Gebeliğe Hazırlık Kimyasal dış gebelik geçiren ve tekrar gebe kalmak isteyenler !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba yumurtlama takibi yapmış mıydın ben ilk gebeliğim de 25aralıkta yumurtlama gördüm 2019da. Adetim otuzda bir olur çok düzenlidir beklenen adet günüm 2 ocaktı ama yumurtlamam geç olduğu için adetimin gecikmesine rağmen 6 ocakta öğrendim gebeliğimi yani adetimin 4gün gecikmesinde ve inan adet günümden itibaren her gün gebelik testi yaptım gecikti diye bembeyaz dı altı ocak sabahı umutsuzca yaptığım testte iki çizgi gördüm 12haftalıkken kaybettim o bebeğimi orası ayrı inşallah tekrar sağlıkla kalırım o yüzden geç yumurtlama gördüysen umut vardır
Rabbim tekrar saglıkla nasip etsin insallah.
Ben coook coook silik bir cizgi gördüm 2. Gun gecikme bugun daha emin de olamıyorum.

Eklentiler

• IMG_20200622_221050.jpg
    IMG_20200622_221050.jpg
    42,8 KB · Görüntüleme: 27
Merhaba yumurtlama takibi yapmış mıydın ben ilk gebeliğim de 25aralıkta yumurtlama gördüm 2019da. Adetim otuzda bir olur çok düzenlidir beklenen adet günüm 2 ocaktı ama yumurtlamam geç olduğu için adetimin gecikmesine rağmen 6 ocakta öğrendim gebeliğimi yani adetimin 4gün gecikmesinde ve inan adet günümden itibaren her gün gebelik testi yaptım gecikti diye bembeyaz dı altı ocak sabahı umutsuzca yaptığım testte iki çizgi gördüm 12haftalıkken kaybettim o bebeğimi orası ayrı inşallah tekrar sağlıkla kalırım o yüzden geç yumurtlama gördüysen umut vardır
Bu arada 2 gun de bir ilişki oldu bizde adet bitiminden hemen sonra basladık. Ovulasyon kullanmadım ama

Canım coook silik foto paylaştım. 2 gun sonra tekrar edeceğim. Cok sevinemiyorum. Ama fotoda net değil elimde resmen az ısıkta görüyorum. 1 dakika da hemen belirdi
Ben foto da gördüm 😍 normal 5 tl lik testlerden sabah ilk idrarla yap biraz daha koyulaşırsa vardir simdiden gözün aydin 😍💙

Ben foto da gördüm 😍 normal 5 tl lik testlerden sabah ilk idrarla yap biraz daha koyulaşırsa vardir simdiden gözün aydin 😍💙
Normalde valla daha cok gozukuyor. Hemen belirdi Bi de inanamadım. Zaten hic bir sekilde adet olmuyorum. Cok fazla akıntım var. Böyle birşeyler geliyor tuvalete kosuyorum. Tık yok 😀😀
Ama Tabi kasık ve bel agrılarım korkutuyor beni

Teste devam et canım, bende ilk fotoda çok silik bişi gördüm ama bilemedim sen gerçekte daha iyi görüyorsundur :KK51:
Ahh inşallah ordadır bebişin:KK200:
Ay inşallah canım ya.
Bir kere kimyasal yaşadığım İcin simdi var mı yok mu değilde varsa devam edecek mi korkusu sardı içimi 😿 bak bir de efektli atayım

Eklentiler

• IMG_20200622_223557.jpg
    IMG_20200622_223557.jpg
    66,4 KB · Görüntüleme: 29
Ay inşallah canım ya.
Bir kere kimyasal yaşadığım İcin simdi var mı yok mu değilde varsa devam edecek mi korkusu sardı içimi 😿 bak bir de efektli atayım
Evet bu topikte hepimiz diğer kadınlardan farklı olarak ikinci çizgiyi gördüğümüze önce sevinip sonra yeni korkularla tekrar sabırla beklemeye başlayacağız canım malesef :KK14:

BusinessWoman BusinessWoman senin baya belirtin var canım bence hamilesindir 🥰
Bence sende hamile olacaksın canım benim.
Benim belirtilerim adet gunum le basladı desem yeridir.
SADECE ondan önce kasık ve bel agrım oldu ara ara.
Baska ı diğer aylardaki gibi belirti ustune belirti yaşamadım.
Eğer hamileysem en buyuk belirtilerim,
Adet gunu baslayan aha kesin adet olucam ben agrısıydı.
İnan kuzum böyle 💕

Bence sende hamile olacaksın canım benim.
Benim belirtilerim adet gunum le basladı desem yeridir.
SADECE ondan önce kasık ve bel agrım oldu ara ara.
Baska ı diğer aylardaki gibi belirti ustune belirti yaşamadım.
Eğer hamileysem en buyuk belirtilerim,
Adet gunu baslayan aha kesin adet olucam ben agrısıydı.
İnan kuzum böyle 💕
İnşallah kuzum kasık ağrısı artık fix oldu hamile olsam da olmasam da var bende😂 bakalım bizim nasibimiz nerde hangi tarihte bizi bekliyor :KK51:

X