Kimyasal gebelik sonrasi test sonucu?

ferrary99

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2021
109
39
30
28 Agustos 31 Agustos arasi adet gordum. 2 hafta sonra Yumurtlama testlerini kullanarak denedik.
6 Ekimde silik cizgi cikti. Ertesi gun Beta HCG 9.2 cikti. 4 gun sonra kanamam oldu. Teste gittim Beta HCG 2,4 e dusmustu kimyasal gebelik gecirdim. 2 gun kanamam oldu ve bitti. Pıhti gibi bi parca gelmisti. O pihtidan sonra kanama kesildi.
9 Ekimden sonra kanama baslamis 11 Ekimde sona ermis oldu.
1 ay gecti uzerinden. Denemeye devam ettik. Yani o kanama adet sayilirsa onun uzerinden 43 gun oldu yani gecikme durumu oldu. Bugun test yaptim sonuc bu.
Yine ayni surec gibi mi olur ne yapmami onerirsiniz?

Evde kendinizi böyle heycanlandırıp strese sokmayın doktora gidin bence adetten kaç gün sonra ki test bu?

Hiç beklemeden denemeye devam mı ettiniz? Benim arkadaşım sizin gibi kimyasal gebelik geçirdi doktor 3 ay yasakladı ilişkiyi sizde ki bu cesaret nerden geliyor anlamıyorum vücudunuz tamamen atsaydı en azından üstüne 2 kere regl görseydiniz. O arkadaşımın yumurtalıklarında yapışkan oluşmuştu bu yüzden rahmini yıkatmak zorunda kaldı bilinçsiz işler yapmayın doktora görünün ilk.

Doktor kontrolundeyiz zaten kafamiza gore yapacagimiz isler degil bunlar. Doktor tavsiyesiyle yaptigimiz seyler bunlar doktorlarin dediklerinin disina cikmadik hic

Doktor kontrolundeyiz zaten kafamiza gore yapacagimiz isler degil bunlar. Doktor tavsiyesiyle yaptigimiz seyler bunlar doktorlarin dediklerinin disina cikmadik hic
Burda eleştiri yapmak için sadece yazanlar var bende kimyasal gecirdim ama doktor sıkıntı yok bidaki ay hamile kalirsin dedi olursa bu ay yine beklentim var 7 günüm kaldı regle umarim sizinde benimde en kısa sürede olur herkesin bedeni farkli ama ah şu insanlar

Hayirlisi olsun insallah

Hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşallah

Benim de adetim 1 hafta gecikti cmt günü kan verdim beta hcg50 çıktı ancak Pzt günü kanama başladı.maalesef kimyasal gebelik.beta 11e düştü
Doktor ufak bi kist olduğunu hem onun için hem de adet düzeni için 1 ay yasmin kullanmamı söyledi ve 1 ay ilişki-spor yasakladı

Yasmin sonrası ne kadar sürede hamile kalacağım yine aynı şeyi yaşayacak mıyım,altında yatan sebep ne hiç bilmiyorum.Kafamda soru işaretleri coook

Yasmini neden verdi kisti mi yok edecekmis

Merhaba bende ayni durumu yasadim 1 ay sonra hamile kaldim suan dogum yaptim cok sukur o zor bekleyisli gunler geride kaldi dusuk degerle hamile kaldigmi ogrendim pesine kanamam oldu sonraki ay cok sukur saglikli hamileligim basladi cok dua ettim dogurup bende burdaki bekleyen kisilere yasadklarmi anlatip yardimci olayim icinizi ferah tutun herseyi Allah a ament edin o can Allah tan geliyor hep bunu dusunup sabrettim sen verdin Allah im sen koru dedim 6 ay kanamam oldu sonuc hem hamileymisim hem adet gormusum cok zor gecti 41 hafta surdu ve sukurler olsun dogdu bebegim hep guzel dusunun kotu olan herseyi atin kafanizdan ben hergun youtube dan Yasin suresi dinledim icimi rahatlatyordu dahada guvende hissediyodum bebegim icin bisey yapabilmis hissediyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…