Kepçe Kulak Ameliyatı oldum ...

merhaba ben ameliyat olalı 28 gün oldu bugün bende ameliyattan önce çok endişeliydim geceleri düşünmekten uykum kaçıyordu korkuyordum dediğin gibi doktorumuda araştırmadım ben çünkü pimpiriklendiğim şeyler genelde başıma gelir diye nasıl olsa yapar kepçelik geçer düşüncesiyle gittim şuan Allah a çok şükür bir sorunum yok sadece kulaklarım çok yapışık önden görülmüyor bandajımıda perşembe günü son kez takıcam sonra 10 gün daha geceleri takıcam sadece.sana önerim korkma ameliyatı hiç gözünde büyütme ben çok korkarak gittim hep iğnenin çok dayanılmaz olduğunu okumştum ama yok öyle bişey zaten artık kepçelik geçiçek düşüncesiyle dayanıyorsun ameliyattan sonrası ise 15 gün uykuda problem oluyor ağrılar malesef oluyor ama ağrı kesicilerle rahatlıyorsun şimdiden yan yatıp uykularını güzelce al sana tavsiyem :)

yaaaaa cok tesekkur ederim destegin icin. o kadar sıkıldım ki artık yogun iş temposunda saçlarım açık durmak zorunda kalmaktan, yazın denizde havuzda kulagım acılcak korkusuna rahatça suya girememektenn.. inşallah değer, kaç ay para biriktirdim bunun için bir de bütün servetimi kulagıma yatırıyorum şuan resmen bir de ankarada gerçekten çok fazla alternatif yok, bu doktor iyi yaptı yaptı, şu şehrin imkanları içerisinde en iyi alternatif bu gibi yani. o değil 4 gün izin aldım ben. cunku doktorum 2 günden sonra sadece yatarken takcaksın tenisci bandajını dedi. gün içinde çok ağrı oluyo mu? işte sorun yaratır mı ki?

senin çok iyiymiş ben 28 gündür bandajlıyım ve çok sıkıldım takmaktan artık cuma dan itibaren bende sadece gece takmaya başlıyacam.bandajı takmıyacağın için ağrın çok olmayabilir çünkü bandaj çok rahatsız ediyor korkma hiç bişey olmaz ağrı kesicini yanında buundur sadece birde işin nasıl bilmiyorum ama darbelere karşı kendini koru onun dışında sorun yok :) birde sırt üstü uyuyacaksın ameliyat sonrası ben uyuyamam diyordum ama uykun gelince mecbur uyuyorsun arada hala gece uyanıp çok yan dönesim geliyor ama mecbur idare ediyorum inşallah şekilsel olarak doğal görünüme kavuşur ben şuan ondan biraz çekiniyorum çünkü çok yapışık görünüyor daha.dediklerini çok iyi anlıyorum bende öyle denizde falan çok rahatsız olunuyor saç hiç toplayamıyosun falan iyi yapmışsın inşallah bütün paranı buna yatırmana değicek

ameliyat günü ve sonrasında bandaj nekadar süre kalacak,
nekadar sürede bir kontrole gitmemiz gerekiyor, bu konuda bilgilendirme yapabilirmisiniz

ameliyat günü ve sonrasında bandaj nekadar süre kalacak,
nekadar sürede bir kontrole gitmemiz gerekiyor, bu konuda bilgilendirme yapabilirmisiniz
Benim bugün 5.gunum ve bandajlari çıkardım.. Dr um Bandaj ilk günler ödem olmasın diye, sonraki günler de koruma amaçlı takıldığını söyledi.. bu gun kontrole gittim çıkarabilirsin, sadece yatarken kıvrılmasın diye takarsin dedi.. Bundan sonraki kontrolü 1 ay sonra olcak.. sıkıntı yapılacak bir ameliyat değil gerçekten.. ben de aylarca araştırdım, ne olcak nasıl olcak diyip durdum ama 5 günün sonunda hiç bir sıkıntı kalmadı :)

iple çok sağlıklı değil.. benim kulaklarımın sadece uc kisimlari öne doğruydu, daha önce ozelde gittiğim Dr iple yapalim çok dirençli değil kulağın yapı olarak,artı açılma olursa tekrar yaparız dedi.. 1600 TL'ye yapcakti.. ama ben Nurgül hanimla tanısınca diğer randevuyu iptal ettim ve Nurgül hanima ameliyat oldum.. Kocaeli'de olacaksanız kesinlikle ve şiddetle tavsiye ediyorum mükemmel bir doktor.. ve 500tlye oldum ameliyatı.. iple yapmıyor ameliyatı normal kesi ve dikişle yapıyor.. kanama morarma şişlik gibi problemler yaşamadım.. Artı olarak Dr okadar pozitif ki tedirginlik korku acabalar olmuyor kafada..

Şunu da söylemek istiyorum benim gibi düşünenler varsa diye.. Devlet Hastanesi olunca insanda biraz daha soru işareti oluyor.. öyle ki ben grip olsam devlete değil özele giden biriyim, devlet hastaneleri beni huzursuz ediyor nedense.. ama SEKA öyle biyer değilmiş gerçekten.. Bütün çalışanlar güler yüzlü, pozitif.. ve her hangi bir sorum fln olunca mail yoluyla haberlesiyoruz doktorla, hemen dönüş yapıyor çok ilgili..

Özelden msj atıp mail adresinizi yollarsaniz fotoğraf yollayabilirim.. karar verme sürecinin ne kadar sıkıntılı olduğunu biliyorum :)

Arkadaşlar merhaba benim 50 gün geçti ameliyat olalı.Fazla sıkıntım kalmadı sadece arada hafif sızlamalar ve gerilme hissi oluyor özellikle duştan sonra ama dert değil o kdar o da.Şekline gelirsek ilk başta dediğim gibi kafama çok yapışıktı kulaksız gibiydim sonra hafif açıldı ve şuan normal.ben daha çok doğal olmamsından korkuyordum onda da sıkıntı yok şükür.Bandaj olayını ise çoktan bıraktım zaten 2 hafta geceleri takmıştım sonra bırakmıştım.Üstüne yatamıyorum hala tabi ama alışıo insan zamanla.

arkadaşlar ameliyat öncesi doktora kaç kez gitmek gerekir, doktorların vizite ücreti nedir, aynı gün ameliyat olma gibi bir durum varmıdır, yoksa enaz 1-2-hafta sonraya mı randevu verilio karar aşamasından sonra, bilgilerinizi paylaşabilirmisiniz,

merhabalar ben geçen yıl kepçe kulak ameliyatı oldum. özel bir klinikte olduğum için vizite ücreti gibi bir şey olmadı. sadece bir kez gittim baktı fiyatta anlaştık ve bir hafta sonra ameliyat oldum. ameliyat tarihi sizin ve doktorun uygun olduğu bir güne belirleniyor. doktorun başka bir randevusu yok ise aynı gun bile ameliyat olabilirsiniz.

ara ara buraya bakıyorum ben ameliyat olalı 6 ile 7 ay arası oldu Ali Mezdeği diye doktora oldum ben oldugumda 2milyara olmustum 3 mılyar demişlerdi bu kadar param cıkıyor demıstım ve 30 dakıka sonra aradılar gelıp olabılırsınız dedıler doktorumuz fiyatı kabul ettı dedıler

Kulagımdan memnunum bır tarafta sadece benım anlıyacagım kadar ufacık bır acılma var milim'lik bırsey

sade de gelelim 6 7 ay civari oldu ve kulagımdan gayet memnunum

bi kaç bu forumdaki estetik kulak ameliyat olan arkadasların fotolarını görme imkanım oldu bazıları çooook muhteşem bazıları beklentileri karşılamamış 2 incisini olmak zorunda kalanlar var diğer arkadaşlarda bilgilenmesi için profilinize öncesi sonrası yüzünüzü kapatarak fotoları atarsanız diğer arkadaslarda faydalanıcagından cok eminim hem yanlıs doktora gitmezler bu işin ehli doktorlarına gidip olurlar yanlısmıyım arkadaslar

Arkadaslar ben 18 yasindan kucugum 18 yasindan kucuklere devlet karsiliyomu.Karsiliyo ise istanbulda hangi hastaneler karsiliyor acaba

18 yaşından küçüklere eskiden parasız yapılıyodu şimdi bilmiyorum sen ginede git bi görün fiyat çıkarsalarda 500 tl geçmez bile

Ama soyle bir durum var 2 ay sonra 18 yasina girecegim.Bu aralar maddi durumumuz yok.Annem devlet karsilarsanyaptirabiliriz anca dedi.Senin bu dedigin fiyat 18 yasini bitirince artarmi?Olmadinise girip biriktirmeyi dusunuyorum

Ama soyle bir durum var 2 ay sonra 18 yasina girecegim.Bu aralar maddi durumumuz yok.Annem devlet karsilarsanyaptirabiliriz anca dedi.Senin bu dedigin fiyat 18 yasini bitirince artarmi?Olmadinise girip biriktirmeyi dusunuyorum

kepçe kulak ameliyatında açılma durumu var en basında söyliyim bu isin iyi doktorları var gidip devlet hastanesinde yaptırmayı düşünüyorsan sakın ha sakın pratisyenlere yaptırma doç yada profa randevu al git onla konus onlara yaptırki acılma durumu olmasın 18 yaşından kücüklerden para almıyolar yaptırcaksan simdiden git yaptır yaza rahat gir ama para biriktiricem iyi doktoruna gidicem diyosan oda başka ama devlet hastanelerindeki doç proflar yapıyor ameliyat git onlara sıra al konus bi görün gel yapalım para almıyoz diyolarsa yaptır eskisi gibi değil artık cok kolay 45 dk 1 saate ameliyat bitiyo zaten olan arkadaşlar var devlet hastanelerinde memnunlar onlar

arkadaşlar,
Ali Mezdeği için muayene ücreti nedir, ameliyat durumu için para ve günde anlaşıp mı karar veriliyor, muayeneye gittiğimiz gün olabiliyor muyuz, biraz bilgi verebilirmisiniz,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…