Kendimi değerli hissedemiyorum

Hem birileri sadece sizin çabanızla
sizin zorlamanızla yanınızda olsa bunun gerçekliğine inanır mısınız kalben ?
hayır , bu beni üzer. hiç kimse olmasın gerekirse. öyle olması gerekiyorsa öyle olsun.. Şuan annem ve babam Allaha şükür yaşıyor , beni koruyorlar , sorunlarımız var belki ama olsun , iyi ki varlar.. yarın onları kaybedersem ben kimsesiz kalacağım. hayatımda kimse olmaması gerekiyorsa da ben bununla başedebilecek güçte olmak istiyorum.. Çünkü aile olmak, anne olmak.. bunları ben de yaşamak istiyorum

Kaygılarınızdan kurtulun bu çok önemli. Akışına bırakın. Siz çok ama çok değerlisiniz. Bir insan yavrusu kolay yetişmiyor. Hayatın başındasınız. Başardıklarınıza odaklanın. Düşünceler duygulara dönüşüyor. Düşüncelerinizi güzelleştirin ki bu güzel düşünceler hayatınıza yansısın. Kimsenin hayatı güllük gülistanlık değil hep bir aşama hep bir mücadele var. Bu zamana kadar yaşadıklarınızdan doğru dersleri çıkartıp cebinize koyun ve yola devam edin arkanıza bakmayın aynı hataları tekrarlamayın.

Siz beni kimse sevmezse düşüncesinden bunun gibi kötü düşüncelerden kurtulun. Bakın öyle düşündüğünüz için anlattığınız gibi sizi sevmeyen iten bir kişiyi sevmeyi seçmişsiniz yapmayın bunu kendinize.

Hayatınıza hayallerinize sahip çıkın. Kimse sizin değerinizi belirlemez. Siz belirlersiniz karakteriniz belirler, sınırlarınız, kırmızı çizgileriniz belirler.

Güçlü olduğunuz zamanlara bakın. Kendinizi şımartın mutlu edin. Yaş aldıkça herşeyi daha iyi anlıyor yorumluyorsunuz ve hepsi geride kalıyor, şimdiyi kaçırmayın, kendinizin ilacı sadece sizsiniz dışarıda aramayın, hepsi içinizde.
hayatım için elimden gelen çabayı göstereceğim ve inş bu sefer burada güzel, mutlu şeyler paylaşacağım sizlerle <3

hayır , bu beni üzer. hiç kimse olmasın gerekirse. öyle olması gerekiyorsa öyle olsun.. Şuan annem ve babam Allaha şükür yaşıyor , beni koruyorlar , sorunlarımız var belki ama olsun , iyi ki varlar.. yarın onları kaybedersem ben kimsesiz kalacağım. hayatımda kimse olmaması gerekiyorsa da ben bununla başedebilecek güçte olmak istiyorum.. Çünkü aile olmak, anne olmak.. bunları ben de yaşamak istiyorum
Ama sürekli yalnız kalmayı düşünerek kendini yer bitirirsin bunu demek istiyorum hiç beklemedigin anda belki hayat arkadaşın gelecek girecek hayatına, belki iş ortamında çok yakın arkadaşlıklar edineceksin sürekli yalnız kalcam diye düşünürsen bı kere öyle sinyal verirsin ve hayatına birilerini almakta zorlanirsin bu sefer hayatına aldığın yeni insan da seni bırakacak gidecek diye düşünürsün böyle yapmamalısın🙏🏻

Anne konusunda sizi çok iyi anlıyorum. Annem tarafından zihnime kodlanmış sevgisizliği her zaman hissettim. Böyle olmasın isterdim ama oldu. Sırf koşulsuz sevgiyi onlardan hissedemediğim için başkalarında aradım hep. Sonra üst üste hatalar yaptım. Sizi tanımlayan şey kendinize olan sevginiz olmalı. Evet annemiz babamız sağ olsunlar hep ama bir gün onlar da gidecek başkaları gibi. Size değer veren, sizi değerli hissettiren insanlar gittiğinde elinizde bir boşluk kalmış olacak. O yüzden işe kendinizi severek başlamalısınız. Ne olursa olsun kendi değerinizi siz belirleyin. Ne kadar güzel kendinizi geliştirmişsiniz, bunun için bir şeyler yapmışsınız. Lütfen böyle de devam edin, kendiniz için çalışın ve sizi ne mutlu edecekse onları yapın. Böylece tam bir elma olursunuz. Siz yarım bir elmayken, bir şeyler sizde eksikken başka yarım elmaları bulup tamamlanmaya çalışırsınız. Ama siz tam bir elma olursanız, size göre ve kendini bilen bir tam elma bulursunuz :) Umarım anlatabilmişimdir söylemek istediğimi :KK52:

hayatım için elimden gelen çabayı göstereceğim ve inş bu sefer burada güzel, mutlu şeyler paylaşacağım sizlerle <3
Ne mutlu sana ne güzel bir başlangıç bak, hayatta umut her zaman var. 🌸😊👌 Benimde çok iyi günlerimde oldu, çok zor zamanlardan da geçtim, düştüm kalktım canım çok yandı ama ilk günkü gibi acıtmıyor şimdi hayat mücadelemi veriyorum çabalamaya devam ediyorum, bu yüzden hayat devam ettikçe, nefes aldıkça umut hep var inanıyorum.

X