Kilo verdikten sonra nasıl görünüyorsunuz? Motivasyon için resimlerimizi paylaşalım

Offf cok guzel olmussun ..yanlis anlama ama sismanken nekadar yasli duruyo insan zayifladiktan sonra on yas genclesmis gibisin hatta 20 yasss

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim neden araliklarla oruc tutmak zayiflatiyormu.
Anlatsana biraz neler yaptigini

Offf cok guzel olmussun ..yanlis anlama ama sismanken nekadar yasli duruyo insan zayifladiktan sonra on yas genclesmis gibisin hatta 20 yasss

çok teşekkür ederim haklısın hiç yanlış anlamadım ben de aynen öyle düşünüyorum! :)

canım günlük kalori alımı 1000'nin altına düşmemeli ozaman sağlığından olursun,ben sadece porsiyonlarımı küçülttüm ve ekmek yemeyi bıraktım sadece kahvaltıda yiyorum bunun dışında ben 1 günde 2,5 lt kola tüketiyordum bunuda bıraktım bol su içiyorum,birde en önemlisi eğer işyerinde öğle yemeğinde biraz kaçırdıysam bunu akşam yemeği ile dengelemeye çalışıyorum akşam 7,5 tan sonra bir şey yemeyip ( çekirdek dışında :) )bol su içiyorum,,,ayda ortalama 2-3 kılo verdim ve bu arada tahlıllerımı sürekli yaptırdım sağlıkda çalıştığım doktorlaımızın desteğide çok fazla idi,

felaket gaza geldimmmmmmmmmmmmmm ne güzel bir konu

işten cıksamda biran önce yürümeye cıksam..

boyum 1.65 kılom 63 hedefım 55 56 olmak :) bıraz kılo vermeye baslayınca bende yuklerım resım

Merhaba hemen hemen ayni boy kilodayiz benim de hedefim 55. Aksam 17.00 den sonra yemek yemeyerek zayifliyoruz topigindeyim bize katilmak ister misin 😊

MAŞALLAH sanki 15-20 yaş fark var

Kizlar slm ben aranıza yeni katildim :) 13 gun oldi diyete basliyali 5 kilo verdim amacim buyuj degisim :))

benim hikayemi ismi : Buyuk degisim )

Bende bugün başladım ve yeşil kahve aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…