Kilo verme seruvenime katilmak istermisiniz

İyi başarmışsın. Ben de karatayı destekliyorum
Tatlıyı da kesiyorum inşallah bakalım
YaZarken beni etiketler misin gözümden kaçmasın
Tmm cnm.direkt mesajinn altina yazdigimdada sana bildirim gelir tatliyi ilk baslarda kestim ama suan davetlerde haftada 1 fln alirim ama eskisi gibi hic aramiyorum gercekten bunuda karataya borcluyum cok saglikli ve dogru bir besin programi

0B970FE7-F272-41B5-A406-2415FB8CCFAA.jpeg

Günaydın kızlarr bugün 89,2 çıktım geçen haftayla fark -600. Reglime 3 gün kaldı onun şişkinliği de olsa gerek :işsiz:

Merhaba kızlar oğlumun okulda karne proğramı vardı geciktim gelince hemen yazayım dedimm
Geçen hafta 75.1
Bu hafta 73.5 :KK76::KK49:bende sonuçlar böyle toplamda 1. 600gr giden:halay::halay:
Günaydın kızlarr bugün Nasılsıniz bakalim en son kilo bildiriminde 73.5 görünüyor ama araya bayram girince 75 leri görmüştüm bugün sabah kilom 72 7 olarak kayda geçsin çok şükür inişe geçtim artık bide 70 ten düşeydim iyiydi
Günaydın kızlarr bugün 89,2 çıktım geçen haftayla fark -600. Reglime 3 gün kaldı onun şişkinliği de olsa gerek :işsiz:
Tebrikler canım gitsin de az olsun yağdan olsun rengliden de olur doğru haftaya daha fazla gider inşallah

Günaydın kızlarr bugün Nasılsıniz bakalim en son kilo bildiriminde 73.5 görünüyor ama araya bayram girince 75 leri görmüştüm bugün sabah kilom 72 7 olarak kayda geçsin çok şükür inişe geçtim artık bide 70 ten düşeydim iyiydi

Tebrikler canım gitsin de az olsun yağdan olsun rengliden de olur doğru haftaya daha fazla gider inşallah
Aynen öyle canım gitsin de yeter kii

Merhaba kizlar coktandir gorusemiyoruz malum son haftam oldugu icin yogun calisiyorum ennson tartildigimda halen 67.5 olarak gostermisti tarti duraklama sanirim ama olsun tatilde onuda kirarim insllh yaz donusu herkezden muhtesem eksiler istiyorum :KK66: 42 bedenden 38 bedene dustum diyede simarmak istemiyorum halen ideal kilom 62 :halay:yani daha 5 kilo yolum var :olamaz:

Günaydın ben bu hafta da -600 le devam ediyorum:hamarat:
88,6 çıktım bugünn

Hanımlar günaydın,

Ben de katılabilir miyim aranıza ? :KK68:

87,250 ile başladım ben de bugün.

Kahvaltım

3 kaşık yulaf lapası
Roka
Kıvırcık
Yeşil Zeytin
Salatalık
Üzerine zeytinyağı,kekik,limon suyu ve toz zencefil ekleyerek bir salata yapıp yedim.

Yarım saat sonra Yeşilçay içeceğim.:kahve:

Hanımlar günaydın,

Kahvaltım

3 kaşık yulaf lapası
Roka
Kıvırcık
Yeşil Zeytin
Salatalık
Üzerine zeytinyağı,kekik,limon suyu ve toz zencefil ekleyerek bir salata yapıp yedim.

Hosgeldin canim tabikide katilabilirsin yaz tatili grio araya ama ben takipteyim 5 hafta sonra guzel sonuclarinizi bekliyorum..

Kizlar biz bu hafta sonu yolcuyuz memlekete gdioryz simdiden herkeze iyi tatiller girebildigim kadar buralardayim..
Allaha emanet olun..:KK200:

Hanımlar günaydın,

Kahvaltım

3 kaşık yulaf lapası
Roka
Kıvırcık
Yeşil Zeytin
Salatalık

Merhaba hoşgeldin aramızaa ☺️

X