KİLOLARLA BAŞIM DERTTE

Esilacn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2016
11
3
34
Öncelikle herkese merhaba ilk konum olduğu için biraz heyecanlıyım.Bu sabah tartıda 90 kiloyu görünce aranıza katılmaya karar verdim lütfen yardım edin ne yapayım önerileri bekliyorum.Bu arada boyum 1.80

Öncelikle herkese merhaba ilk konum olduğu için biraz heyecanlıyım.Bu sabah tartıda 90 kiloyu görünce aranıza katılmaya karar verdim lütfen yardım edin ne yapayım önerileri bekliyorum.Bu arada boyum 1.80

Merhaba Esilacn,
En sevdiğim konu başlığı zayıflamayla ilgili olanlar :)) Ne de olsa 30 kg. dan kurtulduğum bir zaferim var.
1.80 boy süpermiş sanırım 10 kg. falan versen fit olursun.

Ben diyetti falandı filandı inanmıyorum açıkçası.
Beslenme ve kilo verme tamamen kişiye özel bir durum bence.
Ne demek istediğimi yazımı okunca anlayacaksın.
Umarım benim tecrübelerimin sana da faydası olur...
:KK200::KK68:

Son düzenleyen: Moderatör:
LR DA İKİ ÜRÜN VAR SANA YARDIMCI OLABİ,LECEK. BİRİSİ ALEO VERA BALLI İÇECEK BU VÜCUDUNUN ENERJİ İHTAYACINI KARŞILIYOR, DİĞERİ PROBALANCE BU DA VÜCUTTAKİ ALKALİ BAZ DÜZEYİNE ETKİ EDEREK METABOLİZMAYI HIZLANDIRIYOR. DENEYENLER İŞTAHLARININ KAPANDIĞINI AÇLIK HİSSETMEDİKLERİNİ SÖYLÜYOR.

Can'ım yardım ettiğin için çok sağol boyum iyi ama kilo içinde umarım birşeyler yaparım bu arada denize tebrik ederim

Son düzenleyen: Moderatör:
LR DA İKİ ÜRÜN VAR SANA YARDIMCI OLABİ,LECEK. BİRİSİ ALEO VERA BALLI İÇECEK BU VÜCUDUNUN ENERJİ İHTAYACINI KARŞILIYOR, DİĞERİ PROBALANCE BU DA VÜCUTTAKİ ALKALİ BAZ DÜZEYİNE ETKİ EDEREK METABOLİZMAYI HIZLANDIRIYOR. DENEYENLER İŞTAHLARININ KAPANDIĞINI AÇLIK HİSSETMEDİKLERİNİ SÖYLÜYOR.
Yardım için çok sağol inceleyeceğim

X