Kilosu 45ten düşük olup kilo alamayanlar var mı kızlar?

Öncelikle hepinize hayırlı ramazanlar kızlar. Ne yaparsam yapıyım kilo alamıyorum. En fazla 42 kiloya kadar çıkabiliyorum. Genelde 37-38 kiloyum. Boyum 1.57. Diyetisyene de gittim kaç kez ama asla başarılı olamadım. Diyetisyenin verdiği kadar yiyecek yesem zaten 90 kilo olurum. Var mı sizinde kilo alamama sorununuz? Genel olarak bağışıklık sisteminiz nasıl, zayıflık sizi etkiliyor mu ve kilo almak için bir şeyler yapıyor musunuz?
Ben hayatım boyunca en fazla 45 kilo olabildim.Kendimi bildim bileli zayıfım.Boyum 160.Şuanda da çok güzel bir yemek programı yapmıştım kendime ve 45e çıkmıştım.Ama bıktım bu programı uygulamaktan ve bıraktım.Bırakır bırakmaz hemen kilom düşmeye başladı.Şuan 43üm.2 sene önce 35i bile gördüm.Allah korusun artık o kadar olmam,iştahım açık eskisine göre.Tek tavsiyem bol yemek yemen ,gerçekten yiyince alınabiliyormuş onu gördüm,o listeye uymaya devam etseydim ne güzel 50 kilo olacaktım ama işte kolay değil senelerin iştahsızlığı var.Eğer yiyince bile kilo alamıyorsanız,o zaman belki başka bir sıkıntı olabilir doktora gitmeniz iyi olur.Ben ne olur ne olmaz diye zamanında çok gittim bir sağlık problemi çıkmadı,genetik yapı dediler,iştahsızsın dediler.

X