Kepçe Kulak Ameliyatı oldum ...

bu işin en iyileri istanbulda bu kepçe kulakla ilgili yaptırmayı kesin düşünüyosan ali mezdeği ve bülent cihantimur bunların yaptıgı kulak daha iyidir benim kanaatım çünki internete yazınca bunlar cıkıyo bunlara yaptıran daha çok bi doktor ne kadar çok ameliyat yaparsa okadar eli pratik olur ve eskiye dönme şansını biraz daha fazla indirger imkanın varsa istanbula git derim ankarada yaptıran bi cocuk gördüm sonucu hüsrandı üzmek istemem ama istanbula git derim

cevap için teşekkür ederim destek göremediğim için çevremden bir de artı masraf olmaması bakımından Ankara da ameliyat olmam lazım hiç memnun kalınan bir dr yok mu kızlar

cevap için teşekkür ederim destek göremediğim için çevremden bir de artı masraf olmaması bakımından Ankara da ameliyat olmam lazım hiç memnun kalınan bir dr yok mu kızlar

ankarada bilmiyorum ama kepçe kulak ameliyatları devletde ucuza yapıyolar özel hastanelerde 2000 den aşağı değil 2000 cıkarabiliyosan varsa git istanbula aileni zorla bende yaptırmayı düşünüyorum bende kafaya koydum bende izmirdeyim 5 yıldır bekliyorum en sonunda neden bukadar bekledim die kızıyorum bazen ama bu yazın kesin olmayı düşünüyorum sende inat etmeye başla ikna et bak 5 yılın birikimi kaanatimce istanbul estetik ameliyatları istanbulda yaptırcaksın heleki kepçe kulaksa burun gibi çok yapılan bi ameliyat olsa ankarada yaptır dicem ama kepçe kulak pek fazla yapan doktor yok yani ama sen biliyon ginede

arkadaşlar kocaelindeki dr. nurgul hanım, sadece iplemi esteteik yapıyor, iple estetik olanlarda açılma durumu olabiliyormuş, bu konuda bilgi ve görüşlerinizi paylaşabilirmisiniz, teşekkürler hepinize.
bu arada dr. ercan cihandide ameliyat olan varmı içimizde, dr.un konu hk. kendi tekniği varmış literatüre geçen, bilginiz varsa paylaşabilirmisiniz,

canım iple olanında açılma kesin oluyor bu olayı cihantimur buldu zaten adam tv programında şöyle demişti kesi olmadıgından dolayı çok konforlu oldugundan dolayı 1 kez yapıyoz acıldıgında 1 kez daha bidaha acıldıgında 1 kez daha 9 10 11 kaç defa acılırsa suan en saglamı kesi olanı iple olanında kulak derisine tuturuyor ama kesi olanında kıkırdağın kendisine ip koyarak şekil veriyolar kıkırdak olana daha etkili onu yaptırıp boşuna paranı heba etme zaten yumuşak kulak yapısına sahip kişilerde o iple olanı yapıyolar

merhabaaa.. 5 gün önce kulaklarımdan ikinci operasyonumu oldum ben de,buraya yazıyorum çünkü burdaki yorumlar gerçekten yol gösterici olabiliyor!ama forum dikkatle inclenmeli bence!! ilk operasyon da başarılıydı, kulak memelerimde yine de beni rahatız eden bi açıklık vardı, doktorum(Ali Mezdeği) bu problemi de halletti, ilkine karar vermek zorken ikinci operasyon tabi biraz moral motivasyon istiyor.. nitekimmm sonuçtan memnunum şuan
fuumeeee sen de yine ameliyat olacaktın galiba oldunmu nasıl durum? umarım iidir..

bu ameliyat herkezde tekrarlıyormu ya .s

merhaba,geçmiş olsun öncelikle, ağrı acı durumu hk. bilgi verirmisiniz, nekadar sürede normal hayatımıza geri dönebiliriz,
kaç gün hastanede yatmamız lazım bide,

merhaba,geçmiş olsun öncelikle, ağrı acı durumu hk. bilgi verirmisiniz, nekadar sürede normal hayatımıza geri dönebiliriz,
kaç gün hastanede yatmamız lazım bide,

sevgili neox çok teşekkür ederim,sanırım ameliyat olmayı düşünüyorsun, hastanede yatmayı okuyunca güldüm biraz çünkü bu oldukça basit bir operasyon,lokal yani sadece kulak uyuşturuluyor işlem 1-2 saatte bitiyor,ilk gün elbette ağrı ve yanma hissi oluyor narkoz etkisi geçince ama sonuç buna katlanmaya değer ikinci güne ağrı acı baya azalmış oluyor üçüncü gün ağrı kesici almana bile gerek kalmıyor.. bu dediklerim 1. ve büyüük operasyonum içindi 2. sinde ameliyattan çıkıp gelinlik bakmaya gittim o derece yani karar veren biri için acı ağrıya azalan seyirle max 2 gün normal hayata hmn geçilebilir saçına bant tak yeter şişler görünmesin, şişlikler 15 güne falan iniyor ama..

bu ameliyat herkezde tekrarlıyormu ya .s

benimki kulaklar açıldı da hadi tekrar yapalım ameliyatı değildi! bnm en ciddi sıkıntım kulak memesiydi ve ilkin doktorum kulak memesindeki hassasiyetimi anlayamadı tam istediğim gibi olmadı o yüzden ikincisi oldu. yani revizyon değildi aslında benimki sadece yarım kalan işi tamamlama yoksa doktorumun elinin değdiği yerlerde sorun yok işin sırrı doktora ne istediğinizi altını çize çize belirtmeniz malum hassasiyetlerimiz var

sen yaptıralı nekadar oldu bundan önceki ameliyatını ?

6 ay boyunca hiç coook azda olsa acılma oldumu ?

evet oldu tabii yalan yok ama ilkin kulak kepçesini kafaya iice yaklaştırdıkları için o açılma doğal bi görünüm veriyor, o milimetrik açılmalar olacak kaçış yok. ben şuanki görüntümden memnunum mesela rahat rahat saçlarımı topluyorum, çook mutluuu zaten karşıdan kulaksızmış gibi görünecek kadar yapışık kulaklı olmak da doktorların pek estetik bulduğu bişey diil. ali mezdeğini düşünüyorsun galiba tavsiye ederim kesinlikle, ne istediğini iice anlatmalısın

oda çok istiyor 1 saatlik operasyona 3500 tl den asagı yapmıyor o ameliyatın fiyatı o değil .s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…