kilo almak isteyenler birbirimize yardım edelimm..

kızlar ben diyetisyene gittim.. bana gıda takviyesi vermedi günde 6 öğünlük yemek listesi hazırladı.. ama yiyemedim.. ah bi yiyebilsem kilo alıcam da.. iştah yokki... :2:

bende sabah ve gece yatarken bıldırcın yumurtası ve arkasından büyük bir bardak ballı süt içiyorum faydasını gördüm fark ediyosun yani kilo aldığını..

kızlar ben böyle gayet rahat kilo alan biriyimdir sanırım sizin derdinizde alamamak ben size günlük menüleirmi yazıyım kilo almamanız imkansızdır :) çok yiyin biraz yav aaa kilo alamamak diye dert mi olur muş

benim 4 gün huzurm olmasın 5 kilo veririm valla çok kötü bir şey bu sonra parçalıyorum kendimi kilo almak için

benim 4 gün huzurm olmasın 5 kilo veririm valla çok kötü bir şey bu sonra parçalıyorum kendimi kilo almak için

iştah için size B vitaminini öneirirm kesinlikle açıyor ve yan etkisi de yok :) ama düzenli kullancaksınız yemekten 2 saat önce veya sonra alınıyor :) moral olayına gelince çok yiyen biriyimdir bir kez çok büyük bir üzüntü yaşamıştım ve sadece 3 günde 5 kilo verdim anlıyorum o durumu canım

ayy bende öyleyim valla bi moralim bozulmasın yeterki aylarca yemek yiyemiyorum bide herşeyden çok iğreniyorum :)

ayy bende öyleyim valla bi moralim bozulmasın yeterki aylarca yemek yiyemiyorum bide herşeyden çok iğreniyorum :)

evet ya bu hafta 56 dan ben 51 e düştüm yani düzelmese her sey 40lara kadar düşerdi biliyorum yemek yemek istemiyorum yiyncede midem bulanıyor

bir tane şurup kullanıyordum uyku yapıyor o yüzden bıraktım

ama bir hafta sonra kendime geldim demkki siz de yapabilrisniz kilo alamamanızın sebebi ne şimdi ben yerim alamıyorum mu iştahım yok mu oda önemli ? birr de hiç ilaç kullandınız mı yada koca karı ilaçları herhangi bişi

evet ya bu hafta 56 dan ben 51 e düştüm yani düzelmese her sey 40lara kadar düşerdi biliyorum yemek yemek istemiyorum yiyncede midem bulanıyor

kıız aynen bende öyle ve hala devam ediyorum 6 kilo verdim tam annem kızıp duruyo eriyosun gözümün önünde diye

kilo almak isteyenlere kesinnn çözümmmmmmmmm hamile kalın bak bakalım nasıl kilo alıyorsunuzzz 49 kiloydum şimdikini sormayınnn

............. mesaj tekrarı!

Son düzenleme:

bir tane şurup kullanıyordum uyku yapıyor o yüzden bıraktım

ama bir hafta sonra kendime geldim demkki siz de yapabilrisniz kilo alamamanızın sebebi ne şimdi ben yerim alamıyorum mu iştahım yok mu oda önemli ? birr de hiç ilaç kullandınız mı yada koca karı ilaçları herhangi bişi

bende nitrofull die sporcu ek besini kullanmıştım ama cırcır yapıyodu aslında fenada değildi ama günde 3öğün ve 1kilodan fazla sütle içiliyodu benmde boyum 1.68 kilom 47 aslnda 44düm ama şunları tavsiye edebilirimki etrafımdaki gördüğüm kişilerden dolayı bebe büskivisi 1numaralı takviye!! gerçekten hiç bişey yemeyip onu yesem bile kilo alıyorum.ama bizde insan oldugumuz için aşırıya kaçınca tiksiniyo insan şimdide 1haftadır yatmadan ve sabah ballı süte başladım duyumlarıma göre oda aşırı kilo yapıyomuş ve bunun yanındada muz yiyorum tabiki .1.5 kilo almışım işe yarıyo sanırsam tavsiyem bunlardır arkadaşlar

Kilo alamama sorununu ben de çok uzun süre yaşayanlardanım.Alamadığım gibi bi de sürekli kilo kaybım oluyordu.
Doktora gittim ve bana kan ilacı vermişti.Oral yoldan alınan bi şuruptu, Pekmez tadında.. Hem vücudum kanlandı hem de süper kilo aldım.
Şimdi 1.73 boyunda 54 kiloyum. Bence doktorunuza bi danışın mutlaka.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…