Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Kına gecesi elbisem

x5_730395367noc.jpg

Hiçbirini tercih etmem, sonuçta o gün benim günüm.
ve o akşamın yıldızı benim. Bu seçenekleri ancak kuzenimin ya da çok yakın bir arkadaşımın düğününde nişanında tercih ederim Kendi günümde asla. Ama tabi ki göreceli bir kavram, siz nasıl rahat edecekseniz

nereden bakabilirim ya bir arkadadsım da sey dedi gelinlik aldıgın yerde abiye kiralanıyor fln dedi
Ölçülerin ne bilmiyorum ama kendi cociklarinij sünnet mevlidi için abiye elbise baktım buralarda en ucuzu 400-500 civarıydı aynilari nette de vardı zaten

Netten 145 liraya aldım önü tasli 30 liraya kol boyunu ve boyuju yaptırdım bana 175 liraya mal oldu ayakkabı başörtü ile 300 bile tutmadı :super:

Güzel abiye bulursam atacağım ama tarzını bilmiyorim ki :/

kızlar selam
nisanda nikahım olacak öncesinde mechur kına gecesi tabi..
ben klasıklerden olmak istemıyorum.. yani öyle koca koca kabarık abiye elbiseleri sevmıyorum..
kına girişinde aşağıdaki elbiseleri dusundum yada onlara benzer..
kına yakılmasına yakın kırmızı bir abiye giyip üzerine uzun (salonlrda da olan ) kaftan giymek istiyorum öyle kınam yakılsın sonra ben kaftanı çıkarıp kırmızı elbise ile geceyi sonlandırayım .. yani hem bu sekılde fazla giy çıkar elbise zaman kaybı ugrasmams olurum hemde rahat ederim dıye dusundum ..
evde sade kırmızı elbisem var sadece terzide ufak tefekleri halledilmesi gerek ..
sizce uygunmudur ya ? yada siz nasıl yaptınz?
Bindallı şalvar tarzında giymek ıstemıyorum .. sadece annemn yöresel fesi var şapka onu takacağım.. belkide kuşağını takarım ..
Ben 2.nin murdum rengini giymistim altina da spor ayakkabi bayagi rahattim üstüne kaftani takmistim. Kendiniz nasil mutlu olcaksaniz onu yapin çünkü millet ne der ne dusunur diye dusunurseniz icinden cikamazsiniz birileri mutlaka bisiler der kulp bulur.

Benim kınama gelen arkadaşlar falan attığın elbiselerden daha şık giyinmişti. Bence mürdüm bordo ya da kırmızı renk biraz dekolteli bir abiye tercih etmelisin. Havalı durmalısın. Bende abartıdan hoşlanmam ama neticede senin kınan bu

Hiçbirini tercih etmem, sonuçta o gün benim günüm.
ve o akşamın yıldızı benim. Bu seçenekleri ancak kuzenimin ya da çok yakın bir arkadaşımın düğününde nişanında tercih ederim Kendi günümde asla. Ama tabi ki göreceli bir kavram, siz nasıl rahat edecekseniz
SANIRIM BENDE ÖYLE YAPICAM HAKLISINIZ YANİ

X