Kenzo Amor.?

saref

Guru
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2009
652
16
yaa arkadaşlar kenzo amor kullanan varmı ??

nasıl bir parfüm yani mğmnun kaldınızmı parfümden?? bugün baktım parfümcüde kokusu biraz keskin tam kışlık bi parfüm :1rolleyes:

şuan kullandığım pefümden çok memnunum ( donna karan ) ama aklımda kenzoda kaldı kaydirigubbakcemile2

sizinde fikirlerinizi almak istedim bu parfümü önerirmisiniz ???

adı kenzo amour ise ben bu gun denedim dp de çok hoşuma gitti bi dhaki sefere kesn almayı düşünüyorum

kenzo amoru bilmem ama
kenzo leaupar favorimdi bir ara
bayılıyorum o kokuya
şu anda flowers ını kullanıyorum
kenzo güzel bir marka ama dediğin kokusunu bilmiyorum

çokk kalıcıı bir parfüm ama biraz esmerlere göre sanırımm!!
çok seveni olduğunu biliyorumm!!a.s

arkadaşlar benim annem kenzo amour kullanıyor. mükemmelll....
hata komşular apt. onu kokusundan tanıyorlarkaydirigubbakcemile3

koku cilde göre degiştigine inaıyorum ama koku olarak tavsiye ederim suan kullanıyorum kalıcıda ayrıca byy

yaa şuu dp lere artıkk bendee bakacmm
orjinal alamicamm artıkk kıyamıyorummmm paraa okadarrr
ilk işim noaa almak olacak

walla çok hoş bir koku vanılyalı prtakllı kim aldysa kokuyu benden bu ne diye sourlyorlar
etkileyici bir koku..

bugün aldım. aslında hypnotic poison almak için çıktım yola bunla geri döndüm. ayrıca dadya'da 1 alana 1 bedava tavsiye ederim =)

nefret ediyorum bu kokudan

eşim hindistandan gelirken aldırmıştım ona bir hatayla

eve getirdi bir sabah işe giderken bir sıktım az kaldın arabada içim dışıma çıkıyordu

bana hiç güzel gelmedi

tavsiye etmem

ve sarışınlar için değil bence kesinlikle

kenzo flower çok çok daha iyi

ben de sarışınım ama çok seviyorum bu kokuyu
az bişey kaldı içinde
çok severek yaz kış kullanıyorum
ama kışlık bi koku
yazın genelde akşamları kullandım
ben baharatlı mistik kokuları seviyorum tercihimdir

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim cevaplarınız için ben mutlaka deniycem bu kokuyu....
ben esmerim zaten bide kış aylarındayız artık rahat rahat kullanılabilir sanırım.....

yazın kullanılmaz diye düşünüyorum çünkü biraz ağır bir kokusu var :)

amour-kenzo.jpg
Üc farkli renk ve ücününde kokusu farkli geldi bana sizin bahsettiginiz hangi rengi kizlar?

biraz da durdukça güzelleşen bir kokudur.. başta beğenmeyebilirsin ama sonradan çok farklı güzel bir hal alıyor..

vanilya kokulu kenzodan bahsediyorum ben çok güzel kokusu var yaaa bugün alıcam kaydirigubbakcemile2

kızlar hangi rengi hangi koku oluyo?? mesela vanilya dediğiniz beyaz olanmı?? lütfen cevaplarmısınız bende bakmak istiyorum birde açığını alırken dp den falan nasıl alıyoruz bu 3 renkte varmı orda??boshayallersmile

canım en güzeli kırmızı bence kırmızısıda var bunun.. turuncusuda güzel benziyo hatta .. beyazını bilemiyorum..

X