Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Kerastase , BC bonacure , Loreal Serie Expert !!!

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

l3el3ekce

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2011
764
689
Bu markaların hangi şampuanlarını hangi saç bakım ürünlerini kullandığınızı ve hangilerini işe yarayıp yaramadığını açıklayarak yazarsanız birbirimize yardımcı olmuş oluruz. Gerçekten pahalı ve profesyonel markalar peki ya işlevleri buna değer mi?

Benim saçlarım sarı her ay boya yapıyorum ve çok ince telli hele uçları incelmekten artık görünmüyor bile, tüleri ve çatal çatal oldu. Saçlarımın dipleri çok yağlı fakat uçları kuğkuru ben hala kendi favorimi bulamadım sizin favorileriniz neler kızlar ?????[/SIZE:nazar:]

Tatlı ben Loreal in intense repair şampuanını ve absolute repair maskesini aldım. satan adam böyle ayrı al aynı olmasın dedi. Bir kere kullandım daha o yüzden şampuanla ilgili hemen bir yorum yapamayacağım ama maske çok iyi geldi az sürdüğüm halde yumuşacık yaptı. Uzun sürede etkisi ne olur bilemiyorum yine yazarım. bu arada şimdiye kadar john friedanın kırmızısından kullanıyordum o da oldukça iyi geldi ama saçlarımı açıcıyla açtım o yüzden değiştirdim ona da bakabilirsin

Tatlı ben Loreal in intense repair şampuanını ve absolute repair maskesini aldım. satan adam böyle ayrı al aynı olmasın dedi. Bir kere kullandım daha o yüzden şampuanla ilgili hemen bir yorum yapamayacağım ama maske çok iyi geldi az sürdüğüm halde yumuşacık yaptı. Uzun sürede etkisi ne olur bilemiyorum yine yazarım. bu arada şimdiye kadar john friedanın kırmızısından kullanıyordum o da oldukça iyi geldi ama saçlarımı açıcıyla açtım o yüzden değiştirdim ona da bakabilirsin

Canım ben de intense repair aldım 3 kez falan kullandım yıkayınca güzel duruyor ama 2. gün o etki kalmıyor yine saçlarım kırık kırık bakımsız duruyor yıkadığım an gzel oluyor sadece. İçinde çok fazla kimyasal varmış sanırım anlık bakım için bunlar birde ağırlık yaptı saçlarımda ama şuana kadar kullandığım en iyilerden biri yine de ben memnunum. kusursuzu bulmak imkansız sanıyorum

Öyle canım ya kusursuzu yok gibi iyi nemlendiren ağırlaştırıyor hacimlendiren kurutuyor falan :) ne yapalım boyuyoruz katlanıcaz artık :)

Bu markaların hangi şampuanlarını hangi saç bakım ürünlerini kullandığınızı ve hangilerini işe yarayıp yaramadığını açıklayarak yazarsanız birbirimize yardımcı olmuş oluruz. Gerçekten pahalı ve profesyonel markalar peki ya işlevleri buna değer mi?

Benim saçlarım sarı her ay boya yapıyorum ve çok ince telli hele uçları incelmekten artık görünmüyor bile, tüleri ve çatal çatal oldu. Saçlarımın dipleri çok yağlı fakat uçları kuğkuru ben hala kendi favorimi bulamadım sizin favorileriniz neler kızlar ?????[/SIZE:nazar:]

Bonacure acil kurtarma kullandım
Loreal absolute repair kullandım ki hala dönüşümlü kullanıyorum ama

şu an favorim matrix biolage forthetherapi maske, fiberstrong durulanmayan maske, kretindose şampuan ve keratindose yenileyici bakım sütü... Başlayalı henüz bir ay bile olmadı ki başladığım dönemde saçımı yeni kestirmiştim ama normalde hiç bir şekillendirme aleti kullanmıyor olmama rağmen uçlarda beyaz beyaz noktalar olur ve çekince pıt diye kopardı, şu an tertemiz hiç bir sorun yok...

Ben de loreal expertin şampuanını yeniden kullandım gerçekten tek başına şampuan bile yumuşattı. Krem olarak da absolute repair aldım. birkaç dakika beklettim belki biraz daha fazla ağırlaştırdı. bu sefer daha az bekleteceğim bakalım ne olacak

Ben de loreal expertin şampuanını yeniden kullandım gerçekten tek başına şampuan bile yumuşattı. Krem olarak da absolute repair aldım. birkaç dakika beklettim belki biraz daha fazla ağırlaştırdı. bu sefer daha az bekleteceğim bakalım ne olacak

Şu matrix biolage ürünlerine cidden bakın kızlar elinizdekiler bitince...

Tamam absolute repair ve bonacure acil kurtarma serisinden memnun kaldım ama bu matrix ürünleri bambaşka bir şey çıktı...

Şu matrix biolage ürünlerine cidden bakın kızlar elinizdekiler bitince...

Tamam absolute repair ve bonacure acil kurtarma serisinden memnun kaldım ama bu matrix ürünleri bambaşka bir şey çıktı...

Mrh Kılıçbalıgı

maalesef saçlarım yenı yaptırdıgım röfleden dolayı yandı.Konunuzu inceledım.
ben düzleştırmek istemıyorum ama saçlarıma keratın kullanmayı düşünüyorum
elimde selectıve maske de var.düzleştırmeden keratıını nasıl kullanabılırım ve hangı marka alayım bana özel msj gönderebılır mısınız yardıma ıhtıyacım var bu konuda.
çok teşekkur ederım

Mrh Kılıçbalıgı

maalesef saçlarım yenı yaptırdıgım röfleden dolayı yandı.Konunuzu inceledım.
ben düzleştırmek istemıyorum ama saçlarıma keratın kullanmayı düşünüyorum
elimde selectıve maske de var.düzleştırmeden keratıını nasıl kullanabılırım ve hangı marka alayım bana özel msj gönderebılır mısınız yardıma ıhtıyacım var bu konuda.
çok teşekkur ederım

Selective maskeyi kullan, durulama suyu olarak 1 litre suya yarım kahve fincanı elma sirkesi ile durulama yapıp bir kaç dakika sonra su ile durula eğer bunlar işe yaramazsa keratin yükleme maksatlı natura keratin free plus me seçeneğine bakabilirsin veya kuaförde keratin yükleme yaptırabilirsin canım.Düzleşme istemiyorsan brezilya fönünden uzak dur.

BC bonacure acil kurtarma serisini sipariş ettim şampuan,sıvı sprey ve kurtarma maskesini aldım. Deneyip yazacagım hafta ici elimde olur sanırsam

Belimde olan doğal saçlarımı bir hışımla gidip açıcı ile sapsarı yaptırdım çatır çatır gitti uçlar bir karış kesmek zorunda kaldım kestiğimiz halde göğüs hizamda ve de uçları keçe gibi çatal çatal yanık gibi ammino keratin kullanıyorum 2 seferdir etkili oluyor ama 15 gün yoğun bakım kürüne başlicam bc serisi ile bakalım..

BC bonacure acil kurtarma serisini sipariş ettim şampuan,sıvı sprey ve kurtarma maskesini aldım. Deneyip yazacagım hafta ici elimde olur sanırsam

Belimde olan doğal saçlarımı bir hışımla gidip açıcı ile sapsarı yaptırdım çatır çatır gitti uçlar bir karış kesmek zorunda kaldım kestiğimiz halde göğüs hizamda ve de uçları keçe gibi çatal çatal yanık gibi ammino keratin kullanıyorum 2 seferdir etkili oluyor ama 15 gün yoğun bakım kürüne başlicam bc serisi ile bakalım..

15 günlük kür halinde deneyip memnun kalan bir blogger vardı, şimdiden şifa olsun...

Teşekkür ederim inşallah faydasını görürüm,mutsuzum.. :))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

BC bonacure acil kurtarma serisi kullanmaya başladım. Kupkuru sönük ve mat saçlarım yumuşacık ve parlak oldu. Bir haftadır kullanıyorum henüz.

Konuyu hortlatıyorum :)
Kızlar benim de saçlarım çok kötü dibine kadar lastikleşme var.
Bc bonacure almayı düşünüyorum bir de matrix maske almayı düşünüyorum.
Başka ne önerirsiniz bana, bu lastikleşmeden kurtulabilir miyim?

X