Kesilen Konuşma

alakası yok adamla kafede bir aradayken tepkisini göstermiş zaten
özür dileyecek olan insan o anda dilerdi
kendini düzeltecek insan o anda düzeltirdi
adam zaten kadının bozuk olduğunu biliyor. üstüne 1 gün boyunca hiç yazmıyor
hani bişeyler yapmak için hem yan yana hem de mesaj / arama ortamında gayet de fırsatı varmış, kullanmamış
kadın rahatsız olduğu kısmı kafede dile getirmiş zaten. gevşek gevşek haklısın demiş geçmiş adam
ilişkilerde "az"a razı gelen taraf daima kırıntılarla yetinmeye çalışır
konu sahibi aza razı gelmiyor haklı olarak
Ben kendi fikrimi söyledim herkes aynı düşünecek diye bir şey yok

Hanımlar merhaba. Belki çoğunuza göre dert gelmeyecek ama ufak fikirler edinmek adına konu açmak istedim. 2 hafta önce bir arkadaşım vasıtasıyla biriyle tanıştım. Adam 39 yaşında, evlilik istiyormuş. İşi, maddi gücü yerinde. Babası vefat etmiş, annesiyle kalıyor. Sanayide otomobil yedek parça satıyor. Biraz kadınlarla duygusal ilişki anlamında zayıf biri ama tanıdığım kadarıyla iyi bir insan. Yani ilgili, kibar, günaydın mesajları atıyor, arar eder ilgilenir vs ama düz adam Sami anlayacağınız. Çok böyle romantik ve kadın ruhundan anlayan bir tip gibi değil. 2 hafta içerisinde 4 kere buluştuk güzel ve keyifli de geçti/ Çok koyu Galatasaraylıdır fanatik derecesinde, ben de Galatasaraylıyım çoğu kadından da daha çok maç takip ederim hatta günler öncesinden dün akşamki derbiyi birlikte izleyelim diye konuştuk. Öyle de oldu ama malumunuz Galatasaray yenildi. İşte olay burada başlıyor. Maçtan sonra bir yerde yemek yedik, üstüne kafeye gittik bunun ağzını bıçak açmıyor benden taraf bile bakmıyor. Morali inanılmaz bozuldu. Ben de moralini düzeltmek için uğraştım bayağı, şirinlikler yaptım. Teselli etmeye çalıştım, hiçbir şey bitmedi dedim. Baktım bir sonuç yok. Ağzını bıçak açmıyor konuşsak da 2 laf ediyor 1i maç. Gözleri uzaklara dalıyor sessizleştik. Kafede kaç dakika karşılıklı öyle sessizce oturduk. Ben de cumartesi günü bir sınava girmiştim. Benim için önemli bir sınavdı ama kötü geçti yani benim de moralim çok bozuktu anlayacağınız. İşte kendimden örnek verdim bak benim de derdim sıkıntım var o kadar çalıştım olmadı ama bugün güzel bir vakit geçirmek, sohbet etmek için geldim önemli olan bu dedim. Ona bile haklısın dedi sadece beni teselli edecek pek bir şey söyledi. Ben böyleyim dedi benim üzüntüm böyle 1 gün sürer dedi. Ben de artık sinirlendim. Daha haftaya maçlar var, hiçbir şey bitmemiş ama sen şu an boş yere kendini üzüp şu anki anı mahvediyorsun dedim o da haklısın falan dedi. Ben de hesabı istedim ödeyip kalkacaktım neyse zorla o ödedi. Eve bıraktı beni, bırakırken de gideyim biraz kafamı toplayım arkadaşlarla konuşayım ben sana yazarım dedi ben de tamam dedim. Şimdi dün geceden bu saate kadar ses yok. Normalde her gün yazıp günaydın napıyorsun nasıl geçiyor günün diye mesaj atardı. Ortadan kayboldu. Ben de yazmadım açıkçası. Çünkü kendi haline bırakmak istedim. Ama bu şekilde havada biterse de çok komik olur gerçekten. Sizler bu konuda neler düşünürsünüz? Ne yapayım ya da yapmayayım fikirlerinize ihtiyacım var. Teşekkür ederim…

Not: 1 gün sonra, az önce yazdı kızlar yazdığı mesaj da “ne yapıyorsun canım” 😄

senin maksimum 20-21 olduğunu düşünmüştüm
Sebep? Düşüncelerimiz farklı diye mi? Öyle bir yorum dediğinde ben adam için haklı,sen abartmışsın demedim ki konu sahibine? Ki diyedebilirim. Hayatta en anlam veremediğim şeydir şu yaş muhabbetleride. İnsanların olgunluk seviyeleri yaşla doğru orantılı olsa keşke her zaman.

Ayrıca siteye hepi topu temmuzdan beri üyesin ben 2018den beri üyeyim ama epeydir girmiyordum,2 aydır falan aktif olarak giriyorum. Ne ara sürekli benim yorumlarıma denk geldin "senin yorumlarından dolayı hep küçük olduğunu düşündüm" dedin yani o da tuhaf.

Bence yazmadı holigan bey. Ne kadar sinir bozucu bir durum ya zaten iş işten geçti bitti biliyorsun ama insanın canı sıkılıyordur bu duruma ya
Ben adamın maç akşamı olan moral bozukluğunu , durgunluğunu anlayışla karşılıyorum tamam gerçekten hayal kırıklığı oldu onlar için. Ama tabi ki ertesi sabah günaydınla başlayıp normal diyaloğuna dönmeliydi konu sahibi ile. Şuan artık gerçekten affedilemez boyutta.

Ben adamın maç akşamı olan moral bozukluğunu , durgunluğunu anlayışla karşılıyorum tamam gerçekten hayal kırıklığı oldu onlar için. Ama tabi ki ertesi sabah günaydınla başlayıp normal diyaloğuna dönmeliydi konu sahibi ile. Şuan artık gerçekten affedilemez boyutta.
Öküz işte
Ölmüş yada yaralanmış yoğun bakımda olması dışında hiçbir şey kurtarmaz☺️

X