kilo verirken süreklilik zor

120 kilodan 108 e düştüm ama hala canım hamurlu şeyler çekiyor
azıcık şekerim düşse yemeğe saldırıyorum.
napıcam ben hala hatrı sayılır şekilde obezim
Öyle düşünme bak 12 kilo vermişsin devamı da gelecek bir şeyler yeme isteğini havuç ,salatalık gibi şeylerle geçiştir

120 kilodan 108 e düştüm ama hala canım hamurlu şeyler çekiyor
azıcık şekerim düşse yemeğe saldırıyorum.
napıcam ben hala hatrı sayılır şekilde obezim
Sekerinizin düştüğünü nerden biliyorsunuz? Ölçüp öyle mi yemeğe saldırıyorsunuz? Kilo vermek uzun bir yol ama en sagliklisi dengeli ,zamana yayılmış ve wellness yaşam tarzı ile birleşeni.Benim de günlüğüm var burda.1,5 ayda 7 kilo verdim.77 kiloyum şu an ve grip olduğum için günlüğüme yazamıyorum.

Kilo verme sürecinde ne yaptiniz? Mesela ekmegi komple kestiniz mi? Eger öyle ise vücut karbonhidrat istegini bu sekilde yansitiyor olabilir.
Mesela her öğün 1-2 dilim tam bugday ekmegi yiyebilirsiniz ne bileyim duzenli ve dengeli besleniyorsaniz bu duygusal aclik da olabilir

Kilo verme sürecinde ne yaptiniz? Mesela ekmegi komple kestiniz mi? Eger öyle ise vücut karbonhidrat istegini bu sekilde yansitiyor olabilir.
Mesela her öğün 1-2 dilim tam bugday ekmegi yiyebilirsiniz ne bileyim duzenli ve dengeli besleniyorsaniz bu duygusal aclik da olabilir
dengeli yiyorum ekmek çok yemiyorum
yedşkçe daha çok canım çekiyor onun yerine azıcık bulgur pilavı fln

Tüm kk olarak hoşgeldin diyoruz sana Vanessa

Eklentiler

• IMG_9984.jpeg
    IMG_9984.jpeg
    79,2 KB · Görüntüleme: 127
Bebişim çok az kalori yiyorsan ve makrolarıın yanlışsa açlık çekersin.

Karbonhidratı az yiyorum yazmışsın o yanlış mesela, her öğünde bir miktar mutlaka karbonhidrat ve yağ grubundan seyler yemelisin ama miktarına dikkat etmelisin. Senin kilonda bazal metabolizma değeri de yükske olur en az 2000 kaloridir diye tahmin ediyorum, 1500 kalori civarı ye 1 hafta bak ama dengeli beslen dediğim gibi karbonhidratı da cok azaltma. 10 gün 1500 kalori git, hareket etmeyi ihmal etme sonra çık tartıya bak ne kadar zayıfladın diye. Acele etme, çok az kalori yeme yoksa bir noktadan sonra açlık, halszilik vb yaşarsın zayııflama işinden toptan vazgeçersin.

Cano aramıza hoşgeldin ben de 6 hafta diyet yapıp 7 kilo verdikten sonra tatil memleket derken bakalım kaç kilo almışım eve gidince belli olacak
Bi de ailem yanıma gelecek onlar varken çok zor diyet yapmak
Allah yardımcımız olsun 🤣
Ben Ahmet apa ile verdim. biraz zor ama hem çok güzel sonuç veren hem de aç kalmadığın bir diyet araştır istersen
Evime gidince yeniden tekrar başlayacağım inşallah amin 🙈🤣

Diyet gruplari var burada onlara katilabilirsin
Bu arada diyet günlüğün yoksa burada da gunluk aç yediklerini yaz istersen ben de yazarim.benim.de vermem gereken kilom var sana destek olurum.
Ben 2 senedir ayni kilodayim, sabitledim artik. Normalde vermem gerekiyor ama simdilik almamaya çalışıyorum istersen birbirimize destek oluruz uzme kendini herseyin basi stresi azaltmakla sonra da moralle yol almaktan geciyor

Cano aramıza hoşgeldin ben de 6 hafta diyet yapıp 7 kilo verdikten sonra tatil memleket derken bakalım kaç kilo almışım eve gidince belli olacak
Bi de ailem yanıma gelecek onlar varken çok zor diyet yapmak
Allah yardımcımız olsun 🤣
Ben Ahmet apa ile verdim. biraz zor ama hem çok güzel sonuç veren hem de aç kalmadığın bir diyet araştır istersen
Evime gidince yeniden tekrar başlayacağım inşallah amin 🙈🤣
Aaa ayni durumdayiz kiz milyoner :) benim de annem kardeşim bende. Onlar gidince kendi duzenimi kuracagim.insallah

Süreklilik zor ama sonucu güzel. Maalesef hayatta istediğimiz şeyler emeksiz olmuyor, sonucunu düşünün 1 yıl sonra dilediğini giyen dilediği gibi özgürce hareket eden sağlıklı biri olduğunuz günleri hayal edin ve bırakmayın. Zaman çok çabuk geçiyor inanın, o günün hayaline sarılın.

Aaa ayni durumdayiz kiz milyoner :) benim de annem kardeşim bende. Onlar gidince kendi duzenimi kuracagim.insallah
Diyetsavar ya bu aile denen şey 🤣 annem kendi evinde yaptırmıyor git evinde yap diye
E benim yanıma gelince de biz gidince yap diyo
Sonra da popon büyümüş diye zorbalıyor djdjdj
Direne direne kazanacağız güldeniz
Ezilen hatunların direniş sembolü biz olacağız
Elele verip eyleme geçelim 🙈

Tup mide ameliyatıni sorsan
Arkadaşımın eşi balon yuttu boğazını tutmadığı için yine kilo almaya başlamış
Şimdi diyetisyen arayışındalar
Kafada bitirmek lazım bence bu işi
Tamamen kısıtlama değil ama ödül öğünleri olabilir
Biraz da Leslie yapsa havalar ısınana kadar baya faydasını görür bence
Ameliyat kolay bi süreç değil gibi