Gebeliğe Hazırlık Kimyasal dış gebelik geçiren ve tekrar gebe kalmak isteyenler !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bence elinde test varsa bugün yap
Ben kimyasal gebeliği öğrendiğimde ilk idrar değildi. Kırmızıları görürsen de moralin bozulacak sonuçta..
Bide nedense eğer hamilelik yoksa o testten sonra regl başlıyor illa test yapmamızı bekliyor meret

Kuzum hamilelik yok eminim ayin 6si haziran yani regl gunumde ondan 1hafta once basladi halada devam ediyor

Vücudumuz bizle dalga geçiyor resmen

Valla bilmiyorum ki.
Böyle içimde bir acaba mı hissi hep var

Hiç uğraşma kan ver yoksa eninde sonunda görceksin negatifi uğraşma boşuna üzmede kendini nasılsa okacak kan ver net olsun sonucunda bizede bildir
Mutlaka haber vereceğim, hatta butun belirtilerimi yazacağım. Bu ay bilerek hic birsey yazmadım o var bu var diye ama hepsi gun gun aklımda umutlanmak istemedim sadece canım

Valla bilmiyorum ki.
Böyle içimde bir acaba mı hissi hep var
İnsan bazen o hissi uzatmak istiyor sanırım
Mesela benim bat cuma günü.. geçen hafta diyordum ki perşembeden yapmaya başlarım. Ama gün yaklaştıkça "aman ya pazar gününe kadar gelmezse öyle yaparım demeye başladım

Evet sanırım tam olarak öyle bir hisle yapmıyorum.
Evde bir tane gebelik tsstim var evet. İdrar gelsin deneyeyim bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…