Kilo veremiyorum diyete spora uyamıyorum ne yapıcam

diyet olarak bakmayın sağlıklı beslenme olarak bakın. Ben artık canım çekse de elim o marketlerde satılan çikolatalar, cipslere gitmiyor, içi kimyasallarla dolu, vücuduma öyle şeyler yüklemek istemiyorum, iyi bakmak istiyorum. Diyet olarak bakılan birşeyin uzun ömürlü olabileceğine inanmıyorum. Sporu sevmeye çalısın o kadar keyifli birşey ki insan hangi türü olursa olsun sporunu yaptıktan sonra içi mutlulukla doluyor.

Diyetisyenim sadece yürüyüş ve bisiklet yapmamı söyledi agırlık çalışmamamı söyledi bana ilk zayıflayıp öyle sıkılaşmam gerekiyormuş. Kilo iyi degil ya almayın 😪
Yok oyle bir sey kuzum. Ama kendi basina agirlik calisma tabii hic bilmiyorsan. Ben de yeni basladim spora. 1.60a 75 kiloyum. Video cekip motive mi etsem insanlari acaba

Kızlar ben balıketliyim bu aralar baya bir kilo aldım zayıflamaya niyet ettim diyetisyene gittim Bi ara uymuştum diyete ne güzel sonra saldım yine en başa döndüm diyete girsem de bir türlü motivasyonu yakalayamıyorum 2 gün uygulasam sonra yine aynı çöp oluyor. Dışarısı buz gibi yürüyüş yapamıyorum spor salonları da 1 aylık 700 TL olmuş çok pahalı nasıl yapıcam bilmiyorum dışarısı soguk salonda pahalı. Yanıma eşlik edecek beni motive edecek arkadaşımda yok nasıl istikrarlı olupda zayıflıcam ben yardımcı olun lütfen çok saldım kendimi hiç bir şey yapasım yok öylece duruyorum hep
Merhaba, pandemi sürecinde aldığım kiloları YouTube'de walk at home kanalındaki videoları yaparak verdim. Anladığım üzere dışarı da yürüseniz de yeme düzeniniz gibi yürüme düzeninizde kısa sürecek ben de pandemi de çıkma yasakları olması nediyle evde paket ürünler tüketmeye bırakıp günlük 30-60 dakika arası walk at home videolarını yapıyordum 70 den 56 ya düştüm😊

Merhaba, pandemi sürecinde aldığım kiloları YouTube'de walk at home kanalındaki videoları yaparak verdim. Anladığım üzere dışarı da yürüseniz de yeme düzeniniz gibi yürüme düzeninizde kısa sürecek ben de pandemi de çıkma yasakları olması nediyle evde paket ürünler tüketmeye bırakıp günlük 30-60 dakika arası walk at home videolarını yapıyordum 70 den 56 ya düştüm😊
Tebrikler :)

Link atar mısınız lütfen hangi videoları yapıyorsunuz. Youtube derya deniz, sizin yaptıklarınızı merak ettim :)

Tebrikler :)

Link atar mısınız lütfen hangi videoları yapıyorsunuz. Youtube derya deniz, sizin yaptıklarınızı merak ettim :)

Benim izlediklerim mooduma ve gün içindeki yorgunluğuma göre değişiyordu ilk olarak 15 dakikalık ya da 20 dakikalık videoları yapmanı öneririm misal 1 hafta boyunca her gün 20 dakika yaptın öbür hafta her gün 30 dakika yap sonraki hafta 40 derken 1 ay sonunda bakacaksın vücudun alışacak günlük 1 saat bile yapacaksın. Linkini eklemeye çalıştığım videoyu(umarım eklenmiştir) hırslı olduğum günler yapıyordum,diğer videolarına göre daha hızlı geliyordu bana. Biraz da yeme düzeni yaparsan gerçekten faydasını görürsün. Yaptıktan sonraki görüşünü merak ediyorum 😊

Bende sizin gibiydim taa ki 90i gorene kadar 🤦‍♀️😤
Yazda geliyo artik,yazin giyeceginiz bedeni kucuk bir pantolon veya elbiseyi dolaba asin veya eskiden zayif oldugunuz bi fotoyu buzdolabina magnetle tuttturun. Kendinize azim acisindan firsat verin. Gecmis yillarda bu sekilde zayiflamistim. Gecmis yil: 5 yil önce,38 bedendim.40 bol geliyodu.
Evdeki kiyafetleri kizilsyin giyim kumbatalarina koydugum icin mesela 38 beden bir dar kiyafet alip simdi yeniden azmedip incelme zamani surecine giricem.

X