Kendimle çelişiyorum

Ben zaten ten uyumuna inanmam. Duygular olmayınca uyum sağlanmaz bana göre. Savunmuştum da burda ama karşı çıkanlar da geçerli fikirlere sahiptiler. Ne zamandır berabersiniz? Kendinizi tartın olmayacaksa zorlamayın. -28 olduğunuzu düşündüm , ya başkasını bulamazsam demek için çok gençsiniz
Yo öyle bi korkum yok. Bulamazsamda evlenmem sırf evlenmiş olmak icin evlenmek istemiyorum. Anne olmak gibi bi arzumda yok kolay kolay bu fikriminde değişceğini sanmıyorum. Benim tek sıkıntım, bana iyi davranan birini istedim hayatımda bana değer veren şimdi oldu ama başka sıkıntılar çıktı. İstediğim şeye sahip oldum ama hakkını veremiyorum diyorum. Vicdan yapıyorum

Yo öyle bi korkum yok. Bulamazsamda evlenmem sırf evlenmiş olmak icin evlenmek istemiyorum. Anne olmak gibi bi arzumda yok kolay kolay bu fikriminde değişceğini sanmıyorum. Benim tek sıkıntım, bana iyi davranan birini istedim hayatımda bana değer veren şimdi oldu ama başka sıkıntılar çıktı. İstediğim şeye sahip oldum ama hakkını veremiyorum diyorum. Vicdan yapıyorum
Gençlikte oluyor öyle şeyler 😂 Yalnız sen şu anda farkında olmadan acıma , merhamet duygularıyla yaklaşıyorsun Bu yanlış bir düşünce. Beni seviyor ama karşılık veremiyorum diye üzülüyorsun, ayrılırsak üzülecek diye sündürüyorsun ilişkiyi. Bunlar yapılmamalı

Gençlikte oluyor öyle şeyler 😂 Yalnız sen şu anda farkında olmadan acıma , merhamet duygularıyla yaklaşıyorsun Bu yanlış bir düşünce. Beni seviyor ama karşılık veremiyorum diye üzülüyorsun, ayrılırsak üzülecek diye sündürüyorsun ilişkiyi. Bunlar yapılmamalı
Evet acıma duygum var suan ve hiçkimseyi kırmak istemiyorum bu konuda cok hassasım :KK43: ama bi şekilde buna son vereceğim mecburum buna yoksa ay üzülmesin diye evlenmem garip olur

Dünyadaki tek adam 'serseri tayfa' ve ten uyumsuz, yatakta kötü 'iyi çocuk'lardan oluşmuyor ki
Olmuyorsa olmuyordur, neden 'ama daha kötüleriyle bile daha çok mücadele ettim' diye olmayan bir şeyi surduresiniz ki?
Ayrıca basit bir şey gibi anlatmışsın, ama bu çok büyük bir sorun. Bir ömür neden bu sorunla yasayasin ki? Kendinle zorun mu var?

Yaşadığınız olumsuz deneyimler nedeniyle böyle düşünüyorsunuz bence. Evet o iyi bir insan olabilir ama çaresizlik duygusuyla onunla bir şeyleri zorluyor gibisiniz, sanki size bu kadar değer veren bir insanı bir daha bulamayacakmışınız gibi. Umarım, ve buna inanın, size değer verecek, sizi hem duygusal hem de fiziksel olarak mutlu edecek bir insan çıkacaktı karşınıza.

Bende akrebim. Ve bir an bu konuyu ben mi açtım diye düşündüm..Tüm yazılarınız benimmiş gibi..Sevişmek istemediğin biriyle olmaz. Kopar bir yerde.. Eee der resti çekersin.Güzel çekici parfümler kullandırmayı dene,zamanla alışabilirsin. Ama olayın temelinde başka bişey var bence.Sen manipüle edildiğin insanlara ihtiras duyuyorsun. Bu çocuk seni manipüle etmediği için heyecan aşk duymuyosun. Bilinç altı,çocukluk,karma enerjin sorunlu geldi bana hikayenin tümüne bakınca.Sen kaostan heyecandan besleniyosun. Bu adamda da o yok. Senle ilgilenmese biraz merak ettirse kavga etseniz falan ihtiras doğacak ama adamcağız düz biri:)

Ben tecrübeliyim o da öyle gözüküyor ama birincisi olay erken bitiyor ikinciside onunla sevişmek istemiyorum cünkü çekici bulmuyorum. :KK43:
Bunlar o kişiyle bir gelecek düşünmemeniz için yeterli. Cinsellik önemli ilişkide. Cinsellikte sorun olan evliliklerde çiftler daha gergin oluyor. En önemlisi de siz bir ömür böyle mi yaşayacaksınız? Sizin de arzularınız olacak kaç sene törpüleyebilirsiniz ki?

Bende akrebim. Ve bir an bu konuyu ben mi açtım diye düşündüm..Tüm yazılarınız benimmiş gibi..Sevişmek istemediğin biriyle olmaz. Kopar bir yerde.. Eee der resti çekersin.Güzel çekici parfümler kullandırmayı dene,zamanla alışabilirsin. Ama olayın temelinde başka bişey var bence.Sen manipüle edildiğin insanlara ihtiras duyuyorsun. Bu çocuk seni manipüle etmediği için heyecan aşk duymuyosun. Bilinç altı,çocukluk,karma enerjin sorunlu geldi bana hikayenin tümüne bakınca.Sen kaostan heyecandan besleniyosun. Bu adamda da o yok. Senle ilgilenmese biraz merak ettirse kavga etseniz falan ihtiras doğacak ama adamcağız düz biri:)
Evet bu konuda aklımda. Ben kavgayı hırı gürü seviyorum galiba.

Çekici bulmasam elinide tutmak istemezdim yüzünüde sevmek istemezdim diyorum. Kafam asırı karısık.
kafayı karıştıracak bişey yok demek ki cinsel anlamda çekici bulmuyorsunuz. bu idare edilecek bir durum değil. adam da anlıyor, hissediyordur zaten istenmediğini. ayrılmak için daha ne bekliyorsunuz? kimsenin duygularıyla oynamaya gerek yok. zamanını almaya da gerek yok. her ikinize de yazık şu an.

Kova kadını başarır mantıksal ilişkiyi
hiç sanmıyorum. kovayım, mantığıma uyan bir sürü insan oldu ama arkadaştan öteye gidemedim. aşk, heyecan yoksa mantık falan işlemiyor. ha aşk, tutku, şehvet ve mantık varsa o zaman tadından yenmez ama herkes sever zaten öyle ilişkiyi :KK70: sizinki idare edilecek bir durum değil. hayat mantıksal ilişki bilmem ne için çok kısa. yaşamak lazım. yaşınız 25'miş benden küçüksünüz. hücrelere kadar istemek varken neden sevişmekten kaçtığınız biri olsun hayatınızda? ununu elemiş, eleğini asmış, çoluk çocuğa karışmış ikinci baharını yaşamak isteyenlere göre olabilirdi anca belki bu mantıksal şeyler.

bende koç kadınıyım ten uyumu önemli benim için uyum olmadan ilişkiyi sürdürmem hem de yaşın daha küçük dostça bir şekilde bitir bence yoksa hem sana hem adama yazık muhakkak vardır senin için doğru insan tek erkek o değil ki

sırf iyi bir insan diye birisiyle evlenilmez. iyiyse gitsin cami yaptırsın lafı geliyor aklıma hep:)

aşık olduğun, tutku duyduğun, kötü yanlarını da görebilmene rağmen her şekilde sevdiğin bir insanla evlenilir.

benim de vardı buna benzer bir ilişkim, adam çok seviyordu eve ölüyordu nerdeyse bana, kimse onun kadar sevemez diyordum, müthiş iyi kalpli de bir insandı, beni hiç kırmaz, üzerime titrerdi. ama istemedim. o adam "o" değildi.

benim için doğru kişi olan, bambaşka karakterde bir insan ile evlendim.

sırf iyi bir insan diye birisiyle evlenilmez. iyiyse gitsin cami yaptırsın lafı geliyor aklıma hep:)

aşık olduğun, tutku duyduğun, kötü yanlarını da görebilmene rağmen her şekilde sevdiğin bir insanla evlenilir.

benim de vardı buna benzer bir ilişkim, adam çok seviyordu eve ölüyordu nerdeyse bana, kimse onun kadar sevemez diyordum, müthiş iyi kalpli de bir insandı, beni hiç kırmaz, üzerime titrerdi. ama istemedim. o adam "o" değildi.

benim için doğru kişi olan, bambaşka karakterde bir insan ile evlendim.
Bende diyorum kendime, o adam o değil diye. Bi şey eksik ten uyumundan ziyade daha başka şeyler ama anlamını bilmiyorum

Selam herkese
Bi kaç haftadır aklımı kurcalayan cevaplarını bulmakta zorlandığım konudan bahsetmek istiyorum.
Bi süredir ilişkim var, son bi kaç senemin en stabil en sorunsuz ilişkisi.
Bana değer veren, beni görmek isteyen, beni merak eden birisi. Aynı şekilde bende öyle onunla zaman geçirmekten keyif alıyorum mutluyum yanında eğleniyorum onu seviyorum mu bilmiyorum, sanırım sadece arkadaşca seviyorum. Ve bu durum benim canımı çok acıtıyor. Çünkü bana kendimi kötü hissettiren değersizleştiren adamların peşinde dolanıp onlara aşk duyup, bu kadar tatlı bi adama aşık olamamam beni öfkelendiriyor.
Sorunun temeline indiğimde ten uyumunun olmadığını fark ettim. Sevişmenin dünyanın en güzel duygularından biri olduğunu düşünen ben, şimdi köşe bucak kaçıyorum.
Elini tutup sokaklarda gezmek beni keyiflendiriyor ama yalnız kaldığımızda yeter artık öpme beni diye tepki gösteriyorum. İlişkide ateş yok haz yok.
Zaten erken bitiyor diye olaya kendimi bile kaptırmıyorum. Hadi diyelim doktora gidildi bu sorun çözüldü ama o bende ona karşı o yogun enerji yok.
Hiçbi zaman istediğimiz şeyleri bi kişide bulamayacağız ama benim için büyük sorun haline gelmeye başladı.
Tüm olumlu şeyleri kenara atıp bi olumsuzluğa takılmakta canımı sıkıyor.
Bu ilişkiyi evlilik boyutuna taşısak diyorum ömür boyu kaçacak mıyım bu işten ?
Boşversene, sana değer veren biri var karşında bu durumuda idare et diyorum ama ya evlilik içerisinde bu durumdan dolayı başkalarından hoşlanırsam bu sefer daha çok çıkışı olmayan yola girersin diyorum.
Fazla kafam karışık, cümlelerimden de bellidir.
Ne kendimi ne de onu üzmek istemiyorum, ne yapacağımı hiç bilmiyorum.

merhaba,
sakın kendinize bunu yapmayın asla olmaz bence.
tutku olmayan ten uyumu olmayan ilişki ile kendi kendinize en büyük kötülüğü yaparsınız.

Günlerdir ben de böyle bi konu açıp açmamayı düşünüyodum, siz tam olarak bensiniz, benim de henüz taze bi ilişkim var, adam beni şimdiye kadar hiç olmadığım kadar el üstünde tutuyo el bebek gül bebek ne istesem yapıyo, her türlü kaprislerimi gıkını çıkarmadan çekiyo, benim için fedakarlıklar yapıyor, beni sevdiği apaçık ortada benden bahsederken bile gözleri parlıyomuş öyle söylüyo tanıyanlar, bana da her fırsatta söylüyo ne kadar sevdiğini, yıllardır aradığı benmişim , ben de onu seviyorum ama arkadaş olarak ona karşı içim akmıyo, hep bişeyler eksik kalıyo aşk sanırım, o benden tüm ailesine bahsetti gelecek hayalleri kuruyor ama ben geleceğimde onu göremiyorum, önceki ilişkilerimi düşünüyorum nasıl heyecan doluydum, nasıl enerjik olurdum, yolda yürürken kediye köpeğe selam verirdim, yaşama hevesim max seviyelerde olurdu , şimdi öyle değil 1 gr enerjim yok, daha çok yeniyiz sabahlara kadar konuşmamız gerek ama susup oturuyoruz her gün, önceki ilişkilerimle karşılaştırıyorum ister istemez onlarla hep en baştan şey hissederdim sanki ruhlarımız hep tanışıyomuş da bedenlerimiz yeni karşılaşmış gibi ama hepsi kötü bitti yanlış insanlardı , diyorum belki de doğru insan budur zamanla sevmek gerekiyodur, mutluluğun sırrı çok sevmekte değil çok sevilmektedir belki ama mutlu da değilim, içimde sürekli bi sıkıntı, bi yandan bitirmek istiyorum bi yandan onu kaybetmekten korkuyorum ya tekrar sevilmezsem böyle diye, ya onu üzüp yarı yolda bıraktığım için tekrar mutlu olamazsam diye zaten belim hiç doğrulmuyo, erkek kız bütün arkadaşlarım bu çocuğu kaybetme bida bulamazsın diyo, hepsi ne kadar şanslı olduğumu söylüyo, kaldım arafta bilmiyorum napmam gerektiğini, ben de sürekli kendime kızıyorum herkesin gıpta ettiği seni seven, değer veren ilgi gösteren bi erkek var karşında daha allahtan belanı mı istiyosun, illa diğerleri gibi sana köpek mi çekmeleri lazım sevmen için sevilmeyi en çok hakeden insana yaptığına bak diyorum ama yok olmuyor. o yüzden sizi anlayabiliyorum genel olarak, şu aralar biraz depresif dönemimdeyim, sorunun kaynağı ben miyim yoksa o mu tam emin olamıyorum. muhtemelen biraz zaman geçip de hala hislerim değişmezse bi fırsatını bulup bitiricem. Sizin ilişkinizde bir de cinsellik problemi var, karşı cins arkadaşlarımızı bile cinsel olarak birlikte olmak istemeyeceğimiz kişilerden seçmezmişiz diye duymuştum, ki siz hayat arkadaşı seçiyosunuz bu durumda cinsellik göz ardı edilebilecek bi konu değil. Erken bitmesi durumunu bi çözmeye çalışıp eğer hala duygularınız yoğunlaşmıyosa bitirmekten başka çare yok gibi. Sonuçta illa tek bi doğru yok bu hayatta, karşımızdaki kişi için de bizim için de daha doğru birisi vardır belki, sonuçta onlar da sevilmeyi hakediyolar, biz bunu başaramıyosak bitirmek en doğrusu.

Eger icinize sinmeyen bir seyler.varsa bence hic uzatmayin..
Merhaba ben hep bu sitede şu olayı görüyorum evlenirken herkes pürü pak tamamen emin hiç Bi sıkıntılısı olmadan herşey dört dörtlük içine sinerek mi evleniyor bu tarz yorumlar insanı çok strese sokuyor sizi yargılamak suçlamak için yazmadım yanlış anlamayın ama karşımızdaki de Bi insan yüzde yüz nasıl tam istediğimiz gibi içimize sinen biri çıkar burdaki anlam nedir söyleyebilir misiniz

Bi üyenin yazdığı gibi sizi süründürse kavga etseniz gözünüzde bambaşka bir adam olurdu maalesef iyiler sevilmiyor değeri bilinmiyor karaktersiz insanlar daha çekici geliyor nerde şerefsiz var onu seviyorum hesabı ama oda bi yere kadar evlenince o adamların neler yaptıklarını da görüyoruz... iyi düşünün...

Merhaba ben hep bu sitede şu olayı görüyorum evlenirken herkes pürü pak tamamen emin hiç Bi sıkıntılısı olmadan herşey dört dörtlük içine sinerek mi evleniyor bu tarz yorumlar insanı çok strese sokuyor sizi yargılamak suçlamak için yazmadım yanlış anlamayın ama karşımızdaki de Bi insan yüzde yüz nasıl tam istediğimiz gibi içimize sinen biri çıkar burdaki anlam nedir söyleyebilir misiniz
Yoo yanlis anlamadim ama mumkun oldugunca emin olarak evlenmek gerektigini dusunuyorum.
Cinsellik, siddetin olup olmamasi kufur gibi cok bariz olan seylerde ben kesip atilmasi gerektigini dusunuyorum.
Eger konu sahibi istemiyorsa dusunseniz ya hayati boyunca istemeyerek mi sevisecek?
Bu benim gorusum tabii simdi istemeyen evlendikten sonra mi isteyecek sizce?
Simdi en guzel zamanlari olmasi gerekir tabii her goruse saygim sonsuz..

X