Kelebek mobilya kadınlar klubü

xAerc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2015
56
24
Lanet olsun Kelebek Mobilya'dan mobilya aldığımız güne tekrar tekrar ve tekrar söylüyorum. 2019 yılından beridir bunlarla ve yalanları ile uğraşmaktan bıktım usandım yoruldum artık. Bugün zar zor mahkeme kararı ile kabul ettirdiğimiz şikayetimiz için servis talebimiz vardı ve geçen hafta arayıp geleceklerini söylediler ve biz de tatil iznimizi erteledik 1 hafta daha gitmeyelim dedik yıllardır uğraşıyoruz bitsin gitsin dedik. Arayan yetkililere özellikle sorduk biz tatile gideceğiz ne zaman gelirsiniz diye ve en geç haftaya perşembe veya cuma geleceklerini söyledikleri için tatili iptal ettik. Bu hafta salı günü tekrar aradık çünkü ben bu yalanı alışkanlık haline getirmiş firmayı biliyorum ((koltukları alırken en geç 40 güne gelecek dediler ve 70-80 günde teslim ettiler. Teslimatta yine şu gün geleceğiz bugün geleceğiz diyerek tam 5 defa randevu verdiler) ) bir yalan uyduracaklarını düşünerek teyit amaçlı salı günü tekrar aradık ve perşembe günü saat 11 civarı geleceklerini söylediler. Ve tahmin edin ne oldu bugün aramaya bile tenezzül etmediler en son biz aradık ve bugün gelmeyeceklerini bir aksilik çıktığını söylediler. Ve biz 1 hafta boyunca bütün planlarımız ertelenmiş bir şekilde tekrar ve tekrar enayi yerine koyulduk. Kelebek Mobilya'dan alışveriş yapacaksanız önce bir şikayetleri okuyun derim. Çünkü ben hayatımda hiç pişman olmadığım kadar pişman oldum. Üstüne üslük sürekli bizi arayıp şikayeti kaldırmamız için hediye yollamayı hediye çeki vermeyi vs. Teklif ediyorlar utanmadan. Siz siz olun şikayetiniz giderilmeden şikayetinizi kaldırmayın. 10.000 TL verip nasıl rezil olursunuz buyurun yaşayın kelebekten mobilya alacaklar.

X