Gebeliğe Hazırlık Kimyasal dış gebelik geçiren ve tekrar gebe kalmak isteyenler !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Peki genelde gecikir miydi adetin canım
Açıkçası bilemiyorum çünkü ben 4 yıl boyunca doğum kontrol hapıyla korundum yani oğlum 1 yaşına girdikten sonra. Doğumdan sonrada 1 yıl regl olmamıştım hatta o yüzden gittim doktora, doğum kontrol hapıyla hem reglim başlamış oldu hem de işte malum korunma yöntemimiz oldu.
Eee hamilelik öncesinde de (yani evlendiğimden bebek isteğine kadar) 1,5 yıl yine hapla korunuyordum. Yani benim normal doğal döngüm nasıldı hatırlamıyorum en sonra 8 yıl önce kendi halindeliği vardı
Geçen yıl haziran sonu hapı bırakınca başta tam normal 27-28 günde bir geliyordu.
Ekimde işler değişti Ocakta da kimyasal oldu. Kimyasaldan sonra düzenliydi aslında ama geçen ay yine işte 4 gün gecikti. Aman insan kafayı yer bu nasıl bi iş

Valla saplantı gibi birşey oluyor.
Şimdi oncomed marka test vardı evde yaptım mesela tek çizgi.
Artık 2gun daha böyle beklemek var tabi kaderde.
Gidip kan vermekte pek işime gelmiyor Açıkcası.
2 gun daha olmazsam bir daha test yaparım. Bu kaset testler bazen cıkarmıyor cunku

Kiminin 6 7 gün önceden yakalıyor kiminin regl gecikmesinde bile yakalanıyor benim arkadaşım regl 15 gün gecikti idrarda çıkmayınca kan verip öyle öğrenmişti çok acayip

Evet bekleyip başka markayla yapman daha iyi

Kiminin 6 7 gün önceden yakalıyor kiminin regl gecikmesinde bile yakalanıyor benim arkadaşım regl 15 gün gecikti idrarda çıkmayınca kan verip öyle öğrenmişti çok acayip
Valla bilmiyorum bir umutsuzluk kapladı içimi yine de bir de erken gebelik testi alayım diyorum bugun. Sabahta onu yaparım onda da cıkmazaa zaten yoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…