Gebeliğe Hazırlık Kimyasal dış gebelik geçiren ve tekrar gebe kalmak isteyenler !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ben taburcu oldum değerim iğne ile düşüyordu ancak pazar günü iç kanama geçirdim ve sağ tüpümü aldılar. Sağ yumurtalıkta hasar yok ancak tüp alındı. Hamile kalmamı etkiler mi bu durum bilmiyorum doktorlar bu şekilde hamile kalan çok dedi.
Öncelikle çok geçmiş olsun güzelim bende aynı durumları yaşadım benim sağ tüplerle birlikte yumurtalığımıda aldılar. 😔 Bir önceki gebeliğimde yine dış gebelik ti iç kanamayı kontrol altına alamadılar 2.5ay yattım hastanede. Şundan dolayı anlatıyorum daha beteri olmamış şükret 🤲🏽🙏🏽 rabbim sağlığını versin gerisi olur🙏🏽🤲🏽😔

Kızlarrrrrrrrr☕☕☕☕ günaydınnnn😘😘😘🥰🥰💜💜💜 dün bir cahile haddini bildirdim diye ban yedim buranın sistemi had bildirmeye uygun değil😂😂 şimdi yine baktım sayfada de leri da ları ayıramıyormuşum oyüzden anne olmayı hak etmiyormuşum gibi bişey yazmış bende sağlam yardırdım😂😂😂 tahminen ömür boyu sürülürüm bu siteden 🤣😂🤣😂🤣😂 başka bir isimle yine gelirim o aralıkta kendinize çoook iyi bakın minnoşlarımmm💜💜💜🥰🥰🥰☕☕☕
Ay şaka gibi ne alaka annelik imla kurallarına göre mi belirleniyormuş 😦😦😦

Günaydın canlar ✨✨
Dün gece çok ağrılı ve parçalı kanamam başladı.
Çok yoğun çalışan biriyim yapabildiğim tek şey ağrı kesici alıp uykuya devam etmek oldu.
Üzerine düşmedim. Bir gecikmedi diyip bırakıyorum konuyu 💕

Kızlarrrrrrrrr☕☕☕☕ günaydınnnn😘😘😘🥰🥰💜💜💜 dün bir cahile haddini bildirdim diye ban yedim buranın sistemi had bildirmeye uygun değil😂😂 şimdi yine baktım sayfada de leri da ları ayıramıyormuşum oyüzden anne olmayı hak etmiyormuşum gibi bişey yazmış bende sağlam yardırdım😂😂😂 tahminen ömür boyu sürülürüm bu siteden 🤣😂🤣😂🤣😂 başka bir isimle yine gelirim o aralıkta kendinize çoook iyi bakın minnoşlarımmm💜💜💜🥰🥰🥰☕☕☕
O nasıl bir cümle öyle ya.
Anne olmayı hak edip haketmedigine mi karar veriyorlarmış.
Ben bu insanları 30 yaşına geldim hala anlayamadım.
🙄🙄🙄

Saka gibi yaa!imla kurallari ve anneligi bagdastirmak ne gunlere kaldik Allah akil fikir versin

Gunaydin kizlaaarrr🍭 Manukabal Manukabal hiiicc cevap vermeye degmez gecen gun cahil dedim diye banlandim. Buranin adalet sistemi biraz farkli isliyor hakli haksiz ayirt edemiyorlar birakiver kim naparsa yapsin

X