Selülit Kese İle Kayda Değer Sonuç Aldım

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

Yamenik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2009
5
0
son iki haftadır hergün banyo kesesi ile selülitli bölgeye masaj yapıyorum.Bu keselerin tanesi 1 tl aldığım sonuç inanın 200-300 TL lik ilaç ve kürlerden çok daha iyi..

bu kesee nasıl cnm foto felan var mı? bendede çok fazla selülit var ve kurtulamıyorum bir türlü=(

bende kese kullanıyorum bende cok faydasını gordum ama ben keseyle bırlıkte yosun sabunuda kullanıyorum süslü kabak kesesi kullanıyorum ben ...

sevgili süslü ürünün adı soft kesse diye bişey.bilekten lastikli, yüzeyi çok sert değil diğer sert keseler çok can acıtıyor ve bir süre sonra yapmaktan vazgeçiyorsun.ben bir internet sitesinden (Kesse Online - Kese) satın aldım.1 kutusu 10 tl içinde 10 tane var.siparişi verdiğim gün kargoya verdiler ertesi gün elimde oldu.Bir yerde okudum soğuk suyla daha da çok etkili olduğu söyleniyor.dün akşam banyodan sonra bir de anti cellulite kremle denedim.kesenin üzerine kremi döküp dairesel masaj hareketleriyle uyguladım.Bakalım 1 hafta banyodaki uygulamaya ilave bir de böyle denemeyi düşünüyorum.İnşallah en kısa zamanda hepimiz bu dertten kurtuluruz canım.

ya gerçekten iyi geliyor mu normal kese dimi özel birşey değil yani hani şu çarşı pazarlarda satılandan ? ve etkisi ne kadar oldu

bendee sıcak suda sabunla ve keseyle masaj yapyıorumm bacaklarımdaki olan lekelere...1 gndr de expigment kullanıyorumm ..şuan expigmentin bi yararını görmedim zaten ama expigment kullanmadan öncee bacaklarım en önemlisi çok yumuşadı..Ve açıldı gibime geliyo..Birde krem sürüncee pamuk gibi oluyo ..Bende tavsiye ederim..Mutlaka yararını görüceksiniz.

X