Kedisini çorpa yapıp yedi

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.301
42.832
$kediden-corba-yapti-4200235.Jpeg

“Bakın bir kediyi nasıl yedim” Bu ileti pişirdiği kedi çorbasının fotoğrafını sosyal medyada paylaşan Çinli bir kadına ait. Mide bulandıracak kadar gerçek olan fotoğraflarda kediyi nasıl parçaladığını göstermese de kadına tüm dünyadan tepki mesajları yağıyor.

Kediden çorba yaptı
Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın

DIŞ HABERLER/milliyet.com.tr

Kendisi için pişirdiği kedi çorbasının ve kediyi pişirmeden önceki halini gösteren fotoğrafını Çin’in Facebook versiyonu Weibo’da paylaşıp bir de “Bakın bir kediyi nasıl yedim” yazınca ortalık ayağa kalktı. Başta hayvan hakları savunucuları olmak üzere dünyanın dört bir yanından Li Jinbang isimli bu kadına tepki yağıyor.

Görsel olarak da oldukça mide bulandırıcı olan çorbanın fotoğrafıyla birlikte kediyi nasıl çorba yaptığının ayrıntıları da oldukça rahatsız edici…

Genç kadın bir araba kazasında yaralanan kediyi önce kendi koruması altına aldığını ancak sonra ondan çorba yaptığını yazdı.

Kadının paylaştığı fotoğraflarda kedi demir bir kafesin içinde görülüyor. Her ne kadar kazada ciddi yara aldığını söylese de kedi fotoğrafta oldukça sağlıklı bir görünüme sahip. Kedinin organlarının belirgin şekilde görülebildiği bir kase tuhaf çorba görseli genç kadının sayfasındaki diğer fotoğraf.

Kediyi nasıl çorba yaptığını anlatan Li Jinbang önce kedinin organlarını parçaladığını ardından onları suda kaynatarak kedi çorbasını hazırladığını söylüyor.

Oldukça rahatsız edici bu olayın hemen ardından Li Jinbang’a nefret içerikli mesajlar yağmaya başlayınca genç kadın fotoğrafları Weibo’dan kaldırdı. Ancak insanların tepkisi hala sürüyor. Üstelik Çin’de her yıl yaklaşık 4 milyon kedinin yendiği de bir gerçek… milliyet

Bir tane akıllı Çinli varmı yav şu dünyada.

Kedide de meymenet yok ya o ayrı konu.:KK14:

Kesin çinlidir demiştim haklıymışım......adamlar uçan kaçan ne varsa yiyor maşallah.....onlardaki mide kimsede yok

chess senin Allah iyiliğini versin dünden beri mahvolduk:KK53::KK53::KK53:
ama bu çok acımasızca nasıl bir tür bu insan diyemeyeceğim:KK5::KK5::KK50::KK50::KK50:

arkadaşlar siyasete bulaşıp banlanmayın diye dikkatinizi dağıtmaya çalışıyorum hep iyi niyetimden valla:KK1::KK1:

Kedilerden deli dehşet korkan bir insanım, fobim var.
Yolda bir kedi karşıma çıksa günlerce kabusunu görürüm o derece.
Şimdi bu haberi gördüm kaç gün kabusum olacak acaba? :KK25:
Kedinin tipi korkunç, kadının yaptığı bin beter korkunç. :KK53:

bunlar kedi köpek fare yiyorlar
neden tepki vermişler bu kadına
nasıl bi mide var çok iğrenç
işte hastalıklar neden çıkıyor
ne bulurlarsa yiyorlar mikroplar

Tum dunya niye tepki gostermis ki Cinli kadina? Sanki Cin'de kedi kopek yenildigi sirmis gibi... Kadin sadece bir yemek tarifi paylasmis kendince..:KK1:

biz kedi yesek türlü enfeksyondan bir haftada ölürüz ya, bağışıklık sistemleri kuvvetli herhalde:KK53::KK53:

Tum dunya niye tepki gostermis ki Cinli kadina? Sanki Cin'de kedi kopek yenildigi sirmis gibi... Kadin sadece bir yemek tarifi paylasmis kendince..:KK1:

evet bende onu dedim :)
tepkiye ne gerek var sanki evcil hayvan olarak görüyorlarda
resmen yemek olarak görüyorlar
bide bebek yiyorlarmış bu doğrumu bilen varmı?

oooff ooofff..inşallah sahıbınıde ekmeğe katık yapıp yerler..

poposundan sıs sokup,ateste cevırme yaparlar..

ben haberlere sasırmıcam dedıkce,beterı geliyor..

valla baslıga uyarı koyda,midesi olan açmasın..

ben nasıl yemek yıcem şincik..

evet bende onu dedim :)
tepkiye ne gerek var sanki evcil hayvan olarak görüyorlarda
resmen yemek olarak görüyorlar
bide bebek yiyorlarmış bu doğrumu bilen varmı?

yok o doğru değil, çinli bi sanatçının eserleri o gördüklerin

sanatlarıda bi garip
:KK53::KK53:

oooff ooofff..inşallah sahıbınıde ekmeğe katık yapıp yerler..

poposundan sıs sokup,ateste cevırme yaparlar..

ben haberlere sasırmıcam dedıkce,beterı geliyor..

valla baslıga uyarı koyda,midesi olan açmasın..

ben nasıl yemek yıcem şincik..

benim açtığım başlıklara itina ile yaklaşın:KK1::KK1:

çinde mi taylanda mı ne köpeklerle ilişki rutin bişeymiş ünlü bi çekikgözlü oyuncu şu popüler amerikan şovlarından birinde ağzından kaçırmıştı, sunucu zor topladı, bu çekik gözlülerden korkcan:KK53::KK53:

kedi de bişey mi?? zaten kedi köpek farketmeden yiyolar neden tepki vermişler ki çinliler??
yıllar evvel nettede çok yayılmıştı bu haber bebek cenini haşlayıp yediklerini gördüm kolunu tavuk butu yer gibi birde poz vermişti..aklıma geldi yine kanım dondu.. :KK50:

X