Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

20181107_141705.jpg

Allah'ım nedir bu kızların evlilik törenlerini yüzüklerini yaristirmasi. Yahu herkesin zevki farklıdır kimi pırlanta sever kimi sade. Kimsenin burdaki bı yüzüğü beğenip kuyumcuda ben bundan istiyorum diye göstereceğini zannetmiyorum o zaman amaç ne bak benim ki daha güzel. Benim tektasim var. Nedense çevremizde tektasli mutsuz evli kadınlar turedi. Kadın hergun kavga ediyi adamla bı de üstüne aldatiliyo ama tektasina zeval gelmesin Evlilikte saçma sapan suslere törenlere ve yüzükleri bu kadar anlam yüklenip bu kadar önem verildiği sürece gelin evi programları daha çok tutar.

Darlıktan dolayı değiştirmek zorunda kaldığım alyans inşallah bu son olur. :KK51:
Diğerinden daha ince bu sefer kalınlar parmağı daha çok rahatsız ediyor bence. İnce taşsız ve tek renk sarı ama dümdüz klasik sevmediğim için desenli :) Taş düşme derdi yok beyaz altının sarıya dönmesi derdi yok kullanışlı :)

PhotoGrid_1556629498516.jpg

Ahh yıllar ahh.. 11 yıllık evliyiz. İlk ve tek alyansımız. El yapımıydı. 11 yıl önce 1000tl ye yakın para vermiştik hala çok severim ama eşim takmıyor maalesef. Onunki de aynı model taşsız tabiki. Yıllar geçti taşları hiç düşmedi maşallah diyim

Eklentiler

• IMG_20190524_135520.jpg
    IMG_20190524_135520.jpg
    112,4 KB · Görüntüleme: 438
  • IMG_20190524_135351.jpg
    IMG_20190524_135351.jpg
    80,5 KB · Görüntüleme: 518
1 yılı devirdik ilk yüzüğümüz bir kez temizlik yaparken çöpe atmıştım deli gibi evde aradım ve bulamadım.Eşim temizlik yaparken çöpe mi attın dedi gittik çöpü karıştırdık bulmuştuk o gün bugündür asla parmaktan çıkmaz eşiminde taşsız aynı model🤣🤣

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    119,5 KB · Görüntüleme: 576
1 yılı devirdik ilk yüzüğümüz bir kez temizlik yaparken çöpe atmıştım deli gibi evde aradım ve bulamadım.Eşim temizlik yaparken çöpe mi attın dedi gittik çöpü karıştırdık bulmuştuk o gün bugündür asla parmaktan çıkmaz eşiminde taşsız aynı model🤣🤣

Çok kibarmış. Taşsız olanı da kibardır eminim

Benim alyansim klasik model ben oyle desenli sekilli sukullu modelleri sevmiyorum sade seviyorum arada tek tasimlada kullaniyorum ama cogunlukla bestasimla beraber takmayi seviyorum bu arada 6 senelik benimki baya çizilmiş durumda yılların deseni var üzerinde 🥰🧿
20191225_104141.jpg

Son düzenleme:
Calinmadan once buydu suan alyansim yok 😔 hamileyim insallah dogumdan sonra alicaz ama ilk alyansimin aynisi olsa da yerini asla tutmicak kendi isyerimizde calindi 🥺 yillardir aile gibi olduk kimden supheleniceksin insani cok yoruyo😩

Eklentiler

• 08F95161-48CB-4AF2-979D-80416D8F111E.jpeg
    08F95161-48CB-4AF2-979D-80416D8F111E.jpeg
    73,3 KB · Görüntüleme: 431
  • 15FC8D7A-CA68-43FF-9886-AD2DA34509BE.jpeg
    15FC8D7A-CA68-43FF-9886-AD2DA34509BE.jpeg
    128,6 KB · Görüntüleme: 389
Benim alyansim klasik model ben oyle desenli sekilli sukullu modelleri sevmiyorum sade seviyorum arada tek tasimlada kullaniyorum ama cogunlukla bestasimla beraber takmayi seviyorum bu arada 6 senelik benimki baya çizilmiş durumda yılların deseni var üzerinde 🥰🧿
Eki Görüntüle 2568914
Benim alyansım da bu şekilde klasik alyans 😊 ben de çok seviyorum bu modelleri etrafımdakiler bu ne böyle dese de aşkımın sembolü benim için♥️

Benim alyansım da bu şekilde klasik alyans 😊 ben de çok seviyorum bu modelleri etrafımdakiler bu ne böyle dese de aşkımın sembolü benim için♥
Klasik modeller bana daha cok ciddi geliyo niyeyse gercek alyans gibi geliyo gercek evlilik yuzugu bu diyorum ben sevemiyorum desenli modelleri hele hele beyaz altin hic sevmiyorum gumus gibi duruyo altin oldugu belli olmuyo.. 5 tasim pirlanta ama ben sari sevdigim icin ozel olarak sari yaptirdim 🥰 daha zarif duruyo bu sekilde tek tasimda aynen saridir.. esiminkide benimkide ayni model alyans diyorum daha cok seviyorum bu sekilde 💕

Klasik modeller bana daha cok ciddi geliyo niyeyse gercek alyans gibi geliyo gercek evlilik yuzugu bu diyorum ben sevemiyorum desenli modelleri hele hele beyaz altin hic sevmiyorum gumus gibi duruyo altin oldugu belli olmuyo.. 5 tasim pirlanta ama ben sari sevdigim icin ozel olarak sari yaptirdim 🥰 daha zarif duruyo bu sekilde tek tasimda aynen saridir.. esiminkide benimkide ayni model alyans diyorum daha cok seviyorum bu sekilde 💕
Aynen çok seviyorum klasik modelleri eşim altın değil gümüş kullanıyor alyansını, benim tektaşım da sarıdır. altını sarı seviyorum ben de ♥️ bitek taraklı tokalarımın üzeri sarı dişleri beyaz altın o da sarı altının çabuk bozuluyor şekli dedi yaptırdığımız adam o yüzden

Aynen çok seviyorum klasik modelleri eşim altın değil gümüş kullanıyor alyansını, benim tektaşım da sarıdır. altını sarı seviyorum ben de ♥ bitek taraklı tokalarımın üzeri sarı dişleri beyaz altın o da sarı altının çabuk bozuluyor şekli dedi yaptırdığımız adam o yüzden
Sari beyaz karisik cok siritmiyo altin oldugu belli oluyo sadece beyazlar bildigin gumus gibi duruyo 🥰 kotu durmuyorlar beyaz altinlarda ama ben sariyi seviyorum tercih meselesi 💕

IMG_20200127_085914.jpg

Yeni nişanlandim alyansim bu şekilde
Acaba klasik alyans mi alsaydım ☺
IMG_20200127_085914.jpg

X