

Ama evet kendi yerinde yatani gormedim

boşuna uğraşmayın canı nerde isterse orda yatar, iki kedim var benden önce yataktalar, biri başımda biri ayak ucumda
Aslında onlarla yatmak güzel birşey ama şarj letimş ve telefonumu kemiriyor sonra uyandığında elimi yada ayağımı ısırmaya başlıyor uyutmuyor yoksa şikayetçi değilim 😂😂

Altı kedim var bir yatakta uyuyoruz artı eşim var 😂😂😂
Büyüdükçe ısırma huyu bitecek sizinkinin de ,biraz sabır
Bızım kedımız hıc ısırmazdı..buyuk bır sepetı vardı onun ıcıne bır yastık sıgıyordu..yasık koymustuk ıcınde yatardı..mutfak tezgahına falanda cıkmazdı hıc yada masaya..

Bızım kedımız hıc ısırmazdı..buyuk bır sepetı vardı onun ıcıne bır yastık sıgıyordu..yasık koymustuk ıcınde yatardı..mutfak tezgahına falanda cıkmazdı hıc yada masaya..
Her kedi bir olmuyor ..Hepsinin ayrı huyu var .
Benim tekir düz duvara tirmaniyor
Sarman olan gözümden anlayıp ,yaramazlık yapmıyor mesela ...

Her kedi bir olmuyor ..Hepsinin ayrı huyu var .
Benim tekir düz duvara tirmaniyor
Sarman olan gözümden anlayıp ,yaramazlık yapmıyor mesela ...
Sızın sarman gıbıydı bılıyodu gozumuze bakarak..iştahsızdı kedımız..obur degıldı..kımi kedılerde cok yer dımı..

X