Kıbrısta Falcı Buldum

Arkadaslar kibrista yasiyorum ve dun aksam aydina fal baktirmaya gittim. Resmen tarih bile vererek herseyi soyledi, evli ve evinde bakiyor. Dahasi tarot kahve birlikte bakiyor evet kisa ama ne sorarsaniz cevabini aliyorsunuz. Inanin tatmin olacaksiniz. Isteyene ozelden num verebilirim
Adam resmen bu isi biliyor.
Elmas uzun suredir fal bakmiyor cunku cok zor gunler gecirdi bu konuyla alakali
Füsün sadece belli basli kisilere bakiyor ve 350 tl fiyati ama insanin ebesine kadar soyluyor magosada yasiyor telefonla ulasmaniz nerdeyse imkansiz.
Aydini tavsiye ediyrmusun.. bazilari paraci cikiyr ya

Arkadaşlar aydını bilmiyorum ama hala ve hala elmas diyorum. Kadın çok fena ve etkili bir falci. Magosada ekol pastanesinin oralarda. Kime sorsanız gösterir zaten

Arkadaşlar Kıbrıs'ta Sevda hanım var hem yaşam koçluğu yapıyor, hemde tarot bakıyor.. çok güzel.. yıllardır tanırım ve şuana kadar ne dediğiyse hepsi çıktı.. tavsiye ederim..

Sevda cok yüksek bir fiyat talep ediyor .ayrıca baktıranlardan duyduğum kadarıyla .terapi yapıyormuş akıl verme gibi

Hayır arkadaşlar her deyene inanmayın..Sevda hanım çok güzel tarot falı bakıyor.. Ben sevda hanımı 6 yıldır tanırım arkadaşlara da tavsiye ederim.. Sevda hanıma gitmek isteyenlere, ilgilenenlere ben iletişim telefonunu veririm..

Hayır arkadaşlar her deyene inanmayın..Sevda hanım çok güzel tarot falı bakıyor.. Ben sevda hanımı 6 yıldır tanırım arkadaşlara da tavsiye ederim.. Sevda hanıma gitmek isteyenlere, ilgilenenlere ben iletişim telefonunu veririm..
Peki sana ne dedi de çıktı? O kadar iyi olacak kadar neyi bildi?

Merhaba hanımlar.ben 6 yıldır kıbrısta yaşıyorum.Sevda hanımın numarasını burdan alıp gittim ve kesinlikle memnun kalmadım.tarot falı bakıyor evinde ve uzun bakıyor doğru, güler yüzlü pozitif enerjili nazik bir kadin fakat faldan ziyade gerçekten sohbet havasında ilerliyor ve mesela şu yaşında menapoza gireceksin gibi çokta ilgilinizi çekmeyen 30 yıl sonrasıyla ilgili saçma detaylar veriyor.fiyatı da yüksek, tavsiye etmiyorum.Aydına yıllardır giderim en son gittiğimde söyledikleri çıkmadı aöa daha öncesinde onikiden vurduğu çok olmuştu.eğer günündeyse oldukça iyi bakıyor.50 tl ye bakıyor.tavsiye ederim.

Burda bir de arife diye bi kadından bahsediliyor, çok duydum.ama o da biraz yüksek ücretle bakıyormuş.onu da denemeyi çok istiyorum, bakalım.yine sonucu burdan paylaşırım.

Kızlar kıbrısa magosaya İzmir’den çok iyi falci geldi. İlgilenenler bana ulaşsınlar

Burda bir de arife diye bi kadından bahsediliyor, çok duydum.ama o da biraz yüksek ücretle bakıyormuş.onu da denemeyi çok istiyorum, bakalım.yine sonucu burdan paylaşırım.
Magosada izmirden gelen bir falci var, inanılmaz dandik bir falcı

Son düzenleyen: Moderatör:
X