Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

resmi yoktu ama medinella sayesinde artık var.....benimkide aynısı...2 önce evlendiğimde çok beğenerek almıştım..halada çok severek takıyorum....eşiminkide ortası taşsız olanı......
zevklerimiz tutuyormuş...benim eşiminkide ortası taşsız olanı...a.s.

işte bunlarda benimkileeeeeer her zaman düz bir alyansım olsun istemiştim

dsc00838300x225na3.jpg

buda evlenme teklifi ettiği gün hediyesi

dsc00837300x225ar3.jpg

henüz benimki de boş, çarşamba günü(arefe günü) sevdiğim annemlerle tanışmaya gelecek :) ocakta ben de resim ekleyeceğim inşallah.

ALYANSIMIZ BU ÇOK BEĞENEREK ALMIŞTIK.
BİZİMKİSİ BİRAZ DAHA KALIN O RESİMDEN BULAMADIM.

4063vs7.jpg

BUNU EŞİM DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ ALMIŞTI.
ÇOK SIK KULLANIYORUM. ÇOK TA RAHAT EDİYORUM.

resim068bo8.jpg

BU DA GERÇEK PIRLANTA, HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİĞİNDE HEDİYE ALMIŞTI.
ÇOK FAZLA KULLANMADIM, FAKAT ALYANSLA YA DA ALYANSSIZ ÇOK ZARİF DURUYOR.

resizeimageaspxo0.jpg

BU ARADA BEN YÜZÜK, ÖZELLİKLE ALYANS MERAKLISIYIM :))

tahtadan olsa bır yuzuyum yokkkkkkk herkesın var benım koca kafalı erdem bakalım ne yapcakkkkkkk

bende istiodum yıldönümümüz için adam alacaktı tam ama malesef ki bizim memlekette yokmuş koçak gold... sinir oldum....internettende sipariş vermek istemiyorum.. bak gene moralim bozuldu yaaa şimdi... bakalım görücez 2gün kaldı zaten...
ama bizim alyanslarımız düz gibi ama diil gibi enteresan bişe ama çok hoş.. 3 kere değişti bu alyaslar ama olsun...

2022015kt8.jpg

demiştim ya... almış taa istanbuldan getirtmiş benim sevgilim TWCE LOVE ımı... :sm_cool:... canım kocişim seni seviyorum.. ŞenizŞeniz

ALYANSIMIZ BU ÇOK BEĞENEREK ALMIŞTIK.
BİZİMKİSİ BİRAZ DAHA KALIN O RESİMDEN BULAMADIM.

4063vs7.jpg

BUNU EŞİM DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ ALMIŞTI.
ÇOK SIK KULLANIYORUM. ÇOK TA RAHAT EDİYORUM.

resim068bo8.jpg

BU DA GERÇEK PIRLANTA, HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİĞİNDE HEDİYE ALMIŞTI.
ÇOK FAZLA KULLANMADIM, FAKAT ALYANSLA YA DA ALYANSSIZ ÇOK ZARİF DURUYOR.

resizeimageaspxo0.jpg

BU ARADA BEN YÜZÜK, ÖZELLİKLE ALYANS MERAKLISIYIM :))

senace canım ya bişey sorcam gönderdiğin fotograflardan ikincisini bende görüp çok begenmiştim ondan alacaktık ama kuyumcu bize dediki çok kullanışlı bir yüzük değil her yerinde taş olduğu için elini kazayla çarpsan bi darbe gelse taşları düşebilir uğraşırsınız dedi sende kullanışlı diyorsun bilmiyorum ben beyaz altınını beğenmiştim onun bilmem kullanışlıysa alsammı bende acabaCADIARZU

senace canım ya bişey sorcam gönderdiğin fotograflardan ikincisini bende görüp çok begenmiştim ondan alacaktık ama kuyumcu bize dediki çok kullanışlı bir yüzük değil her yerinde taş olduğu için elini kazayla çarpsan bi darbe gelse taşları düşebilir uğraşırsınız dedi sende kullanışlı diyorsun bilmiyorum ben beyaz altınını beğenmiştim onun bilmem kullanışlıysa alsammı bende acabaCADIARZU

CANIM 1 YILDIR KULLANIYORUM. BEN ÇOK MEMNUNUM.
HERGÜN KULLANIYORUM. DAHA BiR TAŞI DÜŞMEDİ ( Umarım düşmez )
PARMAKLARIDA GÜZEL GÖSTERİYOR.
BENCE HEM KULLANIŞLI HEM ALIMLI.

1rsm006181ss2.jpg

DÜŞER DİYE KORKUYORSAN BU MODEL DAHA DAYANIKLI GÖZÜKÜYOR.
MARKASI GOLDAŞ FİYATI 200 - 250 YTL CİVARI.

SEVGİLER...

CANIM 1 YILDIR KULLANIYORUM. BEN ÇOK MEMNUNUM.
HERGÜN KULLANIYORUM. DAHA BiR TAŞI DÜŞMEDİ ( Umarım düşmez )
PARMAKLARIDA GÜZEL GÖSTERİYOR.
BENCE HEM KULLANIŞLI HEM ALIMLI.

1rsm006181ss2.jpg

DÜŞER DİYE KORKUYORSAN BU MODEL DAHA DAYANIKLI GÖZÜKÜYOR.
MARKASI GOLDAŞ FİYATI 200 - 250 YTL CİVARI.

SEVGİLER...

canım çok sagol evet bu fotograftaki daha dayanıklı sanırım bakalım artık bende günlük kullandığım yüzükten sıkıldımda değiştirip belki bunlardan birini alırım sende güle güle kullan kendine iyi bak görüşürüz

530095102_MV_LG.jpg

nisanda tr den almistik alyanslarimizi cok kalindi ben pek alisamamistim. bunu da esim sevgililer gununde aldi. artik bunu kullaniyorum yaninada 4 bucuk yil once aldigi ilk hediyesi tek tasimi takiyorum. Şeniz

benim yüzüğümü hırsızz aldı götürdüüü
bak yine aklıma geldii hainn piss hırsızz

530095102_MV_LG.jpg

nisanda tr den almistik alyanslarimizi cok kalindi ben pek alisamamistim. bunu da esim sevgililer gununde aldi. artik bunu kullaniyorum yaninada 4 bucuk yil once aldigi ilk hediyesi tek tasimi takiyorum. Şeniz

işte ben bu yüzüge bayıldım çok hoşmuş yafssssa.s.

Bayanlar gerçekten bütün alyanslar çok hoş.Ben de sözlüyüm ve nişanım mayıs ayında.Ayca can bileziğin çok hoş ve zarif gerçekten iyi günler de kullan canım.Hepinize yeni yılda mutlulukra bu arada bayanlar.sırnaşık şey

fotoraf0017bm9.jpg

fotoraf0018pl8.jpg

bu da benım nısan yuzugum.. soz nısan ayrı ıstemedım tek nısan yuzugum var :-) setın falan var ama takmıyorum her zaman rahatsız oluyorum :-)

alyansımı pek begenmyorum sımdı dugunde degıstırıcem yane ılk alyansımı satmıcam ama yenı alyans ıstıyorum cunku bununla kımse nısanlı olduguma ınanmıyo :-)

X