Çatlaklar kesin çözüm çatlakları boyama (no line)

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

month

Guru
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2010
5.004
64
arkadaşlar dün güzellik merkezinee gittim çatlakları ne geçirir nasıl ve ne yapılarak geçirilir diye bilgi almaya kadın bana açık konusmak gerekirse çatlaklar kremlerle lazerle geçmez malesef dedi sadece bi yöntem var dedi oda almanyada yapılıyo kesin çözüm çatlakları boyama dedi bende nette araştırdım nişantaşında bi yerde yapılıyomuş yaptıran herkez memnun kalmış fiyatı ise 800 ile 1200 dolar arası değişiyomuş eğer gercekten tamamen eski görüntüsüne kavusturuyosa bu parayı vermeye değer:KK16:

evet bunu bende arastırmıstım bır ara hatta z once turkıyede uygulamasını yapan dr betul hanıma msj attım cevap beklıyorum kendısıyle konusunca burayada yazacagım ınsallah gecıyordur ac kalırım gene para bırıktırım yaptırırım ay cok umutlandım yaa kurtulacagız ınsallah artık ya

aaa bunu bende araştırmıştm çok merk etmiştim acaba doğruluk payı ne kdr diye,yaptıran biri varsa bizle paylaşırsaçok iyi olur getçktennn

arkadaşlar dün güzellik merkezinee gittim çatlakları ne geçirir nasıl ve ne yapılarak geçirilir diye bilgi almaya kadın bana açık konusmak gerekirse çatlaklar kremlerle lazerle geçmez malesef dedi sadece bi yöntem var dedi oda almanyada yapılıyo kesin çözüm çatlakları boyama dedi bende nette araştırdım nişantaşında bi yerde yapılıyomuş yaptıran herkez memnun kalmış fiyatı ise 800 ile 1200 dolar arası değişiyomuş eğer gercekten tamamen eski görüntüsüne kavusturuyosa bu parayı vermeye değer:KK16:

nası boyama yapılıo denize qirince akmıo mu :44:

hayır kızlar boya değil adı boya öyle demişler $9A9750A6DF8EEB488E7B9468b[1].jpg bunun gibi yapılıyo galiba

vücuda kalıcı makyaj gibi bi yöntem...... yaptırdıktan 1-2 sene sonra tekrar açılır rengi ve çatlaklar ortaya çıkar kabak gibiiii :KK50::KK50: bana mantıklı gelmedi ama yaptıran varsa paylaşsın ...

vücuda kalıcı makyaj gibi bi yöntem...... yaptırdıktan 1-2 sene sonra tekrar açılır rengi ve çatlaklar ortaya çıkar kabak gibiiii :KK50::KK50: bana mantıklı gelmedi ama yaptıran varsa paylaşsın ...

ama 1 2 sene sora yeni yeni teknoloji qelişir ozamana kdar yaptırabilir yada yaptırmaz başka çare yok qibi

offf ya bu çatlaklardan nedir çektiğimiz biri bulsa şu lanet şeylerin çaresini keşke vücut çatlamasa yaa öyle bi kötü özelliği olmasaydı:KK50:

ama 1 kişi hariç kimse ilgilenmemiş

ya qeçenseneden beri açıldı deil mi kimse duymamış olabilir ama ilqilenenler yaptırabilir mesela tv karşısına çıksalarsa ama bakın buzlu terapı hanım proqramına çıkmıştı kimse sonuç almamıştır yani neyi bekliolar önce bi qörüs derim

evet bunu bende arastırmıstım bır ara hatta z once turkıyede uygulamasını yapan dr betul hanıma msj attım cevap beklıyorum kendısıyle konusunca burayada yazacagım ınsallah gecıyordur ac kalırım gene para bırıktırım yaptırırım ay cok umutlandım yaa kurtulacagız ınsallah artık ya

inş. cnm sık sık durumunu bildir olur mu

banada bi arkadaşım tavsiye etmişti bende araştırdım ama çatlakların o yırtık görüntüsü malesef gtmio kızlar ben derma rollerla zaten çatlaklarımn rengni ten rengime getrdm boyamaya gerek yok bence bu illetn kesn çözümü malesef yok gibi ben haffletmeye çalışıorum yarı yarıya başardım

banada bi arkadaşım tavsiye etmişti bende araştırdım ama çatlakların o yırtık görüntüsü malesef gtmio kızlar ben derma rollerla zaten çatlaklarımn rengni ten rengime getrdm boyamaya gerek yok bence bu illetn kesn çözümü malesef yok gibi ben haffletmeye çalışıorum yarı yarıya başardım

tortilla kaç seans dermaroller yaptın canım ? Biraz bilgi ver .. Kaç günde yaptın .. Kaç mm lik yaptın ..

ama dermaroller yapınca sonrasında bence çok etkili ve kaliteli bi krem sürülürse daha etkili olur lierac yada strevictin cd gibi

neden gitmiyoki yırtık dediğin zaten çatlak dermaroller azaltı diyosun bu yöntemde ozaman kesin düzeltir bence almanyada kullanılan bi yöntemmiş ve memnunmuşlar

Son düzenleme:
neden gitmiyoki yırtık dediğin zaten çatlak dermaroller azaltı diyosun bu yöntemde ozaman kesin düzeltir bence almanyada kullanılan bi yöntemmiş ve memnunmuşlar

almayandaki kızları kıskandım dorusu yabancılar çatlak yok ya bide halimize bak ://

Son düzenleme:
almayandaki kızları kıskandım dorusu yabancılar çatlak yok ya bide halimize bak ://

evet ya bende kıskanıyorum yabancıları doğum yapıyolar eski kilolarına hemen dönüyolar birde vücutlarında tek bir tane bile çatlak yok hiç birininmi olmaz çatlak vücudunda 1 tane bile olsa olanları nasıl geçirmeyi basarıyolar hayret ediyorum ve çok merak ediyorum yaa öyle birini görürsem utanmasam sorucam vallah hem doğum yapıp çatlağı olmayan yada olupda geçirmeyi basaran....ya ünlülere ne demeli bi tane çok ünlü yabancı bi bayan vardı adını hatırlaymadım bel kısmında çatlklar doluydu çok ünlü olunca 1 tane bile kalmamış haa birde madonnadada vardı e nasıl geçirmeyi basardı bunlar yaaa açıklasalarda bizlerde kurtulsak şu baş belası çatlaklardan:KK47:

X