Ketıl yüzünden

bir konunun daha ana fikrine nail oldum ;
- Biri senden ketilini isterse ver ,
donerse senindir...Donmezse hic senin olmamistir...

sanirim aglicam bian cok duygulandim... :KK43:

Offf ne guldum gece gece ya ellerin dert gormesin
ben bide yatakta kendimi tutup diye marsi basmayan araba gibi kiiikkk hiiik diyip duruyorum tekmeyle beni asagi aticak esim az kaldi en iyisi mi kendime ketilda guzel bir su kaynatip kahve iciyim sonra da fisten cekip yanima getirip koynumda yatiricam mazallah sabah ise giderken yaninda falan goturur canim ketilimi minnos ketilimi. bundan boyle karar aldim ben nereye ketilim oraya. beni kabul eden boyle etsin napiyim. alla allaa yahu:KK45::KK45:

ben bide yatakta kendimi tutup diye marsi basmayan araba gibi kiiikkk hiiik diyip duruyorum tekmeyle beni asagi aticak esim az kaldi en iyisi mi kendime ketilda guzel bir su kaynatip kahve iciyim sonra da fisten cekip yanima getirip koynumda yatiricam mazallah sabah ise giderken yaninda falan goturur canim ketilimi minnos ketilimi. bundan boyle karar aldim ben nereye ketilim oraya. beni kabul eden boyle etsin napiyim. alla allaa yahu:KK45::KK45:
Ketilini bu kadar cok seviyosan onu boyle hunharca calistirma derim ben. Aranizdaki bagi zayiflatir. Simdi uyuyo zavallim gidip kahve keyfin icin yorucaksin gece gece. Bu kadar bencil olma arkadasim sonra eltine kacar ketilin. Bak ne konular okuyoruz burda ders al biraz.

Ketilini bu kadar cok seviyosan onu boyle hunharca calistirma derim ben. Aranizdaki bagi zayiflatir. Simdi uyuyo zavallim gidip kahve keyfin icin yorucaksin gece gece. Bu kadar bencil olma arkadasim sonra eltine kacar ketilin. Bak ne konular okuyoruz burda ders al biraz.
o zaman dur ketila bi iyi geceler diyip opup geliyorum. eltime kacamaz kacarsa da bosanirim ve donuna kadar alirim esimin. ketilimi benden alicak adam daha daha anasinin karnindan dogmadi bi kere... ven de o goz var mi bi bak:KK53:

Ya konu sahibinin yaşı kaç çok merak ettim..bu ne çocukça ne şımarıkça tavırlar..hastaneye yattıysa küçük bebegi varsa insan o ketılı eliyle götürür bi ihtiyacı eksiği var mı diye bakar..Allah düşürmesin ya..esyaya bu kadar tamah eden insanlara gıcıgım kusura bakma..

size bir kez kalk gel soğuk burası demiş. ama biz kadınlar malesef illa nazlanıcaz. gelsin götürsün beni yatağa sıcak odaya defalarca gelsin gel gidelim desin... Bence yanlış yapmışsınız.
İnsan kendini, hatasını göremez. ketıl dediğin nedirki. aynı durumda sende olabilirdin. bebek içinmiş hem. iki gün ketılsız bişey olmaz.

siz bu ailede kimseyle anlaşamazsınız şu durumda bile tavrınıza bakılırsa. daha yeni evlisiniz eşiniz içinizdeki bu kötülükleri fesatlıkları birgün alenen görecek ailesi sizden nefret edip dolduracak siz de acınacak hale gelip eşim bana şöyle yaptı böyle dedi diye yazar durursunuz.... ben olsaydın elinize ketılı verir kapının önüne koyardım sizi su ısıtır takılırdınız. kafanızda nasıl bir düşünce yapısı var allah askına kendi huzurunuzu kendiniz kaçırıyorsunuz ki daha cicim ayındasınız vakti gelince görürsünüz. ne diyim allah ıslah etsin!

Ne kadar büyütmüşsünüz konu sahibi. Sanki Kettle olmadan kimse yaşayamıyor bu hayatta. Nedir yani kettle ile yapacağınız en fazla bir yemek suyu kaynatmak,çay,kahve bide.
Başka sorunlarınız olabilir doğrudur ama bu konu üzerinden sorun çıkarmanız yanlış kusura bakmayın. Siz kötü görünüyorsunuz böyle davranınca.

kettle değil mesele.senin anlayışsızlığın bence..rica etmişler bebek için ayıp etmişsin..eltin hasta bütün dikkat onun üzerinde diye rol çalmaya mı çalışıyorsun, derdin ne konu sahibi?

Valla geçen elektrik gitti sabahtan akşama kadar yoktu, bir gün boyunca ocakta ısıttım kızımın mama suyunu aman aman zor da olmadı,
Yemeğe zaten soğuk su koysan da olur, çayı da 5 dk değil 15 dk yapıver 2-3 gün bunlar bahane değil.
Ortada hasta biri, bir bebek var.

Adam iyi sabırlıymı

Al kettle git ananın evine dememiş

Vay bunu soğuk odada bırakmış da vs gel demiş gitmemişsin yalvarsın mı

Bebeği olan elti hastanede yatıyor yardımım dokunur mu daha ne lazım olur başka ne koysam diye düşüneceğinize tavrınız çirkin

Ben de kettle ile ısıtıyorum her şeyi ama suyu bir saat önce koy ocağa birkaç gün bu kadar kapris fazla

Derdim o değil diyorsun ama kadınlar bile anlattığından bu sonuca ulaşıyorsa eşinin anlamaması çokkkkk normal

Geçmişi de unutun düğünde yardım etmediler vs beklentiye girmeyin kimse yardım etmek ya da o çocuğa yaptığının aynısını bu çocuğa yapmak zorunda değil

X