Kimyasal mı geçiriyorum yoksa üstüne mi gördüm?? Nolur cevap verin :(

susen17

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2022
13
2
24
Kızlar selam, Ben adet günümden iki gün önce ilaç içeceğim için test yaptım aşşşırı hayalet çizgi çıktı. Adet günümde ilk sarı sonra kahverengi lekelenmem geldi, 2. 3. Gün kanamam oldu sonra lekelenmeye döndü. Adetim 6 gündür ve son günler asla acı çekmem hissetmem bile ama bu sefer son iki gün lekelenmelerle beraber batmalar yaşadım kasıklarımda. Adetim bittikten sonra 2 gün lekelenme devam etti bugün kesildi gibi test yaptım erken gebelik ilk hayaletti kuruduktan sonra belirgin oldu. Normal kaset test hayalet çıkıyor. Acaba kimyasal gebelik mi geçiriyorum :KK43: testi ekliyorun aşağıya siyah beyaz ilk hali diğeri kuruduktan sonraki hali
A1805EC3-90AC-4965-BD24-1BC92463C5E9.jpeg
179544A8-48CD-4366-B37B-C5008536D5A8.jpeg

Kızlar selam, Ben adet günümden iki gün önce ilaç içeceğim için test yaptım aşşşırı hayalet çizgi çıktı. Adet günümde ilk sarı sonra kahverengi lekelenmem geldi, 2. 3. Gün kanamam oldu sonra lekelenmeye döndü. Adetim 6 gündür ve son günler asla acı çekmem hissetmem bile ama bu sefer son iki gün lekelenmelerle beraber batmalar yaşadım kasıklarımda. Adetim bittikten sonra 2 gün lekelenme devam etti bugün kesildi gibi test yaptım erken gebelik ilk hayaletti kuruduktan sonra belirgin oldu. Normal kaset test hayalet çıkıyor. Acaba kimyasal gebelik mi geçiriyorum :KK43: testi ekliyorun aşağıya siyah beyaz ilk hali diğeri kuruduktan sonraki haliEki Görüntüle 3195389 Eki Görüntüle 3195390
Üstüne görme diye birşey yok canım muhtemelen kimyasal gebeliktir bunu ancak beta hcg takibi yaptırarak öğrenirsin

Üstüne görme diye birşey yok canım muhtemelen kimyasal gebeliktir bunu ancak beta hcg takibi yaptırarak öğrenirsin
Benim arkadaşım 3 ay boyunca düzenli adet gördü ve 3 ay hamile olduğunu anlamadı doktara başka bir şey için gittiğinde 3 aylık hamile olduğunu öğrendi ve 2 3 profun bu durum üzerine video ve soru cevapları

Benim arkadaşım 3 ay boyunca düzenli adet gördü ve 3 ay hamile olduğunu anlamadı doktara başka bir şey için gittiğinde 3 aylık hamile olduğunu öğrendi ve 2 3 profun bu durum üzerine video ve soru cevapları
Var

Benimde kanamam oluyor ama bu adet görme değil düşük tehlikesi malesef hamile olan bir bayan adet görmez

Kızlar selam, Ben adet günümden iki gün önce ilaç içeceğim için test yaptım aşşşırı hayalet çizgi çıktı. Adet günümde ilk sarı sonra kahverengi lekelenmem geldi, 2. 3. Gün kanamam oldu sonra lekelenmeye döndü. Adetim 6 gündür ve son günler asla acı çekmem hissetmem bile ama bu sefer son iki gün lekelenmelerle beraber batmalar yaşadım kasıklarımda. Adetim bittikten sonra 2 gün lekelenme devam etti bugün kesildi gibi test yaptım erken gebelik ilk hayaletti kuruduktan sonra belirgin oldu. Normal kaset test hayalet çıkıyor. Acaba kimyasal gebelik mi geçiriyorum :KK43: testi ekliyorun aşağıya siyah beyaz ilk hali diğeri kuruduktan sonraki haliEki Görüntüle 3195389 Eki Görüntüle 3195390
Merhaba, temmuz ayında kimyasal gebelik yaşamıştım. Testte ikinci çizgiyi gördüğüm dün kanama başlamıştı. Aynı adet kanaması gibiydi, Kan testiyle takip edildi, kanamaya rağmen çift çizgide kandaki değerde de bir haftaya negatife dönmüştü.

Bende ayni durumdayim. Kimyasal gebelikse hormon seviyesi düştükçe ikinci cizgi yok oluyor benim konuma da bakar misiniz rica etsem

X