Çatlaklar kesin çözüm çatlakları boyama (no line)

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
ya bu no lıne uygulaması yapan doktorda cevap vermıyor ya mesaj attım kac gundur beklıyorum tık yok valla delırecem ya gene yaz yaklasıyo gene sıkıntılar baslıyo en son varya yaptıracam dovmeyı ma gogus bolgemde ıste oraya nasıl bır dovme yaotırabılırımkı ya ay valla delırcem yaaa

arastırmak ısteyen varsa betül şengör doktorun adı ulaşan olursa lütfen burayada yazsın

nişantaşında bıryerde varmıs ıstanbuld a buldum sculpture dıye bır yer gorusen olursa orayla lıtfen bılgı verın ben akaradayım suan ıcın boyle bır ımkanım yok ımkanı olan lutfen degerlendırsın no lıne la ılgılı ucretsız tanıtım ve bılgılendırmede yapıyorlarmıs

cnm adresi bulabildinmi peki tam olarak

Son düzenleme:
bu yöntem pek fazla yaygın değil galiba kimse bilmiyo ama hiç birşeyle çatlakların geçmediğini ama bu yöntemin etkili olduğu bir kaç yere daha sordum aynı şeyi söylediler ama biraz pahalı tabi çatlakların azlığına çokluğuna göre değişiyomus fiyatı....ama kimse yaptırmamış galiba :KK50:

Son düzenleme:
galiba hiç yaptıran yok bu yöntemi arkadaslar nerdesiniz özellikle nişantaşında oturanlar heyyyyyyyyy:79::79::79:

neden gitmiyoki yırtık dediğin zaten çatlak dermaroller azaltı diyosun bu yöntemde ozaman kesin düzeltir bence almanyada kullanılan bi yöntemmiş ve memnunmuşlar

ben almanyada yasiyorum,burdaki adini veya nerenin yaptigini biliyomusunuz acaba?

ben almanyada yasiyorum,burdaki adini veya nerenin yaptigini biliyomusunuz acaba?

almanyadamı oturuyosun cnm ben bilmiyorum sen ordaki bi güzellik merkezine sorsan bi bizede bilgi versen çünkü almanyada çok yaygınmış bu yöntem ve yaptıran herkez memnunmuş tek çözüm bu diyolar bi sorsan daha detaylı bi bilgi alsanda bizide bilgilendirsen çok mutlu olurum:KK16:

almanyadamı oturuyosun cnm ben bilmiyorum sen ordaki bi güzellik merkezine sorsan bi bizede bilgi versen çünkü almanyada çok yaygınmış bu yöntem ve yaptıran herkez memnunmuş tek çözüm bu diyolar bi sorsan daha detaylı bi bilgi alsanda bizide bilgilendirsen çok mutlu olurum:KK16:

canim sormasina soruyimda almancam okadar iyi degil,adini bilseydim en azhindan yine kiyisindan kösesinden sorardim :KK43:

Keşke istanbul da olsaydım görüşmeye gidebilseydim ya.
Eğer mantıklı bişeyse tedavi olmaya elbet giderdim ama araştıran nedir ne değildir soran biri olsada şuraya yazsa keşke:78:

evet ya yaptıran yada daha önce bilen arastıran kimse yok galiba

banada bi arkadaşım tavsiye etmişti bende araştırdım ama çatlakların o yırtık görüntüsü malesef gtmio kızlar ben derma rollerla zaten çatlaklarımn rengni ten rengime getrdm boyamaya gerek yok bence bu illetn kesn çözümü malesef yok gibi ben haffletmeye çalışıorum yarı yarıya başardım
Tam olarak hangi yontemleri denediniz cidden hafifledi mii

Tam olarak hangi yontemleri denediniz cidden hafifledi mii
Ten rengine döndürüp çatlağı yok eden tek şey kamuflaj makyaj. En azından beyaz beyaz parlayıp ben burdayım demiyorlar ten rengiyle aynı olunca. Tabi çok derin ve geniş çatlaklarda belki yine hafif de olsa belli olur ama ince çatlaklar tamamen yok olmuş gibi oluyor. Zaten tedavi edecek hiç birşey yok dermarollerdan lazere tcaya kadar herşeyi denedim..

Herkese selam kzlar ben çatlaklarla ilgili birsürü sey yaptm en son bu boyama işlemini yaptırdım Bodrum'da bir merkezde hatta önceden açılmş konulara bakarsanız orda bulabilirsiniz malum reklama giriyor isim vermeyeyim memnun kaldımAma çok büyük bir beklentiniz olmasın hiçbir işlem için sadece biraz daha düzeltiyor görünümünü yani belirginliği yine oluyor Bende şöyle yaptm kzlar işlem bittikten bir ay sonra çatlak olan yerlere kendim dövme yaptım.Bildiğiniz dövme malzemelerini alıp yaptım şimdi görünümü daha hoş.Dövme yaptrmaya para vermenize de gerek yok sadece çizgisel bi çalışmayla şekil desen v.s o bölgenin görünümünü düzeltiyorsunuz ve kalıcı tabiki.Yani sonradan pisman olmayın kesin karar verin yapcak bisey yok çünkü YouTube dan dövmeyi elle yapma tekniklerini izleyin ve kurtulun😏 çünkü cidden ben çok takıyordum ama şimdi rahatım ama dövme yapmadan önce görünümü hafifletmek için işlemde yaptırabilirsiniz lazer,boyama vs dediğim gibi ama hiçbiri kapatmayacak tamamen sadece dövmeyle görüntüyü güzelleştirin bu arada inanclı biriyseniz evet dövme günah ama Allah affeder unutmayın, çünkü bazen gerçekten çaresi kalmıyor insanın yani ben çok takıyordum gencim ama vücudum birara kilo alp verdiğim icin mahvolmuştu

Herkese selam kzlar ben çatlaklarla ilgili birsürü sey yaptm en son bu boyama işlemini yaptırdım Bodrum'da bir merkezde hatta önceden açılmş konulara bakarsanız orda bulabilirsiniz malum reklama giriyor isim vermeyeyim memnun kaldımAma çok büyük bir beklentiniz olmasın hiçbir işlem için sadece biraz daha düzeltiyor görünümünü yani belirginliği yine oluyor Bende şöyle yaptm kzlar işlem bittikten bir ay sonra çatlak olan yerlere kendim dövme yaptım.Bildiğiniz dövme malzemelerini alıp yaptım şimdi görünümü daha hoş.Dövme yaptrmaya para vermenize de gerek yok sadece çizgisel bi çalışmayla şekil desen v.s o bölgenin görünümünü düzeltiyorsunuz ve kalıcı tabiki.Yani sonradan pisman olmayın kesin karar verin yapcak bisey yok çünkü YouTube dan dövmeyi elle yapma tekniklerini izleyin ve kurtulun😏 çünkü cidden ben çok takıyordum ama şimdi rahatım ama dövme yapmadan önce görünümü hafifletmek için işlemde yaptırabilirsiniz lazer,boyama vs dediğim gibi ama hiçbiri kapatmayacak tamamen sadece dövmeyle görüntüyü güzelleştirin bu arada inanclı biriyseniz evet dövme günah ama Allah affeder unutmayın, çünkü bazen gerçekten çaresi kalmıyor insanın yani ben çok takıyordum gencim ama vücudum birara kilo alp verdiğim icin mahvolmuştu
Bu dediğiniz işlem yurtdışında çok yapılıyor aslında medikal pigmentasyon ya da yurtdışındaki adıyla kamuflaj işlemi olarak geçiyor. İspanya’da yaptıran arkadaşımın tamamen ten rengine dönmüştü onun, sadece deriyi esnettiğinde çukur olarak belli oluyordu ama asla çatlak beyazlığı kalmamıştı yani. Ben de ondan sonra Türkiye’de çok araştırdım. oradakiler daha profesyonel sanırım. Ama burda da İstanbul’da Ergül keskin var yara izi Vitiligo falan kapatıyorlar sayfalarında paylaşmışlar işlemlerine bakınca en azından kaliteli duruyor. güvenilir bir yere yaptırmak lazım çünkü kullanılan boya teknik ten rengini birebir tutturması vs çok önemli. Bodrumda yapan dediğiniz yere baktım da hiç güven vermedi açıkçası

Bu dediğiniz işlem yurtdışında çok yapılıyor aslında medikal pigmentasyon ya da yurtdışındaki adıyla kamuflaj işlemi olarak geçiyor. İspanya’da yaptıran arkadaşımın tamamen ten rengine dönmüştü onun, sadece deriyi esnettiğinde çukur olarak belli oluyordu ama asla çatlak beyazlığı kalmamıştı yani. Ben de ondan sonra Türkiye’de çok araştırdım. oradakiler daha profesyonel sanırım. Ama burda da İstanbul’da Ergül keskin var yara izi Vitiligo falan kapatıyorlar sayfalarında paylaşmışlar işlemlerine bakınca en azından kaliteli duruyor. güvenilir bir yere yaptırmak lazım çünkü kullanılan boya teknik ten rengini birebir tutturması vs çok önemli. Bodrumda yapan dediğiniz yere baktım da hiç güven vermedi açıkçası
Dediğiniz şekilde çukurluk gibi oluyor ama tam kapanmıyor ya bence o kadar büyük paralar vermek yerine dövme daha iyi oldu açıkçası çünkü tam olarak kapatmayacak hiçbir işlem en iyisi o bölgeyi biraz hareketlendirmek şekil vermek olduğunu düşünüyorum açıkçası ama dövme acılı bi islem biliyorsunuz ama kendiniz elle yaptğnzda o kadar acı olmuyor, ben şuan çok memnunum halimden..Yani demek istediğim o kadar param gitti o islemlere hiçbiri tam kapatıcı olmadı

X