Kilo faktörü hamile kalmada önemlimi

ceydat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2009
247
0
ARKADAŞLAR BOYUM 1,63 KİLOM 43 BENDE BEBEK İÇİN YANIP TUTUŞANLARDANIM 18 AYLIK EVLİYİM 7 AY KORUNDUM ODA EŞİMİN YÜZÜNDEN AMA ŞİMDİ ODA ÇOK İSTİYOR BU İLİŞKİ SIRASINDA BELİN ALTINA YASTIK KONULMASI FALAN DOĞRUMU YARARINI GÖREN VARMI BİDE BENİM ADETİM 28-29-30 OLARAK DEĞİŞİYOR YUMURTLAMA GÜNÜMÜ NASIL HESAPLIYCAM ENSON 10.OCAKDA HASTALADIM YUMURTLAMA GÜNÜM NEZAMANmirmirmirmir

Eklentiler

• $y1phniTsX1S7d8qQTJHDpPDxBFiDjyN9LuJ9hzRhjf4MRGE8L94v3F2BR3eVUko3OBE-9imfznvW20.jpg
    $y1phniTsX1S7d8qQTJHDpPDxBFiDjyN9LuJ9hzRhjf4MRGE8L94v3F2BR3eVUko3OBE-9imfznvW20.jpg
    22,3 KB · Görüntüleme: 91
cnm arkadaşin bende aynen senin gibi bir bebek ALLAHIMDAN dileyim inşallah RABBİM bizlerede isteyen arkadaşlarda sagliklı ALLAH yoluna bebek nasip eder ben 3 aylık evlıyım hiç korunmadım ama sabırsızca bir hediye bekliyoruz RABBİMDEN hayırlısı inşallah

canım zayıf olmanın kilolu olmanın sanmıyorum bi etkisi olacağını okadar zayıf ve kilolu arkadaşlar vardıki hamile kaldılar kaç kez, adet döngün 28-30 arası ise adetin bittikten sonra 2 gün arayla başla çalışmalara 10, günden itibaren 16, güne kadar hergün çalışın sonra tekrar 2 gün arayla çalışın.ama eşinin sperm sorunu varsa hep 2 gün arayla çalışın adetin 10-12-14-16 günleri özellikle kaçırma

canım bende bebek için yanıp tutuşanlardanım ağlamadığım gün yok neredeyse yemek yerken dışarıda rabbime bıraktımartık gitmiyorum doktora falan ç
hiçbirşeyin yok diyorlar ama olmadı 2 yıl oldu elbet olacak

canım bende bebek için yanıp tutuşanlardanım ağlamadığım gün yok neredeyse yemek yerken dışarıda rabbime bıraktımartık gitmiyorum doktora falan ç
hiçbirşeyin yok diyorlar ama olmadı 2 yıl oldu elbet olacak

Haticesucum,
benim dr da anlattıklarına gore eger bir rahatsızlıgın yoksa %80 hamile kalamamanın sebebi stress , relax ol akışına bırak gerilme düşünme takılma. Allah kollarını boş bırakmasın inş.a.s.

2,5 senelik evliyim canım ben 6 ay oldu canım daha yeni bizimde ama insan sabırsızlanıyo işşte ateş ölçerek yumurtlama dönemimiz hesaplıyoruz ateş ölçme yöntemi topiğine gel sanada yardımcı oluruz

X