Kendimi yeniliyorum :) estetik ve azim iyi ki var :) Hadi deneyimlerimizi paylasalim :)

Canım geçmiş olsun ne güzel heyecanına hayran oldum okurken. Çok güzel geçer umarım tüm yaptırdığın işlemler :KK5:
bende çene dolgusu ve masseter botoksu yaptırmak istiyorum yüzümün v şeklini alması için bir de fokuslu ultrasonla elmacıkları yukarı alıp yüze lifting etkisi veriyorlarmış ama genç yaşta uygulanır mı bilmiyorum onlar hakkında hiç araştırma yaptın mı yüz kontürü için

Canım geçmiş olsun ne güzel heyecanına hayran oldum okurken. Çok güzel geçer umarım tüm yaptırdığın işlemler :KK5:
bende çene dolgusu ve masseter botoksu yaptırmak istiyorum yüzümün v şeklini alması için bir de fokuslu ultrasonla elmacıkları yukarı alıp yüze lifting etkisi veriyorlarmış ama genç yaşta uygulanır mı bilmiyorum onlar hakkında hiç araştırma yaptın mı yüz kontürü için

Evet canım hatta yaptıracağım doktorlar bile belli ben baya araştırma yapıyorum ya artık doktorlar "Sen asistanim olsana" diyorlar :KK70: Ama ultrasonu ilk keZ duyuyorum canım ya hiç düşünmedim ama yüz asma falan oluyor onun için doktor onerebilirim

Inan bana benimde karşıma çok leş insanlar çıktı zamanında :KK43: seninde bir gün iyi insanlar çıkacak karşına :) Canım bir doktor var bu yüze göze yağ enjeksiyonu çok güzel yapıyor, Ben de üst göz kapağı ameliyatı için gideceğim. Mesaj atarsan sana doktorun ismini verebilirim istersen .Alnima belki 1 ml yağ yaptırırım canım alnim geride değil hafif yuvarlak yaptırırım. Yüzüm çok etli yani yağ enjeksiyonunu bırak başkalarına yağ veririm ben :KK70:

Hayırlı uğurlu olsun hepsi canım, tam destek full destek.. ben de badem göz ameliyatına taktım, bir drla görüştüm uçuk fiyat verdi, onun da dediği badem gözle göz altına yağ enjektesi hafif, rica etsem dru paylaşır mısın? Haftaya operasyon olmak istiyorum dru netleştirebilsem :/

Hayırlı uğurlu olsun hepsi canım, tam destek full destek.. ben de badem göz ameliyatına taktım, bir drla görüştüm uçuk fiyat verdi, onun da dediği badem gözle göz altına yağ enjektesi hafif, rica etsem dru paylaşır mısın? Haftaya operasyon olmak istiyorum dru netleştirebilsem :/

Canım uygun fiyatlı doktor Bilmiyorum keşke bilsem :KK43: Tüm doktorlar uçuk fiyat :KK43: Yani hesapladigimda benim estetiklerin fiyatı 40-50bine dayanıyor :KK43: Yine de doktoru merak edersen özelden yazarsan söylerim canım burdan yazmam doğru olmayabilir

İstediğim güzellik anlayısı kafası insanları buldum galiba... Lütfen güney koreye gitmeye karar veren arkadas cok paghalı biliyorsun eger türkiyede cene kenarı törpülemeyle göz altı yag enjeksiyonu bildiğiniz doktor ve fiyatları bildrir misiniz? Konu sahibi arkadas allah yüzünü hep gülsdürsün hayırlı olsun ... Bu mutluluk bizede nasip olur insallah ! bende cenemin erkeksi durusuna gıcığım ve yüüüzümdeki elmacık kemklerimi öne aldırıp daha kücük ve oval yüz arayısındayım kilolu degilim resmen tüm kmiklerim belli bir inanın burnum kırıktı tekrar yamuldu revizyon olmam gerek.. konuyu görenler sessiz kalmasın yazın lütfen ! kredi cekip gney koreye giidicem bu gidisle . essek gibi caklısır öderim napayım kendmi kötü hissetmektense... gercekten yaasamayan bilmez. Dısarı bile cıkmıyorum kızlar... sitresten sacım dökülde eğer sacım dökülmeseydi çenemi saclarımla kamufle ediyordum lakin kedi kuyruğu kadr kaldı onla neyi kamufle edecen yamulan dikkat ceken sersem birburun ne edyim :silah:

kk.png

Aslında çenen ne kadar güzellll ben bayıldımmm bende de çene yok işte :KK43: Allah birinden alıyor birine veriyor :KK70: canım ben torpuleme yapan doktor bilmiyorum malesef hiç araştırmadım :KK43: Eğer özelden yazarsan sana burnumu yaptıracağım doktorun adını vereyim canım araştırırsin :) Bir de bir instagram adresi vereceğim doktor oneriyorlar :)

Aslında çenen ne kadar güzellll ben bayıldımmm bende de çene yok işte :KK43: Allah birinden alıyor birine veriyor :KK70: canım ben torpuleme yapan doktor bilmiyorum malesef hiç araştırmadım :KK43: Eğer özelden yazarsan sana burnumu yaptıracağım doktorun adını vereyim canım araştırırsin :) Bir de bir instagram adresi vereceğim doktor oneriyorlar :)
Ayy teşekkür ederim canım ya :'( vallahi haklısın benim beğenmediğimi sen beğenirsin senin istemediğini de ben hesabı oldu bu keske hersey uygun olsa da kendisinden bile çekinen insanların yüzü gülse :/ sana özelden ucuyorum o zaman ^_^

İstediğim güzellik anlayısı kafası insanları buldum galiba... Lütfen güney koreye gitmeye karar veren arkadas cok paghalı biliyorsun eger türkiyede cene kenarı törpülemeyle göz altı yag enjeksiyonu bildiğiniz doktor ve fiyatları bildrir misiniz? Konu sahibi arkadas allah yüzünü hep gülsdürsün hayırlı olsun ... Bu mutluluk bizede nasip olur insallah ! bende cenemin erkeksi durusuna gıcığım ve yüüüzümdeki elmacık kemklerimi öne aldırıp daha kücük ve oval yüz arayısındayım kilolu degilim resmen tüm kmiklerim belli bir inanın burnum kırıktı tekrar yamuldu revizyon olmam gerek.. konuyu görenler sessiz kalmasın yazın lütfen ! kredi cekip gney koreye giidicem bu gidisle . essek gibi caklısır öderim napayım kendmi kötü hissetmektense... gercekten yaasamayan bilmez. Dısarı bile cıkmıyorum kızlar... sitresten sacım dökülde eğer sacım dökülmeseydi çenemi saclarımla kamufle ediyordum lakin kedi kuyruğu kadr kaldı onla neyi kamufle edecen yamulan dikkat ceken sersem birburun ne edyim :silah:
Ben ise girme aşamasındayım. Girince kredi çekip gitmek istiyorum Kore’ye. Hastane vs hepsini buldum. Bu arada Türk doktor da araştırıyorum bir yandan.

dr zeki güzel 'le görüştün mü? Türkiye 'de çene cerrahisi konusunda en uzman o sanırım.

Güney koreden fiyat aldım ben, chin & zygoma reduction için 9.000 dolar dediler. kur bu kadar yükselmese düşünülebilirdi ama :)

Ayy teşekkür ederim canım ya :'( vallahi haklısın benim beğenmediğimi sen beğenirsin senin istemediğini de ben hesabı oldu bu keske hersey uygun olsa da kendisinden bile çekinen insanların yüzü gülse :/ sana özelden ucuyorum o zaman ^_^

Ben ise girme aşamasındayım. Girince kredi çekip gitmek istiyorum Kore’ye. Hastane vs hepsini buldum. Bu arada Türk doktor da araştırıyorum bir yandan.

dr zeki güzel 'le görüştün mü? Türkiye 'de çene cerrahisi konusunda en uzman o sanırım.

Güney koreden fiyat aldım ben, chin & zygoma reduction için 9.000 dolar dediler. kur bu kadar yükselmese düşünülebilirdi ama :)

Kızlar valla siz benden de azimlisiniz :KK70: Allah yüzümüzü güldürsün İnş

Ayy ne kadar sevindim senin adına bilemezsin... Benim yapamadığımı sen yap insallah isine girersinde gidersin,öğretmenlik atamam olmadan bende kredi çekemiyorum malesef :/ Hangi hastaneyle görüstün ? ID Hospital mı en bilindiği.mi? Valla ben 15 tanesiyle görüstüm hepside türkiyenin 3 katı lakin yüüzünün yamuk yumuk olma ihitimali ok allah taktir etmezse tabiki kötü sonuc olabilir ama korede günde 4 5 ameliyat yapıyorlar hemde bizim istediğimizden ve isin uzmanları :halay:

Umarım istedigin gibi olur herşey,
Albümüm yok izlermisin bilmiyorum ama merak ettim sonuçları :)
En çokta burunu :)
Ben profil resmindekini sen sanıyordum :)

Canım ben kore wonu olarak konusuyorum dolar kuru olarak isin cakallıgına gidiyorlar o yüzden dolar bazlı asla sorma ! ben v-line çizgisi ve zygoma reduction için 15 milyon kore vonu olarak fiyat aldım o da 56 bine tekabül ediyor ve burun murun vs de var malesef benim, o sekilde 20 milyon von oluyor :KK43: burda burunu olup ora gitsem mi diye düsünmedim değil gercekten lakin anestezi bu al ve al ver vücüdu neden yıpratalım :KK43: hangi hastane ile görüstün bunda? benimkisi JW plastic surgery idi diğerleride nerdeyse aynı fiyatı verdi en pahalı İD hospital ama en kaliteliside o ve en paragözü VİP surgery

Hayır onla yazısamadım malesef :/ gidip muayene olmadım ali mezdeğinede sadece yazıstım fotomu yolladım kabaca fiyat listesi istedim

Umarım istedigin gibi olur herşey,
Albümüm yok izlermisin bilmiyorum ama merak ettim sonuçları :)
En çokta burunu :)
Ben profil resmindekini sen sanıyordum :)

Canim nişanlım izin vermiyor albümü olmayanı izlememe :/ meme fotograflarimda var çünkü :p ve baya benziyorum zaten saç rengi falan profil fotografima

X