Kesilen Konuşma

Şimdi bir keresinde sahafta kitap seçerken biriyle tanışmıştım. :) Ne romantik di mi?
Biz bununla çay sohbetleri ettik, kitaplardan konuşuyoruz devamlı. Kahvaltılara gittik.
Sonra bir gün 1.5 gün ortadan kayboldu. Sonra hiçbir şey olmamış gibi naber diye mesaj attı.
Ben de anında kapıyı gösterdim. Bakın bu adam da başta müthişti. Bahanesi de çok yoğunmuş. Bir insan 1.5 gün aralıksız ne yapıyor olabilir? Yoğun bakıma düşmediyse eğer geçerli bir bahane yok dünya üzerinde.
Şık şık yazışalım demiyorum. Rosa birkaç gün yoğun olacağım canım, yazamayabilirim, aralarda mümkün olursa haberleşiriz diyebilirdi. Ama adam sizinki gibi puf diye yok olmayı seçti.
Ben bunu kapının önüne koyunca 4 ay sonra geri kendi mesaj attı. Şans istedi benden. :KK70:
ne dedin mesela sana 1.5 gün sonra yazdığında ?
çoğu kadın tavır koyması gerektiğini bilse bile tam olarak hangi cümlelerle tepki göstermeleri gerektiğini bilmiyor
yani aslında evet bi tavır koymam lazım veya bi tepki vermem lazım (sonucu göze alarak) ama ne demem gerektiğini bilmiyorum noktasında çok kadın var
ondan soruyorum

ne dedin mesela sana 1.5 gün sonra yazdığında ?
çoğu kadın tavır koyması gerektiğini bilse bile tam olarak hangi cümlelerle tepki göstermeleri gerektiğini bilmiyor
yani aslında evet bi tavır koymam lazım veya bi tepki vermem lazım (sonucu göze alarak) ama ne demem gerektiğini bilmiyorum noktasında çok kadın var
ondan soruyorum
Önce tabi ki sordum, ailede ani kayıp olur. Ne bileyim kazaya belaya karışır, karakolluk olmuştur vs. Hani balıklama atlayıp def ol demedim.
Bana dediği çok yoğundum. İdare ediver ne olacak yeaaa, kafamı şişirme modundaydı. Yani hem hatalı hem pişkin.
Ben de henüz yeni tanışma aşamasında olduğumuzu, bu tür hareketleri doğru bulmadığımı belirttim. En azından tatmin edici bir cevap ya da özür beklediğimi ama onu da bulamadığımı, bu nedenle de görüşmek istemediğimi söyledim.
O da baştan bana zırt pırt ayrılık tribi yapma, gerçekten biter benim net kuralım bu diye uyarmıştı. Onu hatırlattı işte, bir de ültimatom veriyor bana salak. Bak gerçekten biter haaa diye ayak yapıyordu.
Ben de gerçekten görüşmek istemiyorum dedim.
O 1.5 günde aldatıldığıma da yüzde yüz eminim ama ispat edemem.

Aslında böyle küçük şeyler bazı şeylerin habercisi diye düşünüyorum. Ki sizinle daha yeni bi ilişki başlatıyor, asla böyle davranmamalı. Belki de evlenseniz sizi azarlayacak. Ve en başta kadın ruhundan anlamadıgını ama iyi biri oldugunu söylemişsiniz. Sizin ciddi bi ilişki için beklentileriniz varsa, o beklentileri karşılayan biri olması da gerek. Ha kimse kusursuz değil, herkes harika olamaz ama sizin için bi ilişkide kritik şeyler varsa bence yaşınız genç, ince eleyip sık dokuyun ya da en azından tanımak için zamana bırakın. Ve bence bu olay tanımak için baya iyi olmuş

Aslında böyle küçük şeyler bazı şeylerin habercisi diye düşünüyorum. Ki sizinle daha yeni bi ilişki başlatıyor, asla böyle davranmamalı. Belki de evlenseniz sizi azarlayacak. Ve en başta kadın ruhundan anlamadıgını ama iyi biri oldugunu söylemişsiniz. Sizin ciddi bi ilişki için beklentileriniz varsa, o beklentileri karşılayan biri olması da gerek. Ha kimse kusursuz değil, herkes harika olamaz ama sizin için bi ilişkide kritik şeyler varsa bence yaşınız genç, ince eleyip sık dokuyun ya da en azından tanımak için zamana bırakın. Ve bence bu olay tanımak için baya iyi olmuş
Kesinlikle katılıyorum. Hatasını fark etse de bir şey yapmadığını, çaba göstermediğini, gönül almayı bilmediğini de gösteriyor bence bu olay.

Simdiye kadar 15 kere arayip konusmaya calismasi , ozur dilemesi lazimdi. Ama bence o sen neden cevap vermedin anlamadi gibi suan sanki
Diyorum size biraz avel diye hâlâ yas tutuyor olabilir olası bir şampiyon olamama durumunda intihar bile edebilir 😄

X