kilo almak istiyorum artık

mavilibihatun

Hatalar yapmaktan doğruyu bulamıyor artık.
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2015
26
5
26
Kilo almak istiyorum artık, cidden 49 kilonun üstüne çıkamıyorum, hafif bi kalçam olsa çok iyi olacak.
Doktorlar turlu turlu ilaclar ek takviye gıdalar yaziyor ama 2 ay sonra tiksiniyorum midem kabul etmiyor onlari.
Yumurta, süt gibi seyler midemi agritip bulandiriyor. Sutte laktoza alerjim varmis.
Şekerli seyleride ben sevmiyorum, recel cikolata vs...
Acı, ekşi seyleri seviyorum. Acı olan seylerde midemi agritiyor.
Kilo almam gerek, birseyi fazla yiyim gobegim cikiyor rahatsiz ediyor beni.
55 kilo olsam yeter, sizce ne yapayim?

Bizim sorunumuz malesef az yiyince hemen doymak cunku midemiz kucuk.oyuzden miktari kucuk ama kalorisi yuksek olan seyleri yedikce ancak kilo alabiliriz.ozellikle yemeklerden sonra kuruyemis ye findik badem vs.

Bizim sorunumuz malesef az yiyince hemen doymak cunku midemiz kucuk.oyuzden miktari kucuk ama kalorisi yuksek olan seyleri yedikce ancak kilo alabiliriz.ozellikle yemeklerden sonra kuruyemis ye findik badem vs.
Ve ben cerezleride sevmiyorum :KK70: Ben cabucak doyarim, hicte acikmam ama ne kadar yersem yiyim yinede kilo almam

Fat secret programini indir yediklerini listele bak aslinda ne kadar az yiyormussun:) ben uc haftadir onu kullaniyorum almam gereken kaloriyi hesapliyor ve gunluk onu tamamlamaya calisiyorsun ben simdilik bir kilo alabildim

off biriside benim vallahi artık sıtkım sıyrıldı biraz ya sadece biraz etli butlu olsam hiç fena olmazdı.
Şu anda o kadar kötü hissediyorum ki giydiğim tüm kıyafetler tuhaf duruyor..
Yiyorum yiyorum almıyorum.

Arkadaslar dedigim gibi biz yedigimizi zannediyoruz ama aslinda az yiyoruz kalori hesabi yaparsaniz bunu anlayacaksiniz. Ve kalorisi yuksek seyler yemeye calisalim ben fatsecret programini kullaniyorum haftada bir kilo alabilmem icin gunluk üç bin kalori almam gerekiyor mesela ve ben hergun yediklerimi oraya yazarak kalorimi doldurmaya calisiyorum. Oyle olunca sunu da yiyim bunu da yiyim doldurayim yavas yavas aliyorsunuz kilo

salon sporuna başlamayı deneyebilirsin. kilo almaya yönelik spor programlarıyla 2 ayda 4 kilo aldım. üstelik yağ değil kas bazlı olduğu için çok daha sağlıklı.

Eğer kilo almak istiyorsanız ve bu normal yemeyle olmuyorsa size bir tavsiye verebilirim. Ben fitness antrenörüyüm.Heerkes spor salonuna zayıflamak için gelmiyor şişmanlamak için de gelen var. Diyeceksiniz ki zaten aldığım kalori bana yetmiyor bir de sporla nasıl şişmanlayayım.Çözüm basit kilo aldırıcı ek gıdalar.Bunlar literatürde weight gainer diye geçer.Sporcular bayan/erkek bunu bulk(kilo alma) dönemlerinde kullanır.Bir kutusu yaklaşık 20 günde 4 kiloyu sağlıklı bir şekilde aldırır.Bunlar ilaç değil arkadaşlar kafanız karışmasın yanlış ürünlere haplara falan bakmayın sakın.Süte karıştırılıp içilir bunlar.iÇERİSİNDE YOĞUN MİKTARDA KARBONHİDRAT BİRAZ DA PROTEİN VARDIR.Nişastanın laboratuvar koşullarında mikrofibize edilmesiyle üretilir.yan etkisi yoktur.Yalnız bunu kullanırken haftada 3 gün egzersiz yapmalısınız.ayrıca normal beslenmenize de devam etmelisiniz.2 paket bittiğinde yaklaşık 8 kilo civarı alırsınız.Bulunduğunuz yerdeki spor salonlarından birine gidin.Oradaki antrenöre veya hocaya ben kilo aldırıcı ek besin almak istiyorum süte karıştırılabilenlerden olsun deyin.O size verecektir.ne yapmanız gerektiğini de söyler.Bu şekilde rahatlıkla 1 ayda 6 kilo alabilirsiniz üstelik bu kilo da vücutta yağa dönüşmez sporla birlikte yapıldığı için.Vücuda homojen yayılır.İyi çalışmalar.

Bende aynı dertten yakınıyorum kilom 49 boyum 1 69 dal gibiyim ama bir türlü kilo alamıyorum evlendim hala değişmedi.s

Bana da yardim edin. Boyum 1.60 kilom 39...cok yedigim halde alamiyorum.gunluk iki ogun yerim.sabah birde aksam.ama cok yerim.balik yagida kullandim bitkisel ilaclarda kullandim kilo alamadim :KK43:

X