Müzik Dersleri Kimler Enstruman çalıyor?

merhaba kızlar 5-10yıl önce klasik gitar dersleri almıştım,2 yıl sürdü gitar maceram. unuttum gitti ama hep hayalimde yan flüt vardı.ileride imkanım olursa çocuklarımla beraber öğrenmek isterim. tabi önce çocuk yapmak ve büyütmek lazım:-)

ben de klavye çalıyorum okulu da katarsak bi de flüt:=) gitar çalmayı çok istiyorum ama burda müzik eğitimi veren yerler ne yalan söyliyim çok pahalı:=)

bende keman çalıyordum kızlar çalıyordum diyorum çünkü bıraktım dersler filan almıştım şimde evde duruyor işte kemanım arada çalıyorum okadar oda amatörce çünkü kemanda ustalık tam 8 seneyi alıyor..

Benim de kemanım evde duruyor ama çalan yok:=) şu ismek sezonu açılsın,aslında ismek bize baya uzak ama müzik aşkı için yapcaz bişeler artık:=)

Gitar çalıyorum..ınanılmaz seviyorum..Çalanları dinlemeyi de çok seviyorum.. yerimseniben

bağlama çalıyorum......oğlum da klarnet çalıyor, hastası klarnetin:))

Ben, beş sene ney dersleri aldım, aldığım yol arpa boyu... :nazar:

2 senedir gitarla ilgileniyorum, 1 sene kursa gittim sonra kendim çalmaya başladım.

ben gitar, piyano, keman ney, bass, batari, mandolin, gibi ensturmanları çalıyorum:CüvCüv:

ben gitar, piyano, keman ney, bass, batari, mandolin, gibi ensturmanları çalıyorum:CüvCüv:

birisi bana + rep vererek bu konuya ulaşmamı sağladı
resmen zaman tünelinde yolculuk yaptım sayesinde
repine sağlık arkadaşım
bu arada gitarımın teli koptuu
eşimden yeni tel bekliyorum
en büyük hayalimde
oğlumla sahilde gitar çalmak:)

yıl 1986 yada 1987 7,8 yaşlarındayken televizyonda akordeon sesini duyup aşık olmuştum, babama bende çalmak istiyorum demiştim. ne var ki yıl 2009 oldu ne akordeon dersi alabileceğimiz bir hoca bulmak mümkün nede milyarları bulan akordeonların arasından uygun fiyata bir akordeon bulmak :1no2:

kızlar bende darbuka çalıyorum.. var mı benim gibi ilginç enstrümana merak salan :lepi:

bende bir zamanlar keman çalıcam kursuna gidicem die tuturmuştum sağolsun sevgilim doğum günümde keman almıştı bana ama ailem kursuna yollamadıı ama mutlaka gidicem kursunaa sesimin iyi olduğunu söylüyorlar okulda falan şarkı söylettiler 1-2 defaa yanii kemanım var sesim güselmiş ama kursuna gidemiorumm:KK43::sinifsinif:mafoldumben

geçen yıl ud çalmaya başladım kursa gittim bir müddet...daha önce eline hiç bir enstruman
almayan biri olarak hiç aklıma gelmeyecek bir şekilde ilgi alanıma girdi ud...
ama şehir değişikliği nedeniyle derslere ve tabiki çalmaya ara verdim...devam etmek istiyorum inşallah..

X