Gebeliğe Hazırlık Kimyasal dış gebelik geçiren ve tekrar gebe kalmak isteyenler !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok hayir su ana kadar istemedim hic smdi istedigime karar verince dr kontrollerime basladim kendiliginden olur tek tupun alinmasi sorun teskil etmez dedi
İki çocuktan sonramı yaşadınız dış gebeliği benimde 2 yavrum var son düşük te ağrım çoktu çok korktum 😔

6 haftalıktı canım benim sağ tüpümdeydi. Kanama olduğu için ameliyat oldum. Sağ tüpüm alındı yumurtalığa zarar gelmedi
Çok geçmiş olsun bende geçirdim ocak ayında iğne ile sonlandı tek tüplede kalabilirdin aynı tüpten tekrar dış gebelik olma riskin kalkmış diyet tüpün açıksa en azından değerin kaçtı kaç değerle iç kanama geçirdin canım

İyi bari canım demek ki sana çok yüksek doz yapmamışlar sen de kafanı toplamış olursun üzülme artık her şeyin çaresi var allah dermansız dert vermesin ennnn kötü ihtimal tüp bebek yaparsın allah yardım edecek merak etme 🙏
İnşallah kendiliğinden olur da tüp bebeğe gerek kalmaz ama dediğin gibi en kötü ihtimal tüp bebek yaparız diye bende düşündüm canım

Çok geçmiş olsun bende geçirdim ocak ayında iğne ile sonlandı tek tüplede kalabilirdin aynı tüpten tekrar dış gebelik olma riskin kalkmış diyet tüpün açıksa en azından değerin kaçtı kaç değerle iç kanama geçirdin canım
Değer 5100 dü canım iğne ile 3000 düştü sonra iç kanama oldu canım

Kızlarrrrrrrrr☕☕☕☕ günaydınnnn😘😘😘🥰🥰💜💜💜 dün bir cahile haddini bildirdim diye ban yedim buranın sistemi had bildirmeye uygun değil😂😂 şimdi yine baktım sayfada de leri da ları ayıramıyormuşum oyüzden anne olmayı hak etmiyormuşum gibi bişey yazmış bende sağlam yardırdım😂😂😂 tahminen ömür boyu sürülürüm bu siteden 🤣😂🤣😂🤣😂 başka bir isimle yine gelirim o aralıkta kendinize çoook iyi bakın minnoşlarımmm💜💜💜🥰🥰🥰☕☕☕

X