Kenevir tohumu yagi veya karniyarik otu kullanan iştah kesmek icin

Merhaba yurtdışından bir hastam için getirtmistim kendileri de tedarik etmişler ihtiyacı olan varsa yardımcı olurum.

Türkiye'de satıldığı iddia edilen kenevir yağlarının hiç biri sizin aradığınız kenevir yağı değildir. Sizin aradığınız yağın Türkiye'de satışı yasaktır. Bu sebeple satıyorum diyen ya yasa dışı iş yapıyordur ya da doğru kenevir yağı değildir. babam sebebi ile bizde bu yağı aradık ve sadece yurtdışında bulduk. Türkiye'de satılan ile yakın uzak alakası yok. Bu sebeple bu umut tacirlerine para kaptırmayın.
hangi sbeple kullanmıştınız acaba?
annem de rahatsz kenevr yağı önerdiler..

Ya :KK43: peki başka bir yer var kı önerebileceğiniz araştırmalarınızdan ötürü belki güvenilir yer bilginiz vardır . Lütfen …
Babanız nasıl …

babamı kanser sebebi ile değil maalesef geçen sene covid sebebi ile kaybettik. Kansere ait beyinde ki met silindi, ciğerde ki ilerleme durdu. her şey çok iyi giderken maalesef covidte kaybettik.

inanın ben hasta olsam kendime bulamam

babamı kanser sebebi ile değil maalesef geçen sene covid sebebi ile kaybettik. Kansere ait beyinde ki met silindi, ciğerde ki ilerleme durdu. her şey çok iyi giderken maalesef covidte kaybettik.

Mekanı cennet olsun
Anladım … teşekkür ederim

Merhaba , ben cbd yağıni annem icin almistim . Merhum anneciğimin hastaligi ağır ve ustuste geldigi icin sadece iki defa kullanabildim , yoksa kesinlikle tedavi edici olduguna inanıyorum, biz geç kaldık ..yurt disinda yaşıyorum , sizlere temin edebilirim(sizlere derken P Prensescann ve Kazen Kazen icin söylüyorum ) . CBD yagini aldigim siteyi özelden yazabilirim .arastirip en iyi yerden almistim . Almak isterseniz sizin icin alıp size yollayabilirim . 1_1.5 ay icinde bir yakinim izmir e gelecek onunla yollayabilirim.Ya da siz uk de arastirin bana adres verin ordan alır yollarım .

Merhaba , ben cbd yağıni annem icin almistim . Merhum anneciğimin hastaligi ağır ve ustuste geldigi icin sadece iki defa kullanabildim , yoksa kesinlikle tedavi edici olduguna inanıyorum, biz geç kaldık ..yurt disinda yaşıyorum , sizlere temin edebilirim(sizlere derken P Prensescann ve Kazen Kazen icin söylüyorum ) . CBD yagini aldigim siteyi özelden yazabilirim .arastirip en iyi yerden almistim . Almak isterseniz sizin icin alıp size yollayabilirim . 1_1.5 ay icinde bir yakinim izmir e gelecek onunla yollayabilirim.Ya da siz uk de arastirin bana adres verin ordan alır yollarım .
Çok teşekkür ederim , bir an evvel temin etmek isterim elbette …

peki kemoterapi alırken kenevir yağını kullandı mı?

X