Kimyasal gebelik sonrasi test sonucu?

Eveeet Beta HCG ilk olan 350 cikmisti 4 gun sonra yani bugun 704 cikti arkadaslar 4 gunde iki kat artmasi normal mi? Daha mi fazla olmasi gerekirdi? Ne yapmaliyim?

Ben 24 25. Haftalara kadar yattim yedim ictim yattim istrahat ettim yani sadece bebek buyusun beslensin cabasindaydim 32-35 haftalarda yuruyuse ve hafif egzersizlere basladim dogum yaklastikca daha cok yurudum
Benimde öyle yapmam söyleniyor çevrendirler tarafından yemek yap ye yat gerisi önemli değil diye bende öyle yapmaya çalışıyorum iş falan yapmanın anlamı yok iyice tutunması lazım inşallah

Eveeet Beta HCG ilk olan 350 cikmisti 4 gun sonra yani bugun 704 cikti arkadaslar 4 gunde iki kat artmasi normal mi? Daha mi fazla olmasi gerekirdi? Ne yapmaliyim?
Dedigim gbi kuruyemis bol tuketin bol su icin ve balık et tavuk ekmek yerine bunlarla doyun bebek daha saglikli buyusun

Tesekkur ederim arkadaslar simdi kuruyemis balik et fisinda neler tuketmeliyim bu arada tip 1 diyabetliyim ben

Simdi baktim ilk degerim 87 imiş benimde ah be zaman ne cabuk geciyor sizde kolayca atlatir kavusursunuz kucagnza alirsiniz insallah bebegnizi

Tesekkur ederim arkadaslar simdi kuruyemis balik et fisinda neler tuketmeliyim bu arada tip 1 diyabetliyim ben
Ben portakal yedim kilo kilo elma muz doktorunuza sorun tabi yine balık somon yiyin hamilelikte bebege en yarayan balık somon haftada 2 kere bebek masallah cok guzel gelisiyor somonla

Amin insallah Allah razi olsun
Simdi baktim ilk degerim 87 imiş benimde ah be zaman ne cabuk geciyor sizde kolayca atlatir kavusursunuz kucagnza alirsiniz insa

Ben portakal yedim kilo kilo elma muz doktorunuza sorun tabi yine balık somon yiyin hamilelikte bebege en yarayan balık somon haftada 2 kere bebek masallah cok guzel gelisiyor somonla
Kesinlikle yarin hemen aldiriyorum

Tahin pekmez yedim kan yapsin bebek kilo alsn diye
Amin insallah Allah razi olsun

Kesinlikle yarin hemen aldiriyorum
Folik asit ve d vitamin damlasi kullanyormusunuz 3 ay folik asit kullanmalisiniz bebegn omurilik gelisimi icin

Tahin pekmez yedim kan yapsin bebek kilo alsn diye

Folik asit ve d vitamin damlasi kullanyormusunuz 3 ay folik asit kullanmalisiniz bebegn omurilik gelisimi icin
İnositol ( Ocean marka folik asitli olandan verdi doktorum) + Aksamlari yemekten once kan sulandirici coraspirin aliyorum diyabetli oldugum icin geerekli. D vitamini de sabahlari damla olarak aliyorum. Arada bi kac gunde bir aksamlari omega 3 aliyorum. Folik asiti 6 aydir kullaniyorum zaten. Ancak demir seviyem dusuk cikti almalimiyim acaba demir takviyesi

Demir hapi saglikocagi veriyor d vitamini ihmal etmeyin folik asot folidoce kullandim bende omg3 son ay ictim ben doktor omg 3 son aya kadar bsey demedi bende son ay ictim demir hapini saglikocagnza sorun onlar kan alip ihtyacnza gore ucretsiz veriyolar

Anladim arastircam bakalim baska onerileriniz nelerdir suanda hala hamileligime tam olarak kendimi inandiramiyorum keseyi gormeden

kımyasaldan sonra korunmaya gerek gormuyo doktorların cogu. hamılelık sonrası yapısıklık olması onun baska problemınden kaynaklı belkı de enfeksıyon oldu bılınmez. dusuk sonrası kurtajdan sonra bıle artık 1 adet gecır sonra dene dıyorlar. yanı dr lar dıyor. herkesın basına kotu seyler gelmıyor allah korusun rahmini yıkatmak dedıgın de hsg falan heralde. film.

Anladim arastircam bakalim baska onerileriniz nelerdir suanda hala hamileligime tam olarak kendimi inandiramiyorum keseyi gormeden
En iyisini yapıyorsunuz stres olmamaya çalışın ne çok sevinin ne üzülün. Biraz daha bekleseniz bebeğin kalp atışını da duyarsınız çok daha iyi olur. Kendinizi herseye hazırlayın ne gelirse allahtandir ben olacağına inanıyorum allah kucağına almayi da nasip etsin. Ama önemli olan kaptirmamak soğuk kanlı olabilmek. Umarım başarabilirsiniz. Allah yardımcınız olsun ❤

Olumsuz her dusunceyi atin kafanizdan artik hamilesiniz buna odaklanin hazir gidadan uzak durun salam sosis sucuk caninz cekse bile yememeye calisin cok zararli cunku ketcap mayonez yemeyin yeşillik yiyin maydonoz yemeyin bitki cayi icmeyin siyah cayda icmeyin ayran kefir su bu ucunu tuketin portakal suyu kendiniz sıkarsanız icin hazir meyvesuyu dahil tuketmeyin kahvalti cok onemli hergun en az 1 yumurta yiyin yumurta şart ama peynir de tuketin hergun haslanmis yumurta diyolar ama ben haslanms yiyemedm huylandim tavada yaptm yedm hergun tam pismis olmasi lazim ama çıg hic bsey tuketmeyin kola vs gazli icecek icmeyin , soda sade olanindan haftada ikitane icin bacak kramplarni onluyo daha erken ama soylems olayim magnezyum icin iyi oluyor soda ve sola yatyoduk sanirim dogurana kadar tek yone yattim bebege kan akisi iyi olsun diye bacagnzn arasna yastik koymayi ihmal etmeyin sirt ustude yatmayin ben dikkat ettim karnnz buyuyunce soyleyecek doktor ama ben bastan oyle yaptim :)

Evet sakin huzurlu seyler dusunun film izleyin kitap okuyun uyuyun bunlar cok rhtltyor zamn cok hizli gecoyor gece uykularinda da gec yatmamaya calisin vucudunuz dinlensin guc toplasin

Tesekkur ederim onerileriniz icin dikkate alacagim

Mutlu anne happy mom yukleyin bide ben doguma kadar kullandm gun gun bebekte ne gelisiyor yazoyor ben severek kullandim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…