Kilo vermem durdu aynı dertten muzdarip olanlar gelin dertleşelim!

bende 79 dan 72.300 düsdüm 5 gündür 1 gram oynamiyor ,sinirleriim bozuldu ya

ben de takıldım 69a...yeme şeklini değiştirmek lazım sanırım.geçen sene 73e takılmıştım,cornflakes yemeye başlayınca 69a düştüm.şimdi sayıklıyorum aynı yerde.yeni formül şart...

cornflakeslemi düsdün 4 kilo birden nekadar sürede günde kac kere yedin ???

benimde 4 kilo verdikten sonra3 hafta durmuştu bi şok diyet uyguladım sonra şimdi gram gram veriyodum adet olana kadar adetimin ilk günü 1.5 kilo almış olarak gösterdi tartı normalmi bilmiyorum benim gibi olan varsa yazarsa sevinirim çünkü çok moralimi bozdu mafoldumben toplamda 6.5 kilo vermiştim

pirinç lapası yapabılırsınız,gunde 3 kere yagsız tuzsuz 1 cay bardagı pirince 2 bardak su.yogurt ve baharatla yıyın 2 gun süper hızlandıryo

arkadaşlar zayıflamanın durması çok normalmiş ve bırakmadan diyete tam gaz devam edilmesi en iyisiymiş,metabolizma bazı dönemlerde cevap vermiyormuş fakat bende de olmuştu bir anda veriyorsunuz guclubacismile

size katılıyorum burada tüm yazılanlar, tüm yöntemleriniz doğru ben 66 kiloya düştüm neredeyse iki ay sürdü ama en azından o kısırdöngü kırıldı şimdi artık kilo verebiliyorum, şuda çok önemli arkadaşlar porsiyonlarınıza dikkat edin porsiyon hesabı yapın 3 kaşık pilav, üç kaşık makarna, yarım tabak sebze yemeği, 100gram tavuk eti, üç adet köfte gibi. guclubacismile

merhaba arkadaslar yaklasık 2,5 aydır dıyet yapıyorum bol su egzersızler de tabı ama 3,5 kg verdım nası sınır oluyorum anlatamam..tartıda tık yok ya.görmek ıstemıyorum artık onu:KK43:( bıtkı caylarna basladım ..ne yapıcam bılemıyorum..moralım de gıttı..arkadaslar lutfen bi çozum yolu bulun...

merhaba arkadaslar yaklasık 2,5 aydır dıyet yapıyorum bol su egzersızler de tabı ama 3,5 kg verdım nası sınır oluyorum anlatamam..tartıda tık yok ya.görmek ıstemıyorum artık onu:KK43:( bıtkı caylarna basladım ..ne yapıcam bılemıyorum..moralım de gıttı..arkadaslar lutfen bi çozum yolu bulun...

bitki çayları çok iyi fikir canım özellikle yeşil çay ve az tarçın gerçekten işe yarıyor :) metabolizma çaylarını denemelisin, ümidini kırıp pes etmek yok devam et, sonucunu alıcaksın arkadaşım kaydirigubbakcemile5

pirinç lapası yapabılırsınız,gunde 3 kere yagsız tuzsuz 1 cay bardagı pirince 2 bardak su.yogurt ve baharatla yıyın 2 gun süper hızlandıryo

arkadaşım önerini güzel iki günlük hızlandırma, arkadaşlara verdiğin fikir için teşekkürler arkadaşım, bende deniycem opuyorumnanaktan

3 gÜndÜr gÜnde ıkı bardak yeŞıl Çay ıÇıyorum.pes etmek ıstemıyorum ama ıŞte bazen kÖtÜ hıssedıyorum kendımı..kılo vermenın bukadar zor oldugunu tahmın bıle edemezdım varya..mayıs 15 de dr kontrolum var.62,300 ıle baŞadım 60,800 ve ıkıncı ayda 59,700...53 kg olmam gerekıyormuŞ..sızce de yavaŞ deĞıl mı bu gıdıŞat..ÜzÜlmekte haklıyım..kendımı Çok Çaresız hıssedıyorum..

3 gÜndÜr gÜnde İkİ bardak yeŞİl Çay İÇİyorum.pes etmek İstemİyorum ama İŞte bazen kÖtÜ hİssedİyorum kendİmİ..kİlo vermenİn bukadar zor oldugunu tahmİn bİle edemezdİm varya..mayıs 15 de dr kontrolum var.62,300 İle baŞadım 60,800 ve İkİncİ ayda 59,700...53 kg olmam gerekİyormuŞ..sİzce de yavaŞ deĞİl mİ bu gİdİŞat..ÜzÜlmekte haklıyım..kendİmİ Çok Çaresİz hİssedıyorum..

boşver sen diyetisyenleri onların bildiği hep tekdüze şeyler her insana aynı listeyi verip şu sürede şu kadar kilo vermen lazım diye direktif verirler, ben bi diyetisyene gitmiştim, bi liste verdi, hızlı hızlı bırbır konuştu, kış günleriydi canım nasıl közde kestane istiyor, gezmeye sokağa çıkınca satıcıların kokuları geliyor burnuma, bu adama dedim bari üç adet yiyim, yok yeme yiyemezsin olmaz, e be canım istiyo, ben niye soruyorum ki bu adama dedim, bıraktım diyetisyene gitmeyi , kendim kilo veriyorum :) ona ihtiyacım yok, direktiflerine, o diyetisyene giderken kilo veremedim söylendi kendide bana, gitmeyi bıraktım kendim araştırdım kk daki listeleri yapıyorum kilo veriyorum, aslında o diyetisyenin karşısına çıkıp şimdi kilo vermiş halimi göstermek gerekli, ama umrumda değil..

18 şubat 62.300
18 mart 60.800
18 nisan 59.700
18 mayıs da dr kontrolum var sizce de yavaş değil mi bu gidişat..?? tartı hala aynı ,kaldırdım bi kenara. :KK43:( günde iki fincan yeşil çay içiyorum doğru mu yapıyorum..kilo vermenın bukadar zor olacağnı hiç tahmin edemezdim.

Arkadaşlar bu zayıflama hapını kullandım ama çok pişmanım keske o furyaya bende katılmasaydım..nası da allayıp pulluyolar soyle kilo verırsın falan.gr dahı verememıstum cunku..kımseye tavsıye etmem asla..bizle oynayıp duruyolar resmen ya...

ben de geçenlerde durdu artık fln die gramlarıma isyan etmiştim...ertesi gün bi kalktım bi önceki tartılışımdan 500 gram eksik:)) galiba tehdit etmek de işe yarıyoo:)

Arkadaşlar bu zayıflama hapını kullandım ama çok pişmanım keske o furyaya bende katılmasaydım..nası da allayıp pulluyolar soyle kilo verırsın falan.gr dahı verememıstum cunku..kımseye tavsıye etmem asla..bizle oynayıp duruyolar resmen ya...

ben bu haplara ilaçlara tamamen karşıyım zaten yememize dikkat etmeden hapla ilaçla kilomu verilir canım sen bırakmışsın ama devam eden arkadaşlara yazıyorum geçenlerde gencecik bir bayan daha hayatını kaybetti bu ilaçlar yüzünden,nasılda güzel bir bayan Allah rahmet eylesin çok üzülüyorum biraz kilolu olmak Allah korusun ölmekten daha iyidir

benim kilo vermemde durdu malesef 100,200 gr oynuyor tardı çok az veriyorum yada yerimde sayıyorum ama devam tabiki pes etmek yok ıNŞALLAH geçici bir durum..

18 şubat 62.300
18 mart 60.800
18 nisan 59.700
18 mayıs da dr kontrolum var sizce de yavaş değil mi bu gidişat..?? tartı hala aynı ,kaldırdım bi kenara. :KK43:( günde iki fincan yeşil çay içiyorum doğru mu yapıyorum..kilo vermenın bukadar zor olacağnı hiç tahmin edemezdim.

canım bana biraz az vermişsin gibi geldi ama çok kilolu değilsin bence en kısa zamanda kurtulacaksın fazlalıklardan sağlıklı devam et diyetine,ben 80lerden inmeye çalışıyorum senin kilon zaten az yavaş yavaş versende olur,boyun kaç

Kilo Verme Durunca Yapilacak şok Diyet

--------------------------------------------------------------------------------ALINTI

sabah uynır uyanmaz : ılık suya bir kaşık bal
3 adet kuru kayısı veya 1 adet kuru incir

kahvaltı : 1 dilim beyaz peynir
1 dilim çavdar ekmeği veya kepekli ekmek
salatalık domates biber

ara 1 kase yoğurt
1 yemek kaşığı kepek
1 çay kaşığı tarçın

öğle : 1 tabak yeşil sebze yemeği
bol salata
1/2 dilim kepek ekmek

ara : 3 adet yulaflı ligt bisküvi
1 porsiyon meyve

akşam : 1 tabak yeşil sebze yemeği
bol salata
1/2 dilim kepekli ekmek

gece : 1 adet meyve

yalnız bu diyet 3 günlük fazlası zaralıymış bunu yaptıktan sonra tekrar normal yemeye devam edilecek kilo verme tekrar durduğu zaman bu diyet yapılacak ... bizim arkadaş bununla 3 kilo verdi ....

Son düzenleme:
Diyetisyenden Şok Diyet

--------------------------------------------------------------------------------
ALINTI
Arkadaşlar ,
geçen ay diyetisyene gittim fakat benim bünyemde fazla bir değişiklik olmadı haftada sadece 200 gr verdim 1 ayda sadece 800 gram gitti.bende diyetisyenimi bıraktım çok pahalıydı hemde çok az kilo verdim.Kendim zaten sıkınca bukadarını verebiliyorum diye düşündüm .Dr çok ünlü bir diyetisyen ...Belki sabırlı olmak gerekiyordu amaçok tuzluydu fiyatı........Bana kilo vermem az olduğu için haftada 1 gün yapılacak şok diyet verdi;sizlerle paylaşıyorum.Merak edenler için 70 kiloydum doğumdan sonra 7 ,5 ayda 62 oldum .....Hala vermem gereken 13 kiilo var .yardımcı olun....ışte şok diyet ..

Kahvaltıdan öne 1br ılık su 1br normal su

kahvaltı: 1 yumurta 1dilim ekmek ,çig sebze

Kuşluk : 1 elma

Öğlen : Bol yarım kg haşlanmış kabak
1 su br yoğurt
salata

ıkindi :1 şeftali 2 tam ceviz

Akşam :1 Orta boy haşlama patates
bol salata

gece :1 elma
Bunu sadece 1gün yapmalıymış..

X