Kedimden Bıktım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kediye su fırlatılır mı? Kedi kovalanır mı?
Siz kedi bakabilecek bir insan değilsiniz demek ki,çünkü benim bildiğim tüm kediler böyle,geceleri yaşıyorlar resmen,demek ki gündüz yeteri kadar ilgilenmiyorsunuz ki gece delleniyor hayvan. Ben de kedi bakamam mesela ama bir kedim varsa da böyle davranmam. Yazık üzüldüm,verin bir başkasına. Ama gerçekten sevip ilgilenecek birine verin de mutlu olsun yavrucak
Senin sokakta sevdiğin kedilerden değil benimki. Dikkat eksikliği ve hiperaktive bozukluğu var. Ay ne sinir bir yorum ya. He ben kedimle ilgilenmiyorum. Sen de bizim basimizda nöbet tutuyorsun sanki. Herhalde sırf evde kedileri var diye sevmediği halde homeoffice çalışan birine, öğrenci parasıyla en iyi mamayı almaya çalışan bir kıza denecek son şey !
Her sabah 4'te uyan bakalım gece vardiyasindan gelip. Elbette sinirlenip bagirirsin, kalkıp kedime vuracak değilim elbet. Gerçekten en rahatsız olduğum yorumlardan biri sizin hiç sormadan kafanıza göre yaptığınız şu salak yorumdu

Kediniz yok belli ki. Ne gündüzleri yeteri kadar ilgilenmiyorsunuz belli ki ??? Gündüz yanımda misin ? Mesajlara kapatacağım birazdan. İnanılmaz on yargıcı bir ekip yazıyor. Sabah sinirle yazdım konuyu. Klasik her sabah evde kıyamet koparır kedim komşular kalkar biz kalkarız vs. Ben de bagiririm yapma yeter artık diye. Sabah olur hiçbir şey olmamış gibi günlük hayata devam ederiz. Kedisi olan çoğu arkadaş da durumu anladı zaten güzel tavsiyeler verdi. Kedime işkence ediyorum gibi algı yaratanların kaç tanesi vardiyalı bir işte çalışıp okula gidip evde üç kedi besliyor ??
Biz kedilerimiz çok seviyoruz. Suyu da genelde firlatmiyorum zaten. Bir kere bile onlara zarar vermedim. Hayvan bir tek bize güveniyor ki başka kimseyi eve bile sokmuyor. Bizden başkasına dokundurtmuyor bile. Git diğer yorumlarımı oku bakalım ne yazmışım. Herkes çok meraklıydı da ben bu hayvanları neden sokaktan ölüm döşeğinde kurtardım, niye herkes üzerine basıp geçti o zaman bilmiyorum. Bilip bilmeden iki cümle okuyup yorum yapma bana
Kedimin olmadığını ben kendim söyledim size zaten ,bakamam çünkü ilgilenemem. Siz de ilgilenemiyorsunuz, hayvana bağırıp çağırıyorsunuz. Ben sizden daha iyiyim yani bu durumda :KK66: bakamayacağım hayvanın günahına girmiyorum çok şükür

Senin sokakta sevdiğin kedilerden değil benimki. Dikkat eksikliği ve hiperaktive bozukluğu var. Ay ne sinir bir yorum ya. He ben kedimle ilgilenmiyorum. Sen de bizim basimizda nöbet tutuyorsun sanki. Herhalde sırf evde kedileri var diye sevmediği halde homeoffice çalışan birine, öğrenci parasıyla en iyi mamayı almaya çalışan bir kıza denecek son şey !
Her sabah 4'te uyan bakalım gece vardiyasindan gelip. Elbette sinirlenip bagirirsin, kalkıp kedime vuracak değilim elbet. Gerçekten en rahatsız olduğum yorumlardan biri sizin hiç sormadan kafanıza göre yaptığınız şu salak yorumdu
Hanımefendiciğim,siz de kediniz gibi asabiye bağlamayın. Sizin kediniz beni ilgilendirmiyor,konu açmışsınız yorum yaptım,cevap gele gele bu geldi sizden :KK66:
Güzel laflarınızı size iade ediyorum. Hadi selametle

Üniversite okurken de, vardiyalı çalışırken de hala da aynı kedimle beraberim. Sizin o tarif ettiğiniz sokaktaki kediler gibi değil. Bir gram rahat durduğu yok. Sürekli ortalığı toplu bırakmalıyım bir şey kırmasın etmesin diye. Daha türlü türlü huylar. Erkek arkadaşımla tanıştığımda kedileri çok da iyi bilmediğinden kedimden çekindi, bu nasıl kedi sevdirmiyor bile kendini derdi. Zamanla o da onun huyunu suyunu öğrendi. Kendisi de yoğun çalışır ama sabaha doğru kedim çıldırırsa gider sakinleştirmek için sever, tarar. İnsanın sinirinin taştığı anlar olabilir ama siz burada kendinizi haklı çıkartmak için ona buna sataşamazsınız. Yapamıyorsanız başkasına verin. Herkes süs kedisi gibi kediye bakar. Benim kedim travmalı bir kedi ve çok az kişi sabır gösterir diye kızamıyorum ona. Sabrım taşsa da içimden böyle kötü şeyler yazmak geçmez. Yaşam şartlarınızdan hiçbiri sizi aklamaz. Sonuçta kedi bu hayatı böyle olmayı seçmedi.

Kedimin olmadığını ben kendim söyledim size zaten ,bakamam çünkü ilgilenemem. Siz de ilgilenemiyorsunuz, hayvana bağırıp çağırıyorsunuz. Ben sizden daha iyiyim yani bu durumda :KK66: bakamayacağım hayvanın günahına girmiyorum çok şükür
İlgilenmediğimi yazdığım iki cümleden mi anladın. Sayfalarca nasıl ilgilendiğimi, sadece sabaha karşı bu davranışları sergilediğini ve bazen bagirdigimi yazdım. Kedimin bana nasıl düşkün olduğunu ve başkasına gitmediğini tekrar yazacak halim yok. On yargılarınızı okumak istemiyorum daha

Sevgili konu sahibi. Ben seni çok ama çooook iyi anlıyorum. Lütfen linçleyenlere de aldırış etme. Burada bi tayfa hazır olda bekliyorlar anlaşmışçasına yargı dağıtmak, duyar kasmak için. Ben de zamanında kedimle ilgili konu açtığımda hem katil oldum, hem anneliğim sorgulandı,ağlayanlar, bayılanlar, cinnet geçirenler..... Sana verebileceğim bir tavsiye yok, sabırlar diliyorum ❣️

Üniversite okurken de, vardiyalı çalışırken de hala da aynı kedimle beraberim. Sizin o tarif ettiğiniz sokaktaki kediler gibi değil. Bir gram rahat durduğu yok. Sürekli ortalığı toplu bırakmalıyım bir şey kırmasın etmesin diye. Daha türlü türlü huylar. Erkek arkadaşımla tanıştığımda kedileri çok da iyi bilmediğinden kedimden çekindi, bu nasıl kedi sevdirmiyor bile kendini derdi. Zamanla o da onun huyunu suyunu öğrendi. Kendisi de yoğun çalışır ama sabaha doğru kedim çıldırırsa gider sakinleştirmek için sever, tarar. İnsanın sinirinin taştığı anlar olabilir ama siz burada kendinizi haklı çıkartmak için ona buna sataşamazsınız. Yapamıyorsanız başkasına verin. Herkes süs kedisi gibi kediye bakar. Benim kedim travmalı bir kedi ve çok az kişi sabır gösterir diye kızamıyorum ona. Sabrım taşsa da içimden böyle kötü şeyler yazmak geçmez. Yaşam şartlarınızdan hiçbiri sizi aklamaz. Sonuçta kedi bu hayatı böyle olmayı seçmedi.
Ben sabah sabah yanlış lanse ettim. Bizimki hırçınlıktan ziyade yaramaz. Kendini de sevdirmez. Yani öyle elini uzatınca gelip sürtünen kedilerden değil. Bahsedilen gibi cani olsam hayvan zaten kaçardı bizden. Ben bu kediyle nasıl ilgilendiğimi ve sadece sabahları -komşular kapıya gelecek kadar- ses yaptığını yazdım. Çözüm istedim. Gerek de yok artık. Çünkü sabah sinirli olup yazıp duruyorum öğlene unutuyorum. Hayvana eziyet ettiğim yok. Herkese saldirmasina rağmen bana bir kere bile saldırmadı. Sizce ruhen ya da fiziken canını yaksam bu hayvan bende durur mu ? Mesajlara kapatıyorum

Sevgili konu sahibi. Ben seni çok ama çooook iyi anlıyorum. Lütfen linçleyenlere de aldırış etme. Burada bi tayfa hazır olda bekliyorlar anlaşmışçasına yargı dağıtmak, duyar kasmak için. Ben de zamanında kedimle ilgili konu açtığımda hem katil oldum, hem anneliğim sorgulandı,ağlayanlar, bayılanlar, cinnet geçirenler..... Sana verebileceğim bir tavsiye yok, sabırlar diliyorum ❣️
Çok teşekkür ederim 🌿 Bebek gibi davranıyorum onlara. Evet sinirlenince bağırıyorum nadir de olsa. Evde yarım saat misafirliğe gelseler koşarak kaçacak insanlar burada ay kediye bagirilir mi diyor. Evimin düzenini değiştirdim onun için. Ben kötü bir sahip değilim. Forumdan da inanılmaz soğudum daha konu açmam herhalde

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X