Piercing, Hızma kıkırdağımı deldirdim ama..

canhym

Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2014
15
1
34
merhaba arkadaşlar formda yeniyim ve bir sorunum var kıkırdağımı deldirdim 11 gün oldu ilk 9 gün gayet normaldi acı sızı yoktu sonra kulağıma su sürdüm ve o gece ağrıyla uyandım ertesi gün(2 gün önce) eczaneye gittim küpeyi çıkartıp bechodem adında bir antibiyotik krem sürmemi söylediler denileni yaptım daha sonra deliğimin kapanmamasının derdine düşerek küpeyi tekrar takmak için uğraştım ama küpeyi çıkarır çıkarmaz çıkan su ve kandan sonra kulağımın şişmesi yüzünden küpe girmedi ve denemelerim başarısız oldu. Bu süre zarfında çok şiddetli bir ağrı çektim tabi ve akşam acile gittim bana kremi sürmeye devam etmemi deliğin kapanmamasını istiyosam bepanten tüpüne küpeyi batırarak birşekilde kulağıma tekrar takmamı söylediler ve iğne yaptılar . iğne ağrımı kesti o gece bağıra çağıra küpeyi yerine taktım kremi sürmeyede 2 gündür devam ediyorum fakat kulağımın arkasında adeta bir top meydana geldi şimdi benim sormak istediğim şey şu banyo yapıcam ama korkumdan giremiyorum yine aynı ağrı olurmu enfeksiyon ilerlermi diye bunun yanı sıra kulağımın gidişatı normalmi korkmam gereklimi aranızda aynı durumlarla karşılaşanlar yardımcı olursa çok sevinirim

bende yıllar evvel kıkırdağımı deldirmiştim ve çok sancı çekmiştim..burnumuda deldirdim fakat hiç böyle acı çekmedim
kulak hatta kıkırdak bambaşka acıyormuş
bir ay boyunca o küpeyi değiştirmedim banyoda falan sıkıntı yaşamadım bir aydan sonra kendi küpemi taktım
bir yıl boyunca temizleme haricinde küpeyi çıkarmadım korkumdan kapanır diye
şimdi senede bir ya da iki kere takarım küper ama her takışımda yine zorlanır ve çıkardıktan sonra şişer
normal diye düşünüyorum korkma bir aya geçer tamamen o iltihap ve şişmesi

bende yıllar evvel kıkırdağımı deldirmiştim ve çok sancı çekmiştim..burnumuda deldirdim fakat hiç böyle acı çekmedim
kulak hatta kıkırdak bambaşka acıyormuş
bir ay boyunca o küpeyi değiştirmedim banyoda falan sıkıntı yaşamadım bir aydan sonra kendi küpemi taktım
bir yıl boyunca temizleme haricinde küpeyi çıkarmadım korkumdan kapanır diye
şimdi senede bir ya da iki kere takarım küper ama her takışımda yine zorlanır ve çıkardıktan sonra şişer
normal diye düşünüyorum korkma bir aya geçer tamamen o iltihap ve şişmesi

çok teşekkür ederim ya içim içimi yiyordu zaten deldirdiğm yerede gittim orasıda kreme devam et ağrısı içinde ağrı kesici içebilirsin eğer geçmezse yine gel dediiler ama işte ben bu konuda çok araştırma yaptım bazı şeyer okudum :26: bide ağrım biraz yayıldıği için telaşlanmıştım açıkçası :18: 2 gündür bepanten sürüyorum resmen aldı götürdü ağrıyı şişlik hala var küpeyi çıkarıp takınca sızlama oluyor ama ağrısı geçti çok sükür şişlikte bir aya geçer diyosun iyi bari rahatladım biraz daha :KK9:

X