Gebeliğe Hazırlık Kimyasal dış gebelik geçiren ve tekrar gebe kalmak isteyenler !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaa sizinki baya uzun sürmüş bende benimki uzun sanıyordum herkesinki genelde adet gibi olup bitmiş bende uzun sürmesine şaşırmıştım
Benim normal adet gibi oldu 5 gün sürdü bitti 10 15 gün hatta 1 ay kanaması olan var belki benim de uzun sürse 1 defada temizlenirdi rahim 😔

Benim değerde 36ya çıktı en çok salı kan verdim 2ye düşmüş dediğiniz gibi çok pıhtılo bir adet görüyorum dün ve bugün azaldı bugün bir mercimek tanesi kadar leke geldi normalde de adetim yedi gün sürer zaten bitiyor herhalde 🧐
Evet aşırı pıhtılı oluyor hayatımda bu kadar kanama görmemiştim ben 10 dk da ped değiştirdim resmen 😒

Evet aşırı pıhtılı oluyor hayatımda bu kadar kanama görmemiştim ben 10 dk da ped değiştirdim resmen 😒
İnşallahh bundan sonra ki gebeliklerimiz sağlıklı olur gerçi benim 12 haftalık düşüğüm de var o yüzden pıhtılaşma ve kromozom testi verdim trombofili paneli çıkması temmuz on beşi bulur koruncam çıkana kadar tekrar üzülmemek için

İnşallahh bundan sonra ki gebeliklerimiz sağlıklı olur gerçi benim 12 haftalık düşüğüm de var o yüzden pıhtılaşma ve kromozom testi verdim trombofili paneli çıkması temmuz on beşi bulur koruncam çıkana kadar tekrar üzülmemek için
Test yaptırmasan bile hamilelik başlar başlamaz kan sulandırıcı iğneye başlaman lazım önlem amaçlı veriyorlar düşüklerde bi de asprin kullanıyor musun canım

Test yaptırmasan bile hamilelik başlar başlamaz kan sulandırıcı iğneye başlaman lazım önlem amaçlı veriyorlar düşüklerde bi de asprin kullanıyor musun canım
Sonuçlar çıkmadan doktor aspirin başlamak doğru olmaz dedi hani pıhtılaşma dozuna bağlı falan vs o yüzden sonuç bekliyorum zaten bu ay gebelik çalışması yapmicaz sonuca göre diğer ay başlicaz bişeyler 😫

Test yapmadan iğne başlamak ta doğru değil dozu az gelirse tekrar düşük oluyor eğer mesajımı gören varsa çok kaybı kimyasalı olan mutlaka test yaptırsın ona göre doz ayarlaması olsun kimse yaşamasın bu durumu çok acı..

Test yapmadan iğne başlamak ta doğru değil dozu az gelirse tekrar düşük oluyor eğer mesajımı gören varsa çok kaybı kimyasalı olan mutlaka test yaptırsın ona göre doz ayarlaması olsun kimse yaşamasın bu durumu çok acı..
Haklısın canım bazı doktorlar malesef bu şekilde yönlendirmiyor

Kızlar herkese selam 👋🏻 bende Mayıs 15 te kimyasal yaşadım iki hafta sürdü kanamam. Ve iki gün önce evde test yapınca çok silik çıktı çok şaşırdım. Betaya bakıldı 5.86 çıktı. Sanırım henüz yeni. Böyle çıkıp yükselen var mı . Umutlansam mı??
Umutlan tabiki hangi gün bakıldıysa 2 fün sonra tekrar baktır inşallah vardır🤲🏽🙏🏽💜

Ben regl sonrası çok pozitif bata 10 gün kala depresyonları oynuyorum 😆 Hormonlardan mı neden bilmiyorum, aslında daha 4. Denememiz çokta bi zaman geçmedi 1 inde zaten hamile kaldım ama bana çok zaman oluş gibi geliyor 🤢
Ya surekli kasıklarım agrıyor sonra geçiyor.
Sonra geri geliyor. Belim agrıyor.
Sırtım agrıdı gece felaket.
Aha diyorum adet oldum o da yok 😀😀
Cıldırmaya az kaldı

X