Kimyasal gebelik sonrasi test sonucu?

Tesekkur ederim onerileriniz icin dikkate alacagim
Ne demek bildiklerimi yasadklarmi paylasip yardmci olmak isterim aklima gelmsken suyun bir faydasini daha yazayim 20 kilo aldim ben hamilelikte ama gunde 5 lt su ictim dedigim gbi ve 3 ayda dogumdan snra 20 kiloyu verdim dogum sonrasi 15 gunde sisligim indi kabizlik hic yasamadim he bide kayisi yedim ama cok degil gunde 2 tane falan kuru kayisi :)

Cok harika bilgiler verdin cok sagol

Kızlar regl günüm dört gün geçti aradan olmadım test yaptım ama pek fazla anlamadım sonucu

Eklentiler

• IMG_20221129_021913.jpg
    120,7 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_20221128_142420_493.jpg
    53,2 KB · Görüntüleme: 40
Doktorumla gorustum 4 gunluk artis istedigimiz seviyede degil bi sikinti var gibi duruyor Cumartesi tekrar bakalim Beta HCGye kese gorunurse sorun yok dedi

Doktorumla gorustum 4 gunluk artis istedigimiz seviyede degil bi sikinti var gibi duruyor Cumartesi tekrar bakalim Beta HCGye kese gorunurse sorun yok dedi
Insallah keseyi gorursunuz cumartesi doktorlar birazda bilerek umit verici konusmuyolar bizler her cumlelerinden umut baglayip bi olumszluk olunca yıkıldgmz icin guzel dusunelim guzel olsun onsallah :)

Kizlar merhaba. Bugun doktorum genel muayene yapti Beta HCG 2047 olmus kese gorundu hem de kalp atislarini duyduk cok mutlu olduk Allahima sonsuz hamd olsun. 6+3 dedi doktor. Kucuk bi kanama gordu kese kenarinda ufak bi kanama gorunuyo dedi bi sikinti olmaz diye dusunuyorum dedi progestan fitil verdi Ocean Mummy verdi ve kan sulandiriciya devam et dedi 15 gun sonraya cagirdi

Maşallah ne guzel haber verdiniz merak ediyordum sizi icinizi ferah tutun iyi beslenin bendede kanama vardi su bol tuket dedi doktorum cok sukur hamileligimi tamamladim darisi basiniza cok dikkat edin kendinize ani hareketten ani oturup kalkmaktan kacinin

Çok teşekkurler şu iki haftayi bir atlatirsam Allahin izniyle

Çok teşekkurler şu iki haftayi bir atlatirsam Allahin izniyle
O iki haftayi atlaticaksiniz snraki muayne icin gun sayacaksiniz sonrasinda testler basliycak bu sefer onlari atlatayim bi diyeceksiniz ikili test 4 lu test renkli ultrason seker testi vs derken bi bakcaksiniz 9 ay olmus ve zaman hep sunuda bi atlatayim buda iyi gecsin rahatliycam demekle gecicek sonra dogurayim rahatliycam diyeceksiniz dogar dogmaz muayneler asilar baslayacak inanin su gibi geciyor hepsi sizinde cok guzel gecicek insallah ben suan hala su ozel asilari bi bitse rahatliycaz diyorum ek gidaya baslasak yurutece koysam rahatliycam diyorm daha rahatlayamadim yani

İnsallah hayirlisiyla diyeyim o zaman. Bir tane kayip yasadim 1 sene once 9.haftada kalbi durdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…