Kendi kendilerine tartışma arıyorlar

Bizi eniştesi cağırdı o yuzden gittim inanın hiç istemeyerek
şuanda da görüşmüyorum dahada gitmem görüşmem zaten . Bu seferde bak bayramda bile gelmedi diye laf ederlerdi.
Boyle insanlarin laf etmesini umursamayin. Belli ki mesafe koymadikca hayatinizin hep ortasinda olacaklar. Onlari yerlerine birakin oeada kalsinlar. Insanlarin lafi sozu bitmez. Huzurunuz icin gorusmeyin. Mumkunse de oradan tasinin. O insanlarla yapamazsiniz siz. Bir sekilde sagdan soldan hayatiniza girmek icin entrika laf o bu yolu ile cabalayacaklar belli ki.

onların evinizde oturduğunuz müddetçe bu laf sokmalar devam eder
Yapmanız gereken tek şey taşınmak, o evde oturduğunuz müddetçe laf sokmalar devam edecektir, kira veriyor musunuz? vermiyorsanız bilerek gitmeniz için de yapılan laflar olabilir, ben olsam taşınırdım, ve asla bir daha muhatap olmazdım, eşinizi de takdir ettim. Oğlunuzun doğum günü ve sizin kutlamanız daha iyi olurdu ne demek başkaları pasta aldı vs? ben bu konuda konu sahibini haklı buldum açıkçası tamam hediye vs alınır ancak benim oğlumun doğum gününü benden izin almadan nasıl planlarlar? eminim ki oğlunuzun yanında da annesi gelmedi vs demişlerdir oğlunuz bu durumdan etkilenmiş olabilir ona ayrıca siz de doğum günü yapın kendi aranızda, ve hastalık nedeniyle çıkamadığını söyleyin

Ailen gelse kovar sokmayız dediği an o evi boşaltıp, kocana: ev acarsan evliliğimi sürer demeliydin.
Kocan ev tutup oturtursa hepsi sesini keser, orada oturduğunuz sürece tacizlerini sürdürürler.
Bu arada geldiklerinde kapıyı acın ama uygun değilim diyerek buyur demeyin.

Çok teşekkürler evet aynen öyle birde her sene beraber yapmak istiyorlar ben istemiyordum hepte laf sokuyolardı onlar kendileri kutluyor diye. Böyle emrivaki resmen yapmadığım şeyi kafama vura vura yaptıracaklarını sandılar. Eşimede söyledim bunlari zaten bahane ariyordu onlar

Madem anne babaniz yasli onlarin binasindan yada yakinindan ev tutun hem kafaniz rahat olur hemde anne babaniza bakarsiniz esiniz merhametliyse kabul edecektir bahaneniz olur hem

Aynı şehirde olup anne babanın, kızlarının evine gidememesi ne kadar acı bir durum yaa. Siz neden bunu kabul ediyorsunuz, yerden mi bittiniz sizin bir aileniz anne babanız var tabi ki gelip gidecekler. Neden kendi tekellerine bıraktınız kendi evinizin sınırlarını. Şimdi bir şey diyemezler ama annemler gelse 1 saat anca dururlar onda da surat asar demişsiniz, s.carım suratına da sana da lanet olsun deyip neden o evden çıkmıyorsunuz?

yaşadıılarınızı bilemeyiz , ama doğum günü konusunda haksızsınız neticede kendi cocugunuz gitmeliydiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…