Kilo verdikten sonra nasıl görünüyorsunuz? Motivasyon için resimlerimizi paylaşalım

Ben özelden yazamiyorumm =((( sen bana yazabilirmisin bende msj hakkm dolunca yazsam

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Çok teşekkür ederim hepiniz çok tatlısınız Tabiki de hepinize yardımcı olmak isterim

canım süper olmuşsun maşallah buradan paylaş herkes öğrensin böylece herkese yardımcı olursun ne kadar sürede verdin neler yaptın neler yapmadın yazarsan sevinirim...

Merhaba pamuk_helva diyet macerandan biraz bahsedip banada yol gösterir misin??

canım süper olmuşsun maşallah buradan paylaş herkes öğrensin böylece herkese yardımcı olursun ne kadar sürede verdin neler yaptın neler yapmadın yazarsan sevinirim...

Son 6 kilom var verilecek, onu da verdiğim zaman bir topic açar anlatırım neler yaptığımı

Bende paylaşayım istedim :)

Eki Görüntüle 1139685

Öncesi 95 kilo sonrası 76 kilo, boyum da 1.76

bravo tebrikler muhteşem :)

ne kadar zamanda verdin bu kg acaba. bende ocaktan beri uğraşıyorum spor diyet 67,7 idim 62,7 ye düştüm. boyum kısa 1.60 55, 56 kg olsam boyuma göre şükür diyeceğim :) Bazı bazı bırakıyorum ama bir düzen tutturamadım. Disiplin yok :) Tavsiyelerini bekliyorum lütfennnn :)

Çok teşekkür ederim hepinize öncelikle 2 kilo daha vermişim ve hiçbir şey yapmadım, sporu bırakınca kilo alacağımı düşünmüştüm ama tersi oldu 2 kilo daha verdim benim metabolizmam biraz hızlı sanırım çabuk kilo veriyorum bütün kiloları yaklaşık 3 senede verdim ama dura dura verdim yani 1-2 ay diyet yaparak bi 5-6 kilo verip sonra devam ettim gibi bi sistemim oldu

Bayanlar merhaba bende gerçekten yemek düzenimi değiştirdim ana öğün ara öğün yaptım aburcuburu kolayı çok severdim ekmeği yemek yemeyi çok severdim. Hani bir söz var biliyor musunuz ben resmen YEMEK İÇİN YAŞIYORDUM size anlatamam yemeyi çok seviyorum ya Ama can bedene dayandı. Yazın 75 kiloya kadar çıktım nerdeyse 80 !! Şuan Boyum ayakkabısız 1.75 kilom 70 hedefim 10 kilo vermek. Bir ara S beden giyen ben şimdi XXL,42 bden giyiyorum bende M giymek istiyorum bende tayt giymek istiyorum bende etek giymek dar pantalon giymek istiyorum kilom size fazla gelmese de herkes kendinden bilir aslında olanları çevrenizdekiler böyle iyisin ne kilosu der ya yok öyle bişey insanın kendisi, kendisi için önemlidir bence Benim tek sorunum sıkılaşmak bayanlar bacaklarım sarkık 20 yaşındayım bu arada :) Neyse konuumuza gelelim spora yazıldım daha önce pilatese ggidiyordum ama şöyle birşey var ki bana o kadar çok kramp giriyor ki verim alamadım o yüzden cardio ağırlıklı salona yazıldım İNANIN SPOR ZAYIFLAMANIN EN BÜYÜK YARDIMCISIDIR SPORLA YEMEYİ DÜZENLERSENİZ İSTEDİĞNİZ KIVAMA GELİRSİNİZZ ve ana ve ara öğün yaptım çayımı şekersiz içiyorum şuan daha 4 gün oldu hergün aksatmadan spora gidiyorum before-after larla dönmek üzere bayanlarr :) Size tavsiyem birşeylere başlamak istiyorsanız hırslanın yapıcam deyin ve yapın BEN YEMEYİ ÇOK SEVİYORUM ZOR OLUYOR EVDE ÇİKOLATALAR CİPSLER KEKLER VAR AMA YİYEMİYORUM AZAP ÇEKİYORUM AMA TUTABİLİYORUM NEFSİME HAKİM OLABİLİYORUM İNANIN BEN YAPABİLİYORSAM SİZDE YAPABİLİRSİNİZ. AZİMLİ OLUN BEN YEME DÜZENİMİ DEĞİŞTİRDİM HEDEFİMİ TUTTUM VE YEMEĞİNİZİ YERKEN 2.TABAĞI İLK ÖNCE DÜŞÜNÜN ÇÜNKÜ BİZ YEMEYİ SEVİYORUZ ASLIRNDA DOYUYORUZ AMA YİYORUZ. AÇ DEĞİLSENİZ 2.TABAĞI UNUTUN VE PORSİYONLARINIZI DÜŞÜRÜN. YEMEK İÇİN YAŞAMAYIN, YAŞAMAK İÇİN YİYİN. Sanırım çok konuştum görüşmek üzere inşallaah :)

Son düzenleme:

süper vermişsin yaaaaaaa nasıl yaptın :26:

Diyetini bilmek isterdim :)

Maşallah bazı arkadaşlar "günaydın"la başlayıp sayfalarca sürüp giden sohbetler etmişler, cidden çok sıkıcı, hayırsever bir moderatör el atıverse şu konuya pek güzel olur.

Kilo veren arkadaşlara tebriklerimi sunuyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…